Zayıflıyorum yemin ettim 😐

accessdenied kuzum ben tartı atmıştım ,geçen hafta atmamıştım 10 bin adım attım ceza olarak,bence kesinlikle haklısınız bir disiplin olmalı tartı gününde,2 hafta üst üste atmayan arkadaşlarımızın haberi olsun ne olacağından ,ben de Burdaki muhabbeti seviyorum ,sınav hazırlığında olduğum için bazen yazamıyorum ama kilo verme hedefim devam ediyor

Eklentiler

• D95C66E1-6DFE-4A4E-8021-A2BE317EBCCA.jpeg
    109,2 KB · Görüntüleme: 13
Disiplin sağlayamıyorum
Disiplini sağlamak için sen de disiplinli olmalısın accessdenied, yürüyemem, şunu yedim bunu yemezsem olmaz dersen, tamam bugün tartı vermeyin yarın olsun vs dersen hepimiz salarız.

Şu bir gerçektir insanlar herhangi bir sebeple girdikleri grupta grup liderine bakar, onun hal ve hareketlerine göre ciddiye alır veya salar, sen kendisi 90 kg olan elinde cips kola gezen bir diyetisyeni ciddiye alır mısın mesela? Ben almam.

Gülelim eğlenelim ama lidere de tartı hesabı verelim, katı diyetler de olmasın çünkü onların geri dönüşü misliyle kilo almayla sonuçlanıyor, sağlıklı dengeli beslenip spor yaparak ve yediğimiz ama zararlı olan şeyleri azaltarak hedefimize ulaşırsak kalıcı olur, misal karbonhidrat direkt kilo yapıyor ama bizim mutfağımızda karbonhidrat var ve yemezsek diye bir şey yapamıyoruz, kimse baklavalara böreklere makarna pilava hayır diyemez yalan yok bulduk mu yeriz ama porsiyon azaltmalıyız, 5 baklava gömmek yerine 2 baklava, 7 kaşık makarna yerine 3 kaşık makarna gibi, yoksunluğunu çekmezsek çok afedersiniz arsızlığını da yapmayız.

Süpersin ablaGrupta gülerek eğlenerek kilo veriyoruz ama böyle oldugu için ciddiye alınmıyor.Ceza da olmali ki kararlı olanları görelim kim vere biliyorsa kendini her türlü göstericek zaten.Cezaya isyan edilecekse zaten grupta olmanin anlami yok büyük ceza da yok yani günlük 7 bin ya da 10bin hiç zor degil kolay.

Lider ceza için bana isyan ediyor
accessdenied artık degişim zamanı

Kılavuzu karga olanın dedi bana kdjdjdj Mune aslında benim niyetim aralıklı oruç yapmaktı. O yüzden kilo 1 haftada tartıda eksiyi gördüysem sorun yok benim açımdan. Yani istediğini ye bana eksiyle geldikçe sorun yok. Sporla yeme saatinle dengeleyebilirsin çünkü. Ama kimsenin tartı vermemesi sıkıntı tabii. Neyse ben burdayım. 2 hafta vermeyeni çıkarırım. Yapmak isteyenle devam ederim. Kimseyi zorlayamam. Kuralları yazıcam birazdan. Herkes listede olmak zorunda da değil. Bir de ben bu kadar kalabalık olacağını düşünmedim. Kendim yapacağım sandım o yüzden baştan kural falan öngörüp yazmadım. Ondan bu karışıklık

Herkesi disipline etmek zordur, bazen kurallar yüzünden lidere kızılır isyan eden olur ama zayıflamak isteyenler için diyorum her kural kendi sağlıkları içindir, fiziksel görünüşü bir kenara bırakalım fazla kilo=diyabet, kalp, tansiyon vb hastalıklara yakalanma riski demektir.

Haklısınız liderler bazen kurallar yüzünden sevilmese de haklı oluyorlar her şeyde böyledir kurala uymazsan o iş bozulur doğru olmaz sonuca ulaşamazsın.

Seni seviyo ama KK halkı büyük yüzdeyle

Haklısınız liderler bazen kurallar yüzünden sevilmese de haklı oluyorlar her şeyde böyledir kurala uymazsan o iş bozulur doğru olmaz sonuca ulaşamazsın.
Yani, kırmızı ışıkta geçersen araba çarpar, her şeyi umarsızca yersen obez olursun sonrası diyabet, tansiyon hastalığı.

Annemden çok bahsettim annem boğazı yüzünden öldü, hepimiz öleceğiz herkesin bir sebebi olacak, dikkat etsek de hastalık sahibi olacağız belki ama kendi elinle zarar verirsen geridekilere acı ve kızgınlık hissi bırakıyorsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…