Zayıflıyorum yemin ettim 😐

Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. Çok haklısınız benim çevrem de maalesef obez ve fazla kilolu insanlarla dolu. Onlara kızarken kendim aynı şeyi yapıyorum Ama artık daha çok dikkat etmek zorunda hissediyorum kendimi, sorumlu olduğum bir evlat var artık benim de, ona böyle hissettirmek istemem, inşallah bunu başarabilirim

Amin heh bakın hepimizin hassas olduğu birileri veya bir şeyler var, evladınız için sağlığınızı koruyun, kilo vermeniz gerekiyorsa verin, sizin her sağlıksız hareketiniz bebenizine de örnek oluyor, bazı hastalıkları genlerle bazı hastalıkları yaptığımız yanlışlarla geçiriyoruz bebelerimize, sizin sağlığınız demek onun sağlığı demek.

+1 Luckk sen Adana'da yaşıyorsun yemeklerin yanında organik şalgam tüketebilirsin, sıfır şeker ve tadı çok çok iyi bence.

Kuzum tartı atamadıktan sonra tabloda olmanın anlamı yok. Geçen hafta da atamadı. Tabii ki bizimle devam edecek en düzenli mönü vs bildirenlerden. Ama tabloya bi ayar çekiyoruz maalesef.
Ben de kedolarımı koyun gibi kucaklayıp tartıyorum, tofu hiç kilo vermiyor diyet mamaya geçtik halbusuki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…