Yüksek Karbonhidrat Menüler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba :KK200: ne diyeti yapıyorsun canım
bi de uzun zamandır yapmadıysan ya da yeni bir düzense insan heyecanlı oluyor değil mi :KK36:
Herhangi biseyi bilerek yapmıyorum aslında canım 12-6 veya 1-7 de yiyorum sadece başka bişey yemiyorum. Ondada dikkat ediyorum tabi. Ben uzun zamandır kilo vermek istiyordum ama çabasına giremiyordum. Artık girdim şükür yenicem o kiloları 💪 71kiloyla başladım bakalim

Herhangi biseyi bilerek yapmıyorum aslında canım 12-6 veya 1-7 de yiyorum sadece başka bişey yemiyorum. Ondada dikkat ediyorum tabi. Ben uzun zamandır kilo vermek istiyordum ama çabasına giremiyordum. Artık girdim şükür yenicem o kiloları 💪 71kiloyla başladım bakalim
Anladım canım 😍 günlerini çeşitlendirirsen hem sıkılmazsın hem de kilon durmaz inşaallah 😘 başarılar diliyorum :KK36:

benim de 13 kilo cnm :KK17:
geçen yaz 60 küsürü gördüm gece,belli ki sabah 50ler gelecekti ama kısmet olmadı, yaz tatili için uzun yola çıkmıştık ve yola hiç dayanamıyorum kısa da olsa :KK61:
Ya bende 71 im 60 olsam bayram edicem en azından 65 olayım bari 😁 bu zayıflama sureimde bir kez 66 li rakam gördüm 67 arada gördüm ama homini gırtlak olunca en son 71 oldum ve artık harekete gecmemlazim dedim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X