Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Çok geçmiş olsun canım tekrarlamasın inşallah biz de iyiyiz çok şükür düzen oturmaya başladı yavaş yavaş ismi Deniz
İn şa Allah canımYaaa ne güzel ismi varKesinlikle düzeni kur ilk başta zor oluyor ama sonra rahatlıcan

Gebe olduğun belli her şeye şimdi ağlıcan ben öyleydim mesela eşim alışmıştı bu durumaO zaman sevap kazandım açtım diye her kes mutlu çok iyitabi biz çok konuşuyorduk adet öncesi saçma sapan testler

Çok duygulandımmmm şuan bu grubu görünceeee zaman çok hızlı geçiyor daha dün hamile kalmaya çalışıp birbirimize motivasyon konuşmaları yapardık kim düşündüyse bu grubu açmayı Allah razı olsun nerden geldi aklına

Ben açtım ben düşündüm hepsi ben ben benvalla hepiniz dağıldınız bende açtım

Sağlıkla gelsin kuzu, az kalmış kavuştayaa

Ayyyy iyi unutmamışsın gercekten tutamıyorum yahatta test yapıyordum etiket yapamıyordum her kesi

Hoşbulduk canım napiyon nasılsın valla özlemişim sizleri ya

Kuzum ben kimseyi unutmadım sadece eskiden konuşuncada nikleri unutuyordum aklımda tutamıyorumondan kızlar sağolsun etiket yaptılar
Sıkıntı yok canısı nasıl gidiyor bebiş nasıl ne kadarlık oldu

Sıkıntı yok canısı nasıl gidiyor bebiş nasıl ne kadarlık oldu
Hiçte kolay diğilmiş anne olmak hele hiç yardım edenin yoksa ama düşününce ne kadar zor hamile kaldım ve çok zor gebeliğim olduğunu hatırlayınca şükür ediyorum her dakikama5 aylık oldu canım Allah olmayanlara nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…