Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
çok güzel canım afiyet olsun ayy ben diyetisyene gitmeden de çok yerdim ama ilk görüşme öncesi ayy bayağı azarladı beni nasıl çiko süt içersin nasıl beyaz ekmek yersin sonra da daha diyetisyene gitmedim

Son düzenleme:
Benimde ögle görünüyor bu gidişle canım .Benden beklediği ayda en az 2 kilo vermem.Benim verdiğim 200gram bide ben öyle çok öğün beslenmeye alıskım değilim ki ara öğünler falan.Ama düzene oturtcam inş

cnm başlarda daha çok yemek faydalıymış aslında yeni anlıyorum hissediyorum ben de, ilk başta kilo alma korkumu yenmeme çok az kaldı, bayağı rahatladım
sen de uy cnm ilk başta kilon artabilir ama korkma, kasın artacak büyük ihtimalle ,sonra kaloriyi azaltınca daha rahat veriyorsun seni strese sokması iyi birşey değil tabi çünkü başta alabilirsin ama korkunu yenene kadar devam etmeni öneririm cnm o kaloride

İnş zaten vermem gereken 5 kiloymus toplamda ama o da zorluo beniben hızlı kilo alan veren biri değilim.İnş hepimiz fit oluruz sağlıkla

inşallah cnm
yaz kıız neler yedin bak benim menüler de kabarık
Sabah 3 dilim tam buğday ekmeği ,bıraz portakal ,tereyağlı yumurta,domates.öğlen ıhlamur çayı,karışık kuruyemiş,çikolata,lokumaksam parlıcan yemeği,1 dilm ekmek,yoğurt ve gece en sıkıntılı menüm nutellalı meyveli pankekler çay

Harika canım afiyet olsun ben de dün waffle yemiştim

Canım listem bu ama sanırım uygulayamıycam çünkü işe başlıcam .uyanma saatim vs değişcek.Bende diyorum işe giderken tahıllı ekmege sandviç yapsam.öğle yemeginde yumurtam ve kalan 1 -2 dilim ekmek yesem.Ara öğünümde işte ayran vs içsem.aksamda normal devam etsem olurmukı

Hımm tamam cnm toplam 8 dilim ekmek grubu hakkın varmış
O kahvaltıdaki meyveyi ikindi ara öğününe de ekleyebilirsin ya da sabah kalkına ılık suyla kuru kayısı vs
Ama bir de tahin pekmez var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…