Cuma Zayıflama Yarışması 1. Takım

ooo alt tarafı okula gitmistim baya hareketlenmiş burası yeni üyelere hosgeldin diyorum :))) kusura bakmayın sadece akşam burdayım diye pek katılamıyorum konuşmalarınıza ama takipteyim :)
Hoşbulduk canım.. Sende hoşgeldin :)

Iyi akşamlar hanımlar keyifler nasıl sosyestetik cim baya arttı sayınız.

okul canım ben seçemiyorum yemekleri ama şinitzel felan olduğu için bir tabak pilavı yemedm yani mecburiydi ama evet haklısın kesinlikle kızartma yememeliyim.

ben 150 boyundayım şuan kilom 52 civarı hedefim 43 kilo olmak ve zaman gibi bir limit koymadım daha önceleri de çok denedim spor diyet vs yapmayı her seferinde aynı halimi aldım bu sefer sporu az yapıyorum diyet ön planda vaktim kısıtlı zten eve 4te geliyorum günlük rutinler üstüne yeme içmeye dikkat felan yorucu oluyor. hafta içi sabah kahvaltılarım hep çorba olur arada kaçamak yapmazsam eğer ve hafta sonu eve 9da geldiğim için ders sebepli aksam yemeğim de çorba sadece haftasonu. karbonhidratı biraz düşük tutmaya çalışıyorum zaten yağ konusunda çok titizimdir ama annem sağolsun dolduruyo için işte böyle canım bende yağlarımı atmaya geldim.

Anl hoşgeldin o zaman canım sende bende 157 boyunda 61 kiloyum hedef 55 inşallah bu sefer fazla uzatmadan bitiririm. Ben ev hanımıyım evdeyim ve evde diyet yapmak inanın çok zor hele birde ufak çocuğunuz varsa

43 cok az degil mi canim?

Anl hoşgeldin o zaman canım sende bende 157 boyunda 61 kiloyum hedef 55 inşallah bu sefer fazla uzatmadan bitiririm. Ben ev hanımıyım evdeyim ve evde diyet yapmak inanın çok zor hele birde ufak çocuğunuz varsa
Kesinlikle katliyorum canim. Tatilde bi ara anneml yegenime baktik biz de kostumaktan mahvolduk. Evlilik cocuk planlarimi erteledim resmen

43 cok az degil mi canim?

aslında değil yani benimle aynı boy olan arkadaslarım felan var yapı olarak aynıyız 41 kilo ve oldukça normal görüntüsü asla aşırı zayıf değil tam ideal olan ve zatan vücut kitle indeksinde normal olan 42 benim için tabi 43 isteyişim sadece yağ yakmak istediğimden 43e gelince sporu artırırım kas olarak geri alırım hedef bu en azından :))

kesinlikle öyledir katılıyorum inş planındaki hedefine ulasırsın hadi hepimiz fit olalım

internet pek içimi açmadı bir de buraya sorayım dedim kızlar yağlanma için bölgesel bildiğiniz evde kısa süreliğine yapılabilecek etkili egzersizler biliyorsanız paylasabilirmisiniz
benim bildiğim vücut için etkisini kesinlikle gördüğüm ip atlamak var ama ben bölgesel arıyorum

Sporun her turlusu etkilidir fakat bacak icin squat diyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…