Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Kizlar lütfen yardım edin az önce ovulasyon testlerim geldi yaptım belirgin silik ciZgi cikti ilk kez yaptım simdi nolduuuu bugun halvetmi olcak ama adetim 4 gün oldu biteli.sabahta akıntım geldi kasıklarımda acaip agriyo :)ben ovulasyon testinin kipkirmizi olmasinimi bekliycem nolur yardım Edin

iki çizginin en az aynı koyulukta olması lazım lh hormonu vücudumuzda herzaman belli miktarda olduğu için silik çizgi genelde çıkar..öğleden sonra yap testlerini bu arada sabah idrarı ile değilde...:KK34:

iki çizginin en az aynı koyulukta olması lazım lh hormonu vücudumuzda herzaman belli miktarda olduğu için silik çizgi genelde çıkar..öğleden sonra yap testlerini bu arada sabah idrarı ile değilde...:KK34:

4 de testi yaptın demek baya kırmızı olması lazım ay yarın hemen olsinda yine test yapayım ins dahada koyulasir:)Ovulasyonda bile çift ciZgi görmek nsl mutlu etti anlatamam :)

Kizlar lütfen yardım edin az önce ovulasyon testlerim geldi yaptım belirgin silik ciZgi cikti ilk kez yaptım simdi nolduuuu bugun halvetmi olcak ama adetim 4 gün oldu biteli.sabahta akıntım geldi kasıklarımda acaip agriyo :)ben ovulasyon testinin kipkirmizi olmasinimi bekliycem nolur yardım Edin

canım silik olunca negatif demek ikisi de aynı koyulukta olunca pozitif oluyor sen testi yapmaya devam et.pozitif olduktan sonra 24 48 saat içinde yumurtlayacaksın demek o nedenle pozitifi gördüğün gün sonraki iki gün de ilişkiye devam et bu arada şimdi de boş durma gün aşırı da olsa yap mutlaka.ben 26 27 günde bir adet oluyorum genellikle 11.ve 12.gün pozitifi yakalıyorum.adet dngünün uzunluğu da önemli

benim batim 7 si ama cok da umudum yok gibi adet agrilarim var midem bulanmaya basladi,hatta karnim da bi tuhaf agrilar var .bakinca hamilelik belirtilarine benziyor ama gecen ay da ayni seyleri yasadim ,bu hamile olma istegi insani hasta ediyor:))

senın az kalmış azaldıkça insan dahada heyecan yapıyor:) ayy bıde düşünyorumda kırmızıları görürsem çok fena moralım bozulur yaa..ilk bebegım hemen olmuştu benım..inşallah buda ööle olur..sende inşallah hamılesındırrrrrrrrrr

senın az kalmış azaldıkça insan dahada heyecan yapıyor:) ayy bıde düşünyorumda kırmızıları görürsem çok fena moralım bozulur yaa..ilk bebegım hemen olmuştu benım..inşallah buda ööle olur..sende inşallah hamılesındırrrrrrrrrr

Öyle aslinda ama heveslenmek yok ilk hamileligim 9. Haftada sonlandi düsük yaptim.bu ilimci olucak olursa tabi.hayirlisi.en azindan birbirimize dua edelim.insallah sen de hamilesindir canim.

canım silik olunca negatif demek ikisi de aynı koyulukta olunca pozitif oluyor sen testi yapmaya devam et.pozitif olduktan sonra 24 48 saat içinde yumurtlayacaksın demek o nedenle pozitifi gördüğün gün sonraki iki gün de ilişkiye devam et bu arada şimdi de boş durma gün aşırı da olsa yap mutlaka.ben 26 27 günde bir adet oluyorum genellikle 11.ve 12.gün pozitifi yakalıyorum.adet dngünün uzunluğu da önemli

Sgl cnm bende bilmiyorum ovusyonu ilk kez bugun kullandım :)ikisi aynı olunca yapcam tmm anladım simdi:)yalnız benim 9. Gunüm akıntım sabah geldi belirgin ikinci çizgiyi görünce heycan yaptım bugun ouc tuttum hic Halim yok :KK43: eve gidince resim cekip ekliycem bakın bı:)

Öyle aslinda ama heveslenmek yok ilk hamileligim 9. Haftada sonlandi düsük yaptim.bu ilimci olucak olursa tabi.hayirlisi.en azindan birbirimize dua edelim.insallah sen de hamilesindir canim.

gerçekten çok üzüldüm..inşallah isteyen herkese saglıkla rabbım evlat nasıp etsin..

nasıl bi rezalet bu yaaa...hangi akıllı testi yapıp geri eczaneye götürürki.....amaç ne yaniiii...
pozitif miydi bariii:KK52::KK52::KK52:
alan kişi negatif çıkınca morali bozuldu geri götürdü herhalde :18::18:[/COLOR][/B]

Vallahi komedi gibi ama gerçek.
test kitini almış içinden :KK53:

19:00 gibi evde olurum.ilk işim eczaeye gitmek.ıyy bir de o kutu çantamda.çantamdan tiksindim :KK47:

çok sağol canım.inşallah darısı isteyen bütün arkadaşlarımın başına.....

sağol canım örnekler için ama benim hem bukadar koyu değildi hemde sabah ilk idrarla aynı marka test yaptım.hiçbişey çıkmadı.sanırım değilim bakalım yarın y

ada öbür gün adet olmam lazım.sonucu yazarım.

merhaba kızlarr napıyosunuzz benn ovulasyondayımm çalışmaya devam :KK4: sizlerde iyisiniz umarım
HÜLYA canımm ne olur üzülme ben inanıyorumm bebişin seninle ve 9 ay annesine sıkı sıkı sarılıp hiç bırakmayacak gönlünü ferah tut lütfennnn

buda benimm ateş tablomm kızlarr My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart[/url] :KK54:

canım senin regl kaç günde bir oluyor.Tabloya göre yumurtan 22.gün mü çatlıyor ben mi yanlış anladım.22.gün de yumurta çatlar mı????

yeşilcim arada bir adet sancısı gibi bi ağrı giriyor karnıma ve ümitsizlikle kırmızı kartı beklıorum sanıırm:KK43: sen ne yapıosun hosgeldin

canım senin regl kaç günde bir oluyor.tabloya göre yumurtan 22.gün mü çatlıyor ben mi yanlış anladım.22.gün de yumurta çatlar mı????

merhaba canımm benim geçen ay bir kimyasalımm oldu o yüzden dengesi kaçtı düzeniminnn evet yumurtamm 22 gün çatladı ovulasyon testiyle gördümm yani döngümm 35 36 güne çıkmış olduu

merhaba canımm benim geçen ay bir kimyasalımm oldu o yüzden dengesi kaçtı düzeniminnn evet yumurtamm 22 gün çatladı ovulasyon testiyle gördümm yani döngümm 35 36 güne çıkmış olduu

hımm anladım canım..Benim de geçen ay 35 günde geldi bu yumurtlamanın da geç olduğunu gösteriyor sanırım.ben de bu ay ateş ölçüyorum hala yüksek hiç düşmedi.Bugün 17. günüm ben de hiç bırakmayayım o zaman çalışmayı.demekki geç de çatlayabiliyor.ama akıntım 14.gün geldi.Amaannn ne bileyim valla ben de anlayamadım. Doktora gittim bugün dedi hiçbir sorununuz yok.önümüzdeki ay yumurtlatma tedavisine başlayalım.gebe kalma süren hızlansın.onu da anlayamadım sorun yoksa neden böle bişey yapacak?????

kızlar benim 3 aralıkta olması gereken adetim yerini bulmadı:KK52::KK53:dayanamayıp kan testi yaptırcam galiba yarın.bi de resmen yumurtalıklarımın varlığını hissediyorum böle ağrı-sızı şeklinde .normal bişey mi? yaaa ben bu konuda çok cahilim daha :18:dün gece bel ağrısından uyuyamadım ama yok yok yok olmuyo bi türlü:KK45:

kızlar benim 3 aralıkta olması gereken adetim yerini bulmadı:KK52::KK53:dayanamayıp kan testi yaptırcam galiba yarın.bi de resmen yumurtalıklarımın varlığını hissediyorum böle ağrı-sızı şeklinde .normal bişey mi? yaaa ben bu konuda çok cahilim daha :18:dün gece bel ağrısından uyuyamadım ama yok yok yok olmuyo bi türlü:KK45:
canım normalde adet gecikmen olurmu?
eğer bu ilk se hamilelikten şüphelenebilirsin....kan testinden önce bi gebelik testi yapabilirsin bence....

Son düzenleme:
kızlarrr öldüm bugün. vize haftası kendi sınavımı yaptım üstüne birde gözetmenlik vermişler öldümmm yorgunluktan daha yeni geldim eve.
size sormam gereken bişey var ateş tabloma bi bakarmısınız çatlıycam ya neden böle anormal
My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart
ne kadar değişken ateşin canım...yumurtlamayı takibin bu değişkenlikle zor olabilir..ovulasyon testide kullan bence sen vede akıntını iyi kontrol et..

öğretmenmisin..vize gözetmenlik dediğin göre
...:KK34:

iyi akşamlar arkadaşlar benim bat yarın ama 4.5 gündür adet ağrısı çekiyorum kasıklarda ağrı oldu ama şimdilik hiç bişey yok sadece hafif adet ağrısı ben adet olmadan önce 2 gün lekelenme olurdu bu ay olmadı birde çok ayaklarım üşüdü 3 patik giyip yattım yinede ısınmadı benim adet ağrımda bu kadar önce başlamaz sizce ir umut varmı birde ğöğüs uçlarım baya büyüdü test yapmaya korkuyorum ne dersiniz

X