Yaza kadar kilo vermem gerek:(

Ay neyse ki benim erkek arkadaşım da iştahlıdır, onu da mı diyete soksam ne yapsam

Ayy ne güzel söyledin öyle arkadaşııım İnşallah başarırız yaaa :) Spora karşı inanılmaz bi üşengeçlik var bende. İş yerinde de bütün gün oturuyorum. Ayakta işim yok.. Eve giderken bilmem kaç durak erken ineyim yürüyüş olsun diyorum ama göbeğe bir faydası olur mu ki bilemedim :)
48 kilo da bile göbek oluyorsaaa, sevinmeli üzülmeli mi bilemedm off

Geçen yıl mart ayında 78 kilo ile başladığım diyetimi haziran ayında çok güzel diyet ve spor yaparak 64 kilo olaraktan bitirdim şubat ayına kadarda korumuştum formumu ama ne olduysa bu 2 ayda oldu ve iştahımı kontrol edememeye başladım ve bugün tartıda tekrar 77 kiloyu gördüm inanamıyorum bu halimee boyum da 1.62 3 ayda ne hallerde verdiğim kiloları yine 3 ayda çok rahat bi şekilde aldım canım çok sıkılıyoo lütfen destek olalım birbirimize verelim şu kiloları

Aaaa siz de haklısınız, her gün dışardan ızgaralar yenemiyor tabii, ben de üniversite öğrencisiyim benim de durumum öyle. Ama ben saklama kabı alıp yanımda taşımayı düşünüyorum artık. Bu arada bence değiştire değiştire yaparsanız dediğiniz gibi sorun olmaz

Burayi okuyunca azim geldi tekrar.80den 58e dustum.hedefim 54 olmak o kadar kiloyu verdim.su 4kiloyu veremiyorum bi turlu.boyum 1.63 fena sezeryandan kalan gobegim var.ve malesef simitler

İşte ideal kiloya yaklaştıkça vermek zorlaşıyor sanki. Belki spor yapsanız gider:) O kadar kiloyu nasıl verdiniz peki? Tebrik ediyorum

Ay neyse ki benim erkek arkadaşım da iştahlıdır, onu da mı diyete soksam ne yapsam

Benimki acayip zayıf diyorum birlikte spora gidelim ben zayıflıym sen kilo al diyetisyene falan gidelim gelmiyoda sporada gidemiyorum onun yüzünden ağlıyorum zırlıyorum diyetistene gidicem diye randevuyu yakın tarihe aldırmaya çalışıyo simdi :)

Ben kampüste yürüyorum ama yarım saati geçmez. Bence evde yapın sporunuzu. Hele benim gibi uyku sıkıntısı çeken biriyseniz gece 25 dk onu yapıp duşunuzu alıp mis gibi uyursunuz

Hoşgeldin canım Bi defa vermişsin, verebileceğini biliyorsun. Burada da birbirimizi motive ederiz, yaza kadar incecik olucaz hepimiz, üç ay için de gayet iyi bi kilo vermişsin ayrıca

Evet evet canım en güzeli o aslında mis gibi ne yediğini bilirsin hem. Arada da evde pişen sebzelerden brokolilerden brüksel lahanalarından vs. getirdim mi bu iş olur sanki. Yani İnşallah olur , olsun, olmalıı

Ay bi de öyle tuhaf görünüyo ki o göbek. Kız incecik ve önde tuhaf bi göbeği var falan, göbek çok fena bi şey

İşte ideal kiloya yaklaştıkça vermek zorlaşıyor sanki. Belki spor yapsanız gider:) O kadar kiloyu nasıl verdiniz peki? Tebrik ediyorum

Doguma girmeden once 86 olmustu kilom.dogum sonrasi 80le baya bi gezdim.Baktim olucak gibi degil yedigime ictigime dikkat etmeye basladim.esim isten gec geldigi icin yemege onu bekliyordum.simdi artik en gec 6.30 da yemegi kesiyorum.birazda sporla destekleyerek verdim kilolari.ama simdi bi rahatlik geldi sanki spor yapma istegim hic yok.sanirim ondan gram veremiyorum.Bu arada tesekkur ederim

Ben kampüste yürüyorum ama yarım saati geçmez. Bence evde yapın sporunuzu. Hele benim gibi uyku sıkıntısı çeken biriyseniz gece 25 dk onu yapıp duşunuzu alıp mis gibi uyursunuz

Uykuuu en büyük zaafım, her daim uyuyabilirim :)... Evde hergün dediğin gibi bir 20- dk.mı ayırsam zaten yetecek artacak ama popoyu kaldırmakta iş :) Yada eve yakın bir spor salonuna yazılıp işten eve gitmeden diekt spora uğramak. Ama kendime güvenmiyorum gider miyim diye.. Sporsuz da bü göbek gitmez yanii.

Evet evet canım en güzeli o aslında mis gibi ne yediğini bilirsin hem. Arada da evde pişen sebzelerden brokolilerden brüksel lahanalarından vs. getirdim mi bu iş olur sanki. Yani İnşallah olur , olsun, olmalıı

OLACAK!! Güven kendine canım, kilo vermek biraz da psikolojik bi şey

Spora onsuz gitsene canım boşver, spor önemli cidden. Spor olmadan kilo versen sarkar zaten tüm vücudun. Ben üst kolumla tokat atabilecek kıvama geldim 7 kiloyu diyetsiz verince

Psikolojim buna çok hazır, o tisortleri bikinileri göbeksiz giydiğimi hayal edince daha bir gaza geliyor hatta :)

Hah bak motivasyon tekniği senin o dediğin. Misal bi şey istiyorsun, kilo vermek üstünden gidelim, zayıflamak istiyorsun ama canın börekler çörekler istiyo, o an hemen düşüneceksin bunu yemezsem nasıl olurum bir iki ay sonra diye, hayal ediyorsun kendini incecik. Sonra istesen de yiyemiyorsun

Spor yapmadan çok zor haklısınız...Ne diyet ne de spor tek başına işe yaramıyor. Bu arada sporla vererek çok iyi etmişsiniz, yoksa hamilelikten sonra çok sarkardı vücudunuz

Hoşgeldin canım Bi defa vermişsin, verebileceğini biliyorsun. Burada da birbirimizi motive ederiz, yaza kadar incecik olucaz hepimiz, üç ay için de gayet iyi bi kilo vermişsin ayrıca

Bu yaptığım ilk diyet değildiki malesef hep kilo problemim vardı son zamanlarda can sıkmaya başladı 4 yıllık evliyim çocuğum yok bu haldeyim ( artık çocukda düşünüyoruz vermem lazm bu kilolarıı

Canım bence zorla kendini, spor salonuna üşenirsen evde de yaoabilirsin işte, ama yapman şart

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…