Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Evet adil değil metabolizma, iki kardeş vardı daha çok yiyen daha zayıftı
Benim kedimin 1 günde yediğini annemin ki 1 haftada yemiyor yazık. Ama benim ki siyam. Siyamların şişko olduğu çok nadir . Britishler de hep şüşko mesela. Cins gen genetik hepsi faktör işte. Bence bizde öyleyiz. Şişmanlık geni diye bişey varmış yaw

Kediler nasıl öyleyse bizde de durumlar benzeri

Ben görduysemde unutmuşum bilemiyorum ama tarti almasi lazim böyle her defa eltisi gile gitmeside zor olur kendisi için
Canimm ben disaridaydim atamadım accessdenied ve sen çok doğru diyorsunuz tarti atmamız lazım ama eve geçer geçmez aticam bu arada 3 mile Leslie yaptım ben zaten dün de yapmıştım hergun mutlaka 3 mile yapıyorum ekstra olarak ben yuruyemiyorum yanına bir şey daha yap derseniz yaparım ip aldım 100kere atlayabilirim ne derseniz hani

Kilo mu aldın bilmiyorum ki? Her gün 3 mile kaç dk sürüyor ancak öyle kıyaslayabilirim . Ne kadar sürüyor?

Yok canım kilo almadım şükür dün bakmıştım eve geçince aticam 3 mile 45dk sürüyor canımda çıkıyor ama sucuk gibi ter atıyorum ama kaç adım inan bende bilmiyorum
Bence yeterli, Reglim bitsin bende deniycem bu Lesliyi olduğu yerde sayıyorlar diye hiç ilgilenmedim ama terletiyosa işe yarıyordur heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…