Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Boyunz kaç

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

boyum 1.58 canım yazdım ama noktasini koymamisim:-( kendi kendime kilo vermeye çalışıyorum ışte 79.8dim 3buçuk kilo verdim 76.2yim şimdi. Çocuk emzirıyorum o nedenle yavaş yavaş veriyorum hani acelem yok. Ekime kadar süre tanıdım kendime. Çünkü ekimde kaynımin düğünü var

Lifalif ne kii? Bi de bırakınca direk geri döner gibi o kilolar...

Lifalif Eti'nin bir müslisi :) İçinde yulaf ezmesi, minik parçalar halinde kuru üzüm, kuru kayısı gibi meyveler var. Tadı pek hoş değil ama öğlenleri o ağır yemekleri yememek için katlanıcam. Bir gitsin de geri getirmemek için gerekeni yaparız ya :)

Hoşgeldin canım Bence kilon iyi, ben 54e düşmüştüm bi ara fitness yaparken, gerçi o zaman da göbeğim vardı haklısın olabiliyor

Bacaklarım kollarım vs hiçbirinde sorun yok da şu göbek yok muu?Bir de yanlardaki simitler tabii :) Giydiğim şeyler göbeği teğet geçsin dokunmasın dümdüüz insin istiyorum artık yaaa :)

Bana yazik değil mi yaa. Bi ayda 3 ekmek ancak yerim valla. Bi kahvaltılarda bi simit hafta içinde 4 gün. Makarna ve pilavda haftada bi tabağı geçmez 163 boy ve 72 kiloyum ben tatlıya çok düşkünüm ama onu da azalttım iki gunde bi çikolata ancak. Ama yine de kilo veremiyorum. Aksam da en geç 7 de yerim ondan sonra belki sadece meyve. Asitli içecek de icmiyorum 2 yıldır. Benim gibi olan var mı ne olur bana da bi çözüm geçen sene diyetisyen e gittim iki ayda 2 buçuk verebildim sadece ve bıraktım

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Siz kiloluysaniz ben öleyim kızlar 158e 76kilo nasıl ooooff oof içim daraldı

Hiç öyle düşünme. Zaten ideal kilon şimdikinden çok daha az olduğu için hayatında yapacağın ufak değişikliklerle çok hızlı verirsin ciddiyim. Benim öyle oldu. O fazla olan kilo resmen eriyip gidiyor. İdeal kiloya yaklaştıkça zorlaşıyor biraz.

Yaaa ben makarna çok seviyorum ve hayatımdan çıkarmak istemiyorum, doğru pişirme tekniği nedir peki?

kizlar bende diyet yapiyorum basladigimda 78.800kgdum bu Sabah itabaren 73.600e dustumgozlerime inanamadim sevincden iki kez bakdim 65den asagi dusersemde esim odulun buyuk dedidevam ediyorum bende sizinleyim hadi hep birlikde incecik olalim

Ayyy ben de dün ölçülerimi aldım tartıldım ve başladım diyetime. Ben de 52 olmak istiyorum, 8 kilom var. Burada birbirimize öneriler verelim ve yazalım sürekli o zaman! Yaza kadar incecik olalım da bikini alışverişine çıkalım

Hepimizin derdi kilo vermek keske çikolata pasta börek makarna yeesek yesek yesek kilo versekkkk :)

Müsli yerine ızgara falan yeseniz? Çünkü o yöntemleri ben de çok denedim, insan cidden kilo veriyor müsliyle ama ömrü hayatımız boyunca müsliyle beslenemeyeceğimiz için geri geliyor hepsi. O yüzden bol ızgara ve sebze tavsiye ederim:) Hem çok abartmadığınız sürece yersiniz istediğiniz kadar, ama müslinin kalorisi çok, çok fazla yerseniz o da kilo yapar. Bunun örneği bi arkadaşım var da

Bacaklarım kollarım vs hiçbirinde sorun yok da şu göbek yok muu?Bir de yanlardaki simitler tabii :) Giydiğim şeyler göbeği teğet geçsin dokunmasın dümdüüz insin istiyorum artık yaaa :)

Evet göbek çok fena bi şey. Hepsinden kurtulacağız ben inanıyorum. Ben diyete ek olarak günde yarım saat yürüyüş artı 30 day shred yapmayı planlıyorum. Bugün deneyeceğim, hem daha sağlıklı olucaz hem daha güzel görünücez, hem de spordan dolayı psikolojimiz iyi olacak Ha bu arada bi arkadaşım 48 kilo ve göbeği var Fitness hocası ona yağlı yemeyeceksin düz göbek istiyosan, sadece sporla göbek dümdüz olmaz demiş

Metabolizmanız mı yavaş ki acaba:44: Bu arada bence sabahları simit yemeyin. Bi de aslında yazdıklarınız tek tek bakınca sorun yok gibi ama birleşince çok değil mi? Sabahları bir simit, haftada bir tabak makarna ve pilav, iki günde bir çikolata. Bir de üstüne metabolizmanız yavaşsa şimdi... Bence simit, makarna ve pilavdan uzaklaşırsanız erir gidersiniz

sizi çok iyi anlayabiliyorum genel türk kadını gibi boy biraz kısa geçtiğimiz sene aşırı kilo aldım..kesinlikle tek çözüm diyetisyen inan ben bile inanamadım aç kalmadan ve spor yapmadan 10 kilo verdim..
sağlızsız bir şekilde çok denedim kilo atmayı hiç atamadım taki diyetisyene gidene kadar kontrol altında olduğum için kendimi mecbur hissediyordum çok şükür kurtuldum şimdi yine almaktan çok korkuyorum bence bir diyetisyene gitmelisin maddi olarakta uçuk bir fiyat değil sosyal güvencen varsa yaklaşık 25 30 tl oda aylık ücret

Hahahahah yaaa ne güldüm sabah sabah Cidden keşke ne kadar çok yesek o kadar kilo veriyor olsak

Benim sevgilim çok zayıf diyo kilo alamıyorum ne kilo alamıyosun yemiyosun ki diyorum sbah kalkıyorum ben öğlene kdr açlıktan ölüyorum ne görsem canım istiyo yiyorumda yiyorum aksam oluyo yemek yyrm diyo iştahım yok iştahımm yok ne ya diyorum iştahı nasıl olmaz bi insanıııınnn bizde niye bu kadar var diyet yaparken resmen ağzımın suyu akıyo tatlı falan görünce
Aç kalmadan zayıflama falan diyolar diyetlerde ben açlıktan ölüyorum resmenn :)

Son düzenleme:
Yaaa ben makarna çok seviyorum ve hayatımdan çıkarmak istemiyorum, doğru pişirme tekniği nedir peki?

Hani italyanların al dante dediği kıvam varya, çok yumuşatmadan pişiriliyor. O şekilde yapın ve suda kaynatıp dökerek değil az suda haşlayıp suyunu çektirerek pişirin.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim yaşadığım yerde diyetisyen ücretleri çooook daha fazla, sizin söylediğiniz rakam çok iyi fakat burda başlangıçta kesin rakam bile vermiyorlar. "Doktorumuzun vereceği diyete göre fiyat belirlenecek" diyorlar. Açıkçası kaç lira vereceğimi bilmeden gitmek istemiyorum. Bu arada dört sene önce gittiğimde muayene başı 50 lira veriyordum. O yüzden istemiyorum diyetisyen. Zaten kan testlerimi yapmıştı bir problemim yok, tek sorun boğazımı tutamıyor olmam

Bende sırf motivasyon olsun kendimi mecbur hissedim diye diyetisyene gidicem bi doktor önerdiler aradım oda haziranın sonuna kadar doluymuş araya ranazan falanda giriyo onu bekliycem

Ben de çok yumuşamadan yemeyi severim. Sonrasında hiç yağ koymuyor muyuz peki

Bol yoğurt az müsli yapıyorum ben bişeycik olmaz herhalde :) Ama diyorum ki müsliye devam edeyim. Arada bir de dediğin gibi ızgara, salata, çorba içeyim öğlenleri. Hepsini bir seferde değil tabi. Değişik günlerde

İş yerinde başka türlüsü olmuyor açıkçası. Hergün ızagaralar yesek yemek kartım yarısında tükenecek :)) Değişimli olarak bünyeyi de alıştırmayarak yapsam olma mı ki?? :)

Burayi okuyunca azim geldi tekrar.80den 58e dustum.hedefim 54 olmak o kadar kiloyu verdim.su 4kiloyu veremiyorum bi turlu.boyum 1.63 fena sezeryandan kalan gobegim var.ve malesef simitler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…