Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

Tartı yatak odasında olunca akşam kıyafet değiştirdikten sonraki ilk işim oluyor maalesef.. Ama sabah tartılmak daa mantıklı olabilir..
tabii ki ..sabah aksamkinden 1-2 kilo az cikarsin..sen yarin sabah tartil bak nasil mutlu olacaksin

Hosgeldin canim tabi ki paylasim yapabilirsin hosgeldin ben takim kaptaniyim basarilar diliyorum

bu saarlerde kimsecikler olmuyor galiba..
canim cok çekti nescafe ictim yaninda da kinder cikolata yedim ama minicik...

hosbuldummm memnun oldum kaptan..kac kisi var su an takmda..ben kabul edildim mi simdiii
Tabi ki canim tekrar hosgeldin kisi sayisi ile ilgili su an net bir sayi veremem pek ok arkadasimiz yeni ve deneme surecinde. Eskilerden april ve ben variz

Bol su içince, her saat başı wc ye koşmalar yine başladı bende.. Artık alişaciiiz

dünkü menüm
sabah
tuzlu yoğurt çorbası
1 napoliten çikolata
1 avuç kadar cips
1 dilim ekmek
öğlen
1lahmacun
1kutu ayran
mercimek çorbası
akşam
1 tabak taze fasülye
yarım kase yoğurt
2dilim ekmek

Ne kadar minik o kinderr? Nescafe sade mi bu arada?
12,5 gr kaptanim 60 kalori kadar
nescafe kremali ve sekersizdi..nirmalde emzirdigim icin icmemem gerekiyor sma bugun coook canim cekti..bebisim 42 gunluk ..o yuzden tam da diyet yapamiyorum..
Bol su içince, her saat başı wc ye koşmalar yine başladı bende.. Artık alişaciiiz
olsun..her tuvaletini yaptiginda 30 kalori yaktigini biliyor muydun...

birjac sorum var.
menüleri yazatken toplu muv yaziyoruz.toplu ise aksam mi yoksa ertesi sabah mi yaziyoruz..
kilo bildirimi yaoarken buraya mi yaziyoruz yoksa sonuc payladim yetine mi..

merhaba arkadaşlar,takım kaptanı tarafından davet edildim. İlk sayfada kuralları okudum. Çoğunu anladım sanırım ama bazı sorularım var. Şöyle ki, takıma yeni girenler 2 ya da 3 hafta sonra mı bildirim yapıyor, yani ben haftaya değil de en erken ondan sonraki hafta yani 6 kasımda mı bildirim yapacağım? günlük en az 5 msj yazma zorunluluğu o tarihte mi başlayacak yoksa bugünden itibaren mi? Bir de "Her hafta Cuma günü 1 haftalık mesaj sayısı bildiriminde bulunmak zorunludur." kuralı gereği; yazdığımız mesaj sayısını günlük çeteleyecek miyiz yoksa daha basit bir yolu var mı acaba? Çok sordum sanırım ama bilgilendiriseniz sevinirim :)

birjac sorum var.
menüleri yazatken toplu muv yaziyoruz.toplu ise aksam mi yoksa ertesi sabah mi yaziyoruz..
kilo bildirimi yaoarken buraya mi yaziyoruz yoksa sonuc payladim yetine mi..
Canim hosgeldin her gun bir onceki gununun menusunu paylasiyoruz. Gun icerisinde herhangi bir saatte yazabilirsin sakincasi yok

Canim hosgeldin takim kaptaniyim muhtemelen diger kaptan arkadaslar yonlendirmistir. Kurallari kabul etmissin zaten. Ilk haftayi deneme sureci olarak uyguluyorum ben mesaj sayisini da tek tek saymiyorum ancak az cok belli oluyor katilima bakinca. Onemli olan kilo vermek ve birbirimizi motive etmek bu anlamda canim. Yani ilk bildirimin haftaya olacak ve bu hafta belirttigin kiloyu da baslangic kilon olarak alacagiz. Umarin sorularini cevaplayabilmisimdir tatlim. Su an disardayim dondugumde daha ayrintili yazabilirim ama cogunu cevapladim sanirim canim. Takima tekrar hos geldin diyorum yine sorun olursa hic cekinmeden sorabilirsin umarim beraberce zayiflariz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…