Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Masallah canim olsun hedefinin coguna ulasabilmissin insallah tekrar ulasirsin/iz
işinşallah canım

Yeni gelen arkadaslar bu hafta listede yoksunuz malum deneme suresi fakat sizden de tartilmanizi istiyorum

Dunku menum
Sabah
1 adet kuru erik
Ogle
1 adet muz
Bir avuc cerez
Ara
1 cafe latte
Aksam
1 tabak makarna
1 tabak kizartma
Yarim kase yogurt
Su 2 lt
Spor 30 dk tempolu yuruyus

Kızlar yaaa ben şu çoklu alıntılayıp cevap yazma işini başaramıyorum yardım eder misiniz bana anca gelebildim bugün yoğun bi gündü

Sosyestetikcim ben yarın tartılamıcam evde değilim ama cumartesi tartılıp yazarım
Ayrıca dünkü menünde akşam yemeğin hiç olmamış sanki cıslarla dolu

Jasminxim bence hergün tartılma bende aynı hatayı çok yaptım haftada bir yeterli olur canım

Bu arada dünkü menümü paylaşayım
Sabah
2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği
Peynir, 5 adet zeytin
Domates salatalık maydanoz
Yeşil çay
Ara 1 elma, yarım armut
Öğle
Yarım kase nesfit
İkindi
Yeil çay 4-5 tane çubuk kraker
Akşam
4 kaşık bulgur pilavı 2 kaşık yoğurt
1 dilim tam buğday ekmeği
Peynir domates salatalık
Ara
Yeşil çay
Yatarken de pul biberli yoğurt

1 adet kaçamağım var eşim ben çok seviyorum diye lokum almış bitane bisküvi arasına sıkıştırdım yedim oda eşimi kırmamak için
İşte böyle

sosyestetik; sıcak karşılama için çok teşekkür ederim canım , hoşbuldum. kaptan olduğunu öğrendiğim üye davet etmişti(gogo) demek sen de diğer kaptansın memnun oldum tanıştığımıza. Sorularımın cevabını aldım çoğunlukla, demek haftaya girebileceğim ve yarın da menu yazmaya başlıycam. İlk sayfada bildirimler perşembe 18 e kadar diyordu ama sanırım cuma yapılıyor bildirim. Bu arada sağlıksız, şok diyet yapmak yasak deniyor ama ben karatay yapıyorum umarım bu da sağlıksız diyetler sınıfına alınmamıştır zira bence en sağlıklı diyet.

Sosyestetikcim ben yarın tartılamıcam evde değilim ama cumartesi tartılıp yazarım
Ayrıca dünkü menünde akşam yemeğin hiç olmamış sanki cıslarla dolu
Evet canim kesinlikle cisss dolu bi aksamdI
menun gayet basarili canim o kadarcik da es hatri icin olsun bakalim

canim coklu alintiyi bende hic kullanabilmis degilim, fakat ben de tek tek cevaplaya basip araya cevaplarimi yaziyorum coklu alintiya benzer bisey oluyor

Karatay sok diyetler arasinda yer almiyor canim. Bildirimleri genellikle persembe yapiyoruz ama su an april ve ben variz sadece listede bende sabah apar topar ciktim tartilamadim aprilinde isi var sanirim henuz bildirimde bulunmadi o yuzden cumaya kaldik ama normal sartlarda cok cimaya kalmamaya calisiyoruz. Gogo 4. Takim kaptani ayni zamanda bu takimin eski kaptani 4. Takim da bizim kardes takimimiz olur haliyle surekli iletisim halindeyiz. Tekrar hosgeldin diyorum mutlu paylasimlar ve zayiflamalar diliyorum canim

Iyi geceler kizlar su an deneme surecinde olanlar

judiee yeni uye hedef kilosu43
dursun_e yeni uye hedef kilosu 63
mutebessim yeni uye hedef kilosu 50
jasmine53 yeni uye hedef kilosu 65
prensesss016 yeni uye hedef kilosu 55spanyol yeni uye hedef kilosu 60
mahzen77 yeni uye hedef kilosu ?

Seklinde lutfen eksik ya da yalniz bilgi varsa mesj uzerinde duzeltme yapin. Bu arada dursun_e bi gorunup kaybolmussun hayirdir nerelerdesin canim?

Diger yeni gelen kizlar hepiniz guzel paylasiarda bulunuyorsunuz cogu zaman tek tek cevap yazamayabiyorum lutfen kimse yanlis anlamasin, tartilma konusunda ben de cok sk tartiliyorum ama bu daha cok sinir bozukluguna sebep oluyor o yuzden az ve oz tartilmak lazim sanirim, haftada 1 uygundur sanirim. Ben de en dogru kilonun sabah wc ye gittikten sonra olani oldugunu okumustum bi yerlerde. Ip atlamak cok kalori yaktiriyor evet ama evde atlamak biraz zor bi ara ceza veriyorduk birbirimize ip atlama cezasi verebiliriz yine kizlar ben acigim cezalara.
Genel bi cevap oldu benimkisi ama neyse ozet gectim herhalde tekrar hosgeldiniz kizlar basarilar diliyorum tekrardan aynen boyle devam edelim istiyorum. Cok sey istemiyorumdur umarim

Son düzenleme:
gunaydin arkadaslarr..umarim guzel bir gun olur..bu sabah kilom 79,4..

kaptanimm tesekkürler. ..

coklu alinti soyle yapiliyor..alt kusimda coklu alinti kismi var bilgisayarda sol altta telefonda sag altta..istediginiz mesajlarda onu tikliyorsunuz..sonra mesaj bolumune gelice alintilari ekleye basuyorsunuz. .sizden onaylamanizi istiyor bu mesajlari alintila diye tamam diyorsunuz..bu kadar. .umarim anlatabilmisimdir. ..

dunki menum
sabah: 1haşlanmış yumurta dereotu domates 2 parça peynir zeytin 2 dilim light ekmek rezene çayı
ara:çilekli octavia yoğurt 2 tane ceviz
öğle:3 kaşık tavuk sote 3 kaşık bulgur pilavı 2 kaşık yoğurt
ara:şekersiz kremalı neskafe bir minicik kimder çikolata 12 buçuk gram
akşam: 1 kase mercimek çorbası 1 tane biber dolması bir minik kabak dolması 3 kaşık yoğurt
ara:3 kuru kayısı
spor 30 dakika yürüyüş 20 dakika hızlı dans
su 3 buçuk litre

Tamam canım denemeye çalışıcam sağol

Canım menün çok başarılı diyetisyene gidiyomusun yoksa kendinmi uyguluyosun?

Günaydın hanımlar, hayırlı Cumalar..
Umarım, hedeflerimize en sağlıklı şekilde ulaşırız..Şuanda bize rahatsızlık vermese de bir gün ortaya çıkabilecek sıkıntılar için şimdiden önlemimizi almış oluyoruz bu şekilde.. :)

Bu arada dünki menümü paylaşmak istiyorum..
sabah:
1 üçgen dilim peynir, (üzeri yağ, kırmızı biber ve kekik soslu)
4 tane cherry domates,
1 büyük bardak çay,
2 dilim ekmek
öğlen:
bir kepçeden az türlü,
1 pors. peynirli börek(fırında),
1 ayran
akşam:
kara lahana çorbası(1 kepçeden az)
az et sote
ara öğün:
karışık kuruyemiş
içilen su: 1.5 lt.
yürüyüş : 15dk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…