Yengem abime karşı ilgisiz ve sürekli kavga edip küsüyor

Hepimiz haddimizi bilsek,hiçbir sorun kalmayacak aslında..

Burada bu konuyu açarsanız “size ne?” Derler. Halbuki pek çok hanım kendi kız kardeşiyle, komşusuyla, arkadaşıyla paylaşır.
Böyle durumlarda abinizin aman ağzımızın tadı bozulması diye sorunlardan kaçması da etken olabilir. Diğer yandan böyle küçük meseleler kavgaya dönüşürse bu birbirini dinlemediklerini ve anlamaya çalışmadıklarını gösterir.
Danışmanlık süreçleri de normalde uzun süreli işler, ona da mutlaka devam etsin. Yengeniz yanaşmazsa boşanma konuşulur ki bazı hanımlr ne yazık o zaman işin ciddiyetini anlıyor

Konuyu okumaya bile gerek görmedim. Koca insanlar. Dizlik bir durum olamaz

Allahtan yengeni çok seviyormuşsun konu sahibi, bir de sevmesen ne olacaktı acaba?
Konu başlığın bile “yengem abime ilgisiz”
Kadın yeni doğum yapmış, sağlık sektörü gibi yoğun bir alanda çalışıyor, evi için koşturuyor, acaba tüm bunların içinde kendiyle ilgilenebiliyor mu ki bir de kocasıyla ilgilenmesine vakti ve enerjisi kalsın.

Sevgi merhametten ayrı düşünülemez. Acaba yengene biraz merhametin olsaydı bunları abinle paylaşmaz mıydın, bu dönemde karına karşı sen ilgili ve şefkatli olmalısın demez miydin?
Bir de abimin yastığı yorganı salondaydı diyorsun. Abine söyle de kız bebekle yatak odasında bütün gece cebelleşip uykusuz kalırken, abin camış gibi salonda devrilmesin, gitsin de gece çocuk bakımında karısına yardımcı olsun, bekar adam gibi takılmasın, biraz baba olsun.

Evet herhalde paylaşırız sorunlarımızı “kız” kardeşimizle ya da “kız” arkadaşlarımızla. Evimin içini geniş aile bireyleriyle paylaşmak pek benim tarzım olmasa da mutlaka paylaşan vardır. Burda sıkıntı adamın karısıyla ilgili şeyleri kız kardeşine anlatması. Benim kocamla ilgili şeyleri yatak odasına varana kadar gidip abime anlatmam gibi bir şey. Absürt, yakışıksız, gevşek bir hareket yani.

Kadının sizle bi derdi yokmuş, aralarındaki şey ikisinin arasında, sakın abinizin ağzıyla dolup aksiyon almayın yengenize karşı, asrın hatası olur bu. Abinizin yengenize yaranamama sebebi çok başka olabilir, onun ağzından dinleme imkanınız sanırım yok, sorsanız dallanıp budaklanacak belli ki, belki kişilik çatışmaları yaşıyolar belki cinsel sorunları var, belki de çocuklu hayata alışamadı yengeniz. Malum, çocuk anneye yapışık yaşayacak 2 yıl en az, abiniz o konuda çok daha rahat, istediği yere çıkabiliyor, ya yengeniz? Kadın "Konuşmak istemiyorum en azından kavga etmiyoruz. " demiş. Yorulan yılgınlık çeken taraf yengeniz, bunu anlamak güç olmasa gerek.

Bakalım gelinden dinleyelim derdi neymiş. Abin sana göre mükemmel. Onunla evlilik yaşayan kişi onun eşi. Çocuk için katlanıyorum falan bunlar artık günümüz erkeklerinin çoğunda sadece laf. Ne yalan söyleyeyim, bu kadar dertli olan biri boşanır.
Ayrıca seni gerçekten ilgilendirmiyor. Ne yapmayı planlıyorsun? Kadının karşısına çıkıp hesap mı soracaksın? Ya da ayar mı vereceksin? Kendi hayatına bakmanı öneririm. Abin bu hayatı seçtiyse onun seçimi, çocuk değil sonuçta.

Söz konusu abinin burcu “yengeç”miş
Şu yengecin erkek versiyonu niye var ya, yengeç kadın burcudur
Yengeç burcu özellikleri sadece kadınına yakışıyor gerçekten, yengeç erkeği karı ağızlı olur , nazlı, ana kuzusu erkek seven yengeç erkeği ile evlensin

Abisinin karısının dötünde dolanıp durduğuna eminim ama ıspatlayamam Sorsan tü kaka , kötüyse boşasın madem ama yemezzzz...

Yaşananlar sizi üzebilir ama sizi ilgilendiren bir durum yok

Şu sözü hiç duydunuz mu, "Karı koca ipektir, araya giren tir:))

Baslıktan belli yenge sevginiz

Bebeğim 16 aylık. Doğduğundan beri eşim evde salonda ya da diğer odada kalıyor. Geçen ay 15 günlüğüne kayınvalidem ve kp geldi .
Eşim normalde de yapar ama anne babası geldiğinde daha fazla ev süpürme -yemek yapma, sofra toplama , çay kahve ikramı yaptı.
Şimdi bunlar bana yaptığı lütuf değildi ki. Üstelik ben çalışmıyorum.
İyi ki zihniyetleri sizin gibi değil. Yoksa bizim evde çok daha fazla kanıt vardı

Ne anladın Yurdagül, ne anladınSabah habersiz mi gittin, gidemezsin, olmaz, ne ben kabul ederim, ne de ileride kızım abisine destursuz gidebilir. Şu bekar gorumcelerin de bilmişlikleri yok mu, işsizlikten millete sarıyorlar, gidin turlara katılın, gelin bi rahat etsin

Yengenin evi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…