Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
hayır 1 saat çok şey sığdırırım o zaman ve epey de yerim :) 2 yumurta peynir zeytin salatalık yedim. saat 12 civarı yedim o saate kadar bitki çayı kahve içtim. yarına kadar da kahve çay ve 1 bardak ayran ile günü kapatmayı düşünüyorum bakalım
Tamam canım afiyet olsun kolay gelsin 💝
Spor da yapıyor musun, evde yürüyüş video vs

Oyy o zaman tek öğün uygun mu sence canım?
denemek istiyorum inan bilmiyorum ama açlığa dayanıklı bünyem var. kilolar zor gidiyor bende giden kilo da o kadar çabuk geri geliyor ki anlamıyorum. sağlıklı mı ondan da emin değilim ama benim vucudum ne kadar az yersem o kadar hızlı kilo vermye meyilli. protein yönünden zengin kahvaltı ettim ki birde çalışıyorum süt izninden dolayı yarım gün çalışıyorum çok hızlıca hazırlanmış bir kahvaltı oldu bugun. yarın hafta sonu sanırım biraz daha çeşitli bir tabak hazırlarım. Ama ekmeği tamamen kestim çokta faydalı bir şey değil zate

denemek istiyorum inan bilmiyorum ama açlığa dayanıklı bünyem var. kilolar zor gidiyor bende giden kilo da o kadar çabuk geri geliyor ki anlamıyorum. sağlıklı mı ondan da emin değilim ama benim vucudum ne kadar az yersem o kadar hızlı kilo vermye meyilli. protein yönünden zengin kahvaltı ettim ki birde çalışıyorum süt izninden dolayı yarım gün çalışıyorum çok hızlıca hazırlanmış bir kahvaltı oldu bugun. yarın hafta sonu sanırım biraz daha çeşitli bir tabak hazırlarım. Ama ekmeği tamamen kestim çokta faydalı bir şey değil zate
Tamam canım :)

Hımm tamam cnm toplam 8 dilim ekmek grubu hakkın varmış :KK200:
O kahvaltıdaki meyveyi ikindi ara öğününe de ekleyebilirsin ya da sabah kalkına ılık suyla kuru kayısı vs 😘
Ama bir de tahin pekmez var 🤔
Tahin pekmez canım kan ekdikliğinden demir düşük.Ben şimdi işe başlıcam saatlerim değişcek sabah çavdar ekmegıne peynırlı sandvıc yapsam öğlen yumurta yesem kalan ekmek hakkımla aksamda lısteye uysam olurmu acaba

20 Mayıs

2.400 kalori

Sabah beyaz ekmek, karadut reçeli, baharatlı zeytinyağı,siyah zeytin, kaşar, domates salatalık, tahin helvası, siyah çay ,max&alex hazır waffle
Ara eker keşkül , türk kahvesi, sütlü nuriye, tatlı ve tuzlu kurabiye
Öğlen soslu tavuk döner dürüm, ayran
Ara leblebi, sütlü nescafe, ülker kanky bulut kornet, sütlü çoklıt
Akşam haşlanmış yumurta,kepekli ekmek
Ara tarçınlı muz, elma ,kuru meyveli limonlu yeşil çay ,uno pizza çeşnili ince galeta

2 lt su

D Diyettenvzgctm-olmuyo

20 Mayıs

2.400 kalori

Sabah beyaz ekmek, karadut reçeli, baharatlı zeytinyağı,siyah zeytin, kaşar, domates salatalık, tahin helvası, siyah çay ,max&alex hazır waffle
Ara eker keşkül , türk kahvesi, sütlü nuriye, tatlı ve tuzlu kurabiye
Öğlen soslu tavuk döner dürüm, ayran
Ara leblebi, sütlü nescafe, ülker kanky bulut kornet, sütlü çoklıt
Akşam haşlanmış yumurta,kepekli ekmek
Ara tarçınlı muz, elma ,kuru meyveli limonlu yeşil çay ,uno pizza çeşnili ince galeta

2 lt su

D Diyettenvzgctm-olmuyo
Afiyet olsun. Kurabiyeee💃💃 ben de yedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X