Anne Grupları Yine kızlar toplandık eskisi gibi☺️🫶🏻🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Yok aşkım bir tane oğlum var 6 yaşında. Kardeşi olsun diye yıllardır uğraşıyoruz işte
Bende aynı sekilde bı tane var 6 ya girecek ikinciyi kaybettim şimdi tekrar düşünüyorum inşallah 🤲
Niqu Niqu çok güzel düşünmüşsün kuzum ❤️ özledim hepinizi ❤️ nasılsınız kızlar? Ne güzel yeni hamişler var 😍😍 bazen görüyorum topiclerde gerçekten hepinize tek tek buradaki adınızla çok dua etmiştim hepiniz hamile kaldınız çok çok çok mutlu oluyorum gerçekten ❤️❤️❤️
Valla senin ismini arıyordum karşıma çıktın ☺️
Hiçte kolay diğilmiş anne olmak hele hiç yardım edenin yoksa ama düşününce ne kadar zor hamile kaldım ve çok zor gebeliğim olduğunu hatırlayınca şükür ediyorum her dakikama🤲🏻5 aylık oldu canım Allah olmayanlara nasip etsin🤲🏻
Ama olsun hatırlıyorum sen zor hamile kaldın inşallah sağlıkla büyür ❤️ öp yerime bebişi
Kuzum tam başlamıştım karaciğer değerlerim yeniden bozuldu 😔 Perşembe karaciğerim incelenecek bakalım. Riskliyim hep riskli olcam ama hamile kalabilirsin dedi genetikçi de kadın doğum da
Çok geçmiş olsun 😔 inşallah mucize ni sekilde iyilesirsin 🤲

Kuzum tam başlamıştım karaciğer değerlerim yeniden bozuldu 😔 Perşembe karaciğerim incelenecek bakalım. Riskliyim hep riskli olcam ama hamile kalabilirsin dedi genetikçi de kadın doğum da
Sen hamile kalıcan canım çünkü o konuda sende MaşAllah sorun yok ama artık riskli gebeliğin olucak aynı benim gibi bak aylardı yattım ama ilk gebeliğimde yatmadım hep çalıştım ama olmuyormuş demek böyle her kesin malesef rahat gebeliği olmuyor ve + artık her kes biliyor bana doktorların hepsi dediki sen hamile kalamıcan gebeliğimi stres ağlayarak geçirdim yeterki Allah ol desin olucak doktor kim ya

Bende aynı sekilde bı tane var 6 ya girecek ikinciyi kaybettim şimdi tekrar düşünüyorum inşallah 🤲

Ama olsun hatırlıyorum sen zor hamile kaldın inşallah sağlıkla büyür ❤️ öp yerime bebişi

İnşallah kuzum inşallah 🙏 inşallah ikimizde mucizelerimizi buluruz ❤️

Sen hamile kalıcan canım çünkü o konuda sende MaşAllah sorun yok ama artık riskli gebeliğin olucak aynı benim gibi bak aylardı yattım ama ilk gebeliğimde yatmadım hep çalıştım ama olmuyormuş demek böyle her kesin malesef rahat gebeliği olmuyor ve + artık her kes biliyor bana doktorların hepsi dediki sen hamile kalamıcan gebeliğimi stres ağlayarak geçirdim yeterki Allah ol desin olucak doktor kim ya
Öyle kuzum Allah ım ol der ve olur ❤️ benim oluyor ama sorunlu işte pcos da var

Aynen öyle umudunu Allah'a bırak o sana en güzelini nasip eder🤲

Sağol teyzesi🥰sen ikinci bebiş istiyorsun ne güzel bir tane varmış Allah korusun🤲🏻Benimde yaş 36 bazen diyorum oğlum tek kalmasın ama nasıl olucak aklım almıyor

Sağol teyzesi🥰sen ikinci bebiş istiyorsun ne güzel bir tane varmış Allah korusun🤲🏻Benimde yaş 36 bazen diyorum oğlum tek kalmasın ama nasıl olucak aklım almıyor
Öyle deme gücün yetiyorsa yap bı tane daha . Bu arada benim bı oğlum var 6 ya girecek ikincisi doğdu 3 gün yaşadı yoğun bakımdaydi vefat etti

Öyle deme gücün yetiyorsa yap bı tane daha . Bu arada benim bı oğlum var 6 ya girecek ikincisi doğdu 3 gün yaşadı yoğun bakımdaydi vefat etti
Sen yazınca mutlu oldum oğlun varmış çok iyi İn şa Allah yine olur canım🤲🏻 Gücüm yetmiyor aslında hamile çok zor kalıyorum eşimden başka yardım edenim yok eğer yine riskli olursa annem memleketten gelmeli bana bakmak için ama sonra peşiman olucam diye neden yapmadım malum yaş ileri ya yapmalıyım ve ya vazgecmeliyim

Fundaaa çok sevindim 🥹🥹🥹 hayırlı olsun sağlıkla kucağına al inşallah ♥️ bir de edahandro edahandro muz vardı😍
Herkese selam kızlar ben de varım 🩵 18. Haftadayım erkek bebek bekliyorum. Mide bulantısı ve kusmaktan öleceğimi düşündüğüm günleri atlattım çok şükür. Şimdi bir tık daha iyiym. Evi tadilata soktum. Hep hamileyken tadilat yaptıranlarla dalga geçerdim başıma geldi. Biraz fazla yorgunum ama inşallah geçecek hepsi 🥰 bebişimm kavuşacağım.

Olacak canım sadece zamanı var 🙏🏼 herşey yoluna girecek. Sana çok dua ediyorum

Sen yazınca mutlu oldum oğlun varmış çok iyi İn şa Allah yine olur canım🤲🏻 Gücüm yetmiyor aslında hamile çok zor kalıyorum eşimden başka yardım edenim yok eğer yine riskli olursa annem memleketten gelmeli bana bakmak için ama sonra peşiman olucam diye neden yapmadım malum yaş ileri ya yapmalıyım ve ya vazgecmeliyim
Bence pes etme yap bı tane daha Allah büyüktür olursa olur olmazsa da çok şükür bı tane var 😍🤲

X