Kızlar bu nasıl bir erkek tipi ? Lütfen yardım edin kafam karışık

Evet öyle oldu gerçeği pat söylediniz teşekkürler 😂 peki bunlar rahatsız olunacak şeyler mi ben mi cok detaycıyım?
Torpil kısmı bana kaypaklik geliyor ama en azından dürüstçe ben hak yiyiyorum diyor 🙄 diğer kısımlar normal. Dededen ev kalırsa iki kişi çalışıp güzelce gecinebilirsiniz, borcunuz varsa muhabbetini yapabilirsiniz, ya da bak ben vicdanlı adamım diye karşıdakinin gözüne girmek için arkadaşına yaptığı iyligi soyleyebilir.( Bunu yapanı ben pek sevmem)

siz de; ay dokunma ,iltifat etme, bakma ne bu böyle tel örgü çekin bari aranıza. İltifat edecek ki seni kazanabilsin. Herşeye bence erken, bence ergence ay ne alaka diye tepki vere vere adam başlarım sana da nazina da diyecek az kaldı.

Hiç görüşmemişken aşkımlı canımlı takılması benim de hoşuma gitmezdi ama sohbet konularına niye takıldınız onu anlamadım. Laf olsun diye bir şeyler anlatılıyor işte. Her cümleyi didikleyecek misiniz? Ben artık insanlarla konuşmaya çekinir oldum çünkü sizin gibi çok insanla karşılaştım. Ne anlatılsa analiz ediyorlar ve çok yorucu.

Ben de işler ciddiye bindiğinde evlilik gibi ask var aramızda diyip kadının parasına çokça ihtiyaç duyan erkek profili çıkar diye korktum. Bana hesapları hiç ödetmedi neredeyse ama ilerisi için yine beni de endişelendirdi.
Hangi paranızı yiyecek? Asgari ücretli çalışıyorsunuz. Biraz salın.

Canım yok bunun parası yokken bir çocuğa para vermiş o kısmı iyi ifade edememişim yanlış anlaşılmış 😂 yardım etmiş çocuğa yani. Onu anlattı biraz ama ben de maaş olayına takıldım ve babamın tanıdıkları olayına. Normal bulan olmus da benim gibi düşünen de varsa çok anormal değilim o zaman sevindim 😂
Bende senin gibi düşündüm ,konuştukları , soruları gereksiz itici

Evet öyle oldu gerçeği pat söylediniz teşekkürler 😂 peki bunlar rahatsız olunacak şeyler mi ben mi cok detaycıyım?
Rahatsız olduğuna göre rahatsız olacak şeyler yaşamışsın, bunu en iyi sen bilirsin. Kalbinin sesini dinlemen lazım ve uzak mesafe ilişkisi de zor evlenirsen onun yaşadığı şehre gideceksin büyük ihtimal, sinirli biri mi sevecen mi aile ile iletişimi nasıl bunları iyice anlaman lazım. Maddi sıkıntı durumunda bile, sakin çalışkan olgun biri ise kavga gürültü olmaz.

Sizin kriterlerinize uymamış, beğenmemişsiniz
Kafanıza oturmamış bu kişi
Yoksa belinizi sarmasınada tepki vermezsiniz

Maaşınızı sorması sizinle bir gelecek düşünürse,kendinin yetmeyeceğini bildiği içindir , mantık evliliği arıyor

Yol verin gitsin içinize sinmiyorsa

X