Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Hep aklımdasın baby ne yaptın büyüdü mü bebiş ismine ne koydun
Yerim bana göre aşşırı büyüdü kızıyorum kendisine bu kadar çabuk büyüme diye 2 aylık oldu geçen hafta, adı da Deniz teyzesi. Siz nasılsınız senin bebişin adı ne

Kuzummm sen nasılsın

Ayyyy kuzum nasılsın?bak benim bura toplama sebebim var her kesi hamiş olmayanlar asla pes etmesin ve biz annişler size uğur getirsin

İyi olucaksın kuzum zaman lazım sadeceSendende güzel haberler bekliyorumYunus hastalandı hastanede yattık bu gün takip ettim şükür ateşi çıkmadı
Geçmiş olsun canım bizde hastalandık grip oldu tıkandı iki defa acile götürdük nefes alamadı hortumla aspire ettiler şimdi de ben evde serum su ile açıyorum burnunu adana çon sıcak klimalar hep açık bi sıcak bi soguk napacagımızı şaşırdık

Düzenimiz aynen şükür oturmuş ama daha dün hastaneden çıktık 1 gün yattı dirençli ateşi vardı şimdi iyi çok şükürSenin bebiş nasıl ismi ne?
Çok geçmiş olsun canım tekrarlamasın inşallah biz de iyiyiz çok şükür düzen oturmaya başladı yavaş yavaş ismi Deniz

Fundaaa çok sevindim hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah bir de @edahandro muz vardı
Yaaaaaaaa canımmmmm benimmm vallahi oldu sonunda iki aşılama olumsuz oldu bu ay tüp yaptık. Allahım sağlıkla ilerler inşallah zor olunca korku oluyor bazen çok ama çok teşekkür ederim canımsın

Yaaaaa Niqu cok iyi düşündün bu grubu ay nasıl mutlu oldum anlatamam anılarım depreşti birbirimiz ile olan sohbetlerimiz çok güzeldi.Hiçbir topikte yoktu hala da yok. Hani insan yıllarca bir dostunu görmez de sonra görünce hasretle sarılır ya insan öyle duygulardayım şuan. Hepinize kocaman sarılıyorum kızlar ben sizi çok özlemişim

İyi olucaksın kuzum zaman lazım sadeceSendende güzel haberler bekliyorumYunus hastalandı hastanede yattık bu gün takip ettim şükür ateşi çıkmadı
İnşallah kuzum inşallah oyy çok geçmiş olsun kuzucum. Çok şükür daha iyiymiş

Sizede geçmiş olsun..bende klima yok her şeyden koruyorum eve gelen giden yok kalabalık ortamına sokmuyorum nasıl hastalandı anlamıyorum 38.5 ateş gördük

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…