Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kuzum 70 bile çok iyi aslında , bölgesel sorunun var da ondan dolayı mı 60a inersem iyi görünürüm diye düşünüyorsun
Şöyle 2 doğumum var ondan dolayı göbeğimde yağ tabakası mevcut yoksa yüzüm üst kısım iyi. Göbek gitse tamam aslında. Bide boy uzun olunca çok iri görünüyor insan fazla kilo olunca. Önceden çıtı pıtıydım

anladım canım evlenmeden önce normal aralıktan düşüktü demek ki,onu baz alıyorsun
yine olabilirsin aslında ,aktiviten mi çoktu yoksa daha mı az yiyordun
güzellik salonlarında ultrasonlu bişey vardı o sayfalara da bakabilirsin cnm burda
egzersiz ve sağlıklı beslenme de fayda eder ama doğum sonrası olduğu için sanki ek bi işlem de gerekiyor cnm
at kestanesi jelimi sürüp streç sarınca da faydasını görmüştüm ama onu da deneyebilirsin

18 Mayıs

"2.700 kalori, 280 karb, 120 protein, 110 yağ, 24 lif "

Sabah eti paykek şekli şahane
Öğlen simit,peynir,haşlanmış yumurta, tahin helvası, zeytin,domates salatalık biber, siyah çay
Ara meyveli soslu süslü püslü porsiyon waffle, siyah çay
su böreği, karaköy böreği, paketli waffle , leblebi
Akşam haşlama tavuk,marul,yoğurt
Ara taze kayısı, sütlü çikolata,türk kahvesi,
uniq2go 67 gr protein bar, kabak çekirdeği

Spor: 4 Mil Leslie, 13.557 adım

2 lt su

D Diyettenvzgctm-olmuyo

Evet canım 51-53 kilo arasındaydım. Çocuklardan önce 57 olmuştum o tam idealdi ama şimdi 60 a da razıyım aslında ben hep yiyip hiç kilo almayan tiplerdendim. Aktivitemiz çok tüm gün çocuklarla disardayim yürüyüş halindeyim hep ama göbek kaldı gitmedi. Yarın 4.gunum diyete alissyimda haftaya sporla destekliycem. Bu şekilde veririm inşallah diye düşünüyorum ama bakalım. Sende de var mı doğum

Maşallah kız saglam yemişsin bu şekilde gidiyor mu kilo? Bı arkadasimda böyle yiyerek zayiflamisti

51-53 mü yiyip almayan tipler bize bize çok gıcık geliyor
Anladım cnm mekik de fayda eder inşallah bir de yoğurt kürü öneriyorlar göbüşe
Bende evlilik bile yok cnm

Maşallah kız saglam yemişsin bu şekilde gidiyor mu kilo? Bı arkadasimda böyle yiyerek zayiflamisti
cnm bu en çok yediğim gün olcak düzeni oturtabilirsem, 3 çeşit olacak ; birinde besin çeşidi sayacağım, birinde kalori ve protein vs yani belirli olcak günün başında, birinde de istediğim hazır menülerden birini yapacağım
pazartesi 72.5 tum muhtemelen almışımdır ,uzun vadede verilebilir ama sabrımız yok

Hahahah artık bende sizdenim merak etme yaa istiyorsan inşallah nasip olsun diyelim o zaman
haha sen de eski haline gıcık oluyor musun
cnm ne bileyim ailede akrabalarda çok mutlu bi evlilik yok, bayağı etkilenmiş durumdayım hep şikayet kötüleme modundalar, arada bi ehhhh onu da yapmıştı e bunu da yapmıştı amaaaaaaa....... ama lar bitmiyor

Afiyet olsunn. Simit ayni yemisiz yine bir ürün

72.7 kg pazartesi +200 gr D Diyettenvzgctm-olmuyo
Ay çok güzelll
Dün akşam moralim bozuktu biraz ama bu çok güzel oldu
Diğer aşamaya geçebilirim
3 günlük planım : 2.000 kalori, 200 karb, 100 protein, 90 yağ hedefine en yakın şekilde beslenmek

Günaydın kizlar bugünde dunle aynı yicem belki kahvaltı için 1-2 kaşık melemen eklerim yanına. Bide sabah aksam azıcık doğal elma sirkesi içiyorum
Günaydın. Afiyet olsun ama sirkeyi bosverin bence, dogal da olsa , ben netten bas donmesi sikayetleri duymustum
kolay gelsin aşkito. İnsaallah bu sefer olacak.Artı olunca sevinme nedenin, vucudunu cok yiyip kilo aldirmamaya mı calisiyorsun, ? Hani yediklerine gore 200 az hesabi mi?

Cnm 3 çeşit gün yapmak çok güzel olacak , bu 1. yani doyana kadar yediğim ve kaloriye gün sonunda baktığım aynen o yüzden 200 gr a sevindim canım
Bu 3 gün sonunda bu 200 gitse sonrası çok kolay olacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…