Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

şu sitede tek kızdığım şey bu,eğer soru soran ya da ilk kez mesaj yazan kişiyi tanımıyorsak ona cevap vermiyoruz niyeyse...Havadan sudan şeyler yazıyoruz da "bilen varsa Allah rızası için bi cevap yazsın"diye sorduğum bi soruya hiçbişey yazmıyoruz.Hiç değilse "ben bilmiyorum"diye yazsa da birileri kendimi hayalet gibi hissetmesem.

inşallah pozitif çıkar canım. :KK49: Allah hayırlısıyla bekletmeden nasip etsin inşallah.
batdaşız seninle. kan testi yaptırsammı diyorum bende.beklemek ne zor ya.

batdaşım nerdesın sen kaç gündür hiç göremedim merak ettim valla:) ben idrarı yaptım negatif çıktı ya o yüzden artık hiç merak kalmadı:) bence kan testi için falan erken biraz daha bekle canım. ama inşallaaaahh hamişsindir.:)

slm kızlarrrrrr bugun bi garipli var..
27 kasımda adet oldum çoktan bitti..hayıt tohumu içiyorum yaaaa benim kasıklarımda batmalar var neyse bugun sabah işe giderken tuvalete gittim snra hazırlandım falan bi ıslaklık hisetim yine tuvalete gittim baya bi akıntım gelmişşş ama turuncumsu pembemsi şeffaf deill acep hayıt tohumnanmı oldu.. şimdi benim ovulasyonummu.. ama ben 33-35 günd ebir adet oluyorumm bugun daha 9.gündeyim çok erken deilmi yumurtamaya.kafam karıştı.. derecem veee ovulasyo testim gelmedi henuz..yarın gelir sanırımm..
şimdi bşy sorcam bugun ovulasyon günümse yarn ovulasyon testiypsam yine kırmızı çıkarmı..

şu anda bu konuyu okuyan veya sonradn okuyacak olan arkdaşlarıma birşey sormam lazım.Allah rızası için bir bilgisi fikri olan paylaşsın.cumartesi sabahı saat11.30 da çatlatma iğnemi vuruldum.36 sat sonra ilişki önerdi doktor.ilişki gerçekleşti.doktorum başka bir gün ilişki önerdiysedeheyecandan duymadım,duyduysam da unutttum.nolur bana yardım edin.sizler de nasıl olmuştu?şimdi ben bir daha ne zaman ilişki kurmalıyım

vala cnm doktorun demesine göre sen dün ilişki oldu .. ben olsam 3 gün üstüste yaparım yani bugun ve yarında yap derim sana :)
yapmaktan zarar gelmez:KK70:

Son düzenleme:
şu sitede tek kızdığım şey bu,eğer soru soran ya da ilk kez mesaj yazan kişiyi tanımıyorsak ona cevap vermiyoruz niyeyse...Havadan sudan şeyler yazıyoruz da "bilen varsa Allah rızası için bi cevap yazsın"diye sorduğum bi soruya hiçbişey yazmıyoruz.Hiç değilse "ben bilmiyorum"diye yazsa da birileri kendimi hayalet gibi hissetmesem.

canım gerilme olurmu yazarız tabii keşke bilseydimde senide bilgilendirseydim. dr telfnu yokmu sende arayıpda sorsaydın keşke hem emin olmuş olurdun. bu arada inşallah tutmuşturda güzel haberler verirsn bize:)))

ha daha gecmedi demi batın ben geçti snadımda:) yalnızz ben olsam çoktan gitmiştim söyleyeyimde dayanamazdım valla:)mşlh iyi sabrediyorsun:)
canım 2. olunca insan daha sakin oluyo sanırım.sakinliğime inanamıyorum bende.kızımda testin ertesi günü sağlık ocağındaydım,ama testi adet olmam gereken gün yapmıştım....
ama bu sefer hem bata 3 gün kala yaptım hem hafta sonuna denk geldi.batın geçmesini beklemek daha mantıklı.:KK34:
mrb mullberry bende bu akşam test yaptım çok açık pembe çıktı ama belli oluyor.senin nasıl çıktı çok mu koyu açık mı?senle benim aynı zamanda galiba adetimiz.hamilemiyim acaba?sabah ilk idrarlada yapıcam.senin markası neydi ?benim nova 3,5 tl.
canım resmi ekliyim istersen.c çizgisi ile aynı koyulukta değil ama baya belirgindi çizgim.benim testim gg den labquick marka ovulasyon testleriyle hedye gelmişti.kabquick marka oda..öle küçücük bişi yani pek inanasımda yok ama neyse.
Eki Görüntüle 301369 Eki Görüntüle 301370 Eki Görüntüle 301371
adetim geçikeli 12 gün oldu büyük bir umutla bekliyorum :KK49:
Hakkında hayırlı olan olsun tatlım.test yapmayı deneseydin.

günaydın kızlar;adet ağrım var;geleceği zaman hissettiğim o garip his yine var.Sanırım yine hamile değilim;her ay 2-3 gün öncesinden hissettiğim adet hazırlığı öncesi durumu hissediyorum.:KK5::KK5:
canım hamile olsanda adet olacakmış gibi belirtiler yaşanıyor ilk ay bilgin olsun.hemen umutsuzluğa kapılma

şu anda bu konuyu okuyan veya sonradn okuyacak olan arkdaşlarıma birşey sormam lazım.Allah rızası için bir bilgisi fikri olan paylaşsın.cumartesi sabahı saat11.30 da çatlatma iğnemi vuruldum.36 sat sonra ilişki önerdi doktor.ilişki gerçekleşti.doktorum başka bir gün ilişki önerdiysedeheyecandan duymadım,duyduysam da unutttum.nolur bana yardım edin.sizler de nasıl olmuştu?şimdi ben bir daha ne zaman ilişki kurmalıyım
canım ben bilmiyorum ama duyduğum kadarıyla çatlama iğnesinden sonra düzenli gün aşırı ilişki öneriyor doktorlar..

benim bat :7 aralık
ayın 3 ünde cumartesi günü sabah idrar testi yaptım ilk başta tek çizgi çıktı.
bende yattım uyudum. Prodüktör marka almıştım. 30 dakika içinde çıkan 2. çizgi silik bile olsa sonuç pozitiftir. Ve Doktor testi kadar güvenilir yazıyor üstünde.
Uyuduğum için 30 dakika içindemi yoksa daha sonra mı çıktı silik çizgi onu bilemiyorum.
Ama bir haftadır mide yanmam ve ağrım var.
Hayatımda hiç midem ağrımamıştır ilk defa oluyor.
Geçen hafta salı günü de kasık ağrım vardı bütün gün öldüm ağrısından.
Türk kahvesini çok severdim. Geçen haftadan beri içemiyorum içim almıyor.
Cumartesi günü sabah gittim kan testi yaptırdım. bugün saat 16.30 da sonucu alcaz.
Bakalım artık Allah nasip eder inşallah hayırlısıyla.
canım belirtiler hamileliğe benziyo.bende de çok mide yanması ve ekşime olayı var...

kızlar merhabaaa aralık listesini yayınlamanızz mümkünmüdürrr
hemen yayınlıyorun canım

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

canım bu topictekiler çoğunlukla ya yeni yada 5-10 ay arası bebek isteyen arkadaşlar var. çatlatma iğnesiyle alakalı bilgileri olmamaları normal fakat senin problemine daha uydun topicler var oradaki arkadaşlar sana daha iyi yardımcı olabilir.ama yinede fazla ilişki göz çıkarmaz sen yinede birkaçgün üstüste dene derim.umarım bu ay kavuşursun bebeğine..

kızlar pek sık giremiyorum varmı hamiş yada kırmızı kart haberi.....

slm canım.haftasonu evde pek giremiyorum yeni okudum güzel haberini çok tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin sende müjdeli haberi erken alanlardansın darısı başımıza dualarınızı eksik etmeyin:emir_bebek: benim bat 30 du hala gelen giden yok son 3 aydır psikolojikmen adet günlerim çok karıştı :18::18: kırmızıda yok bebekte:KK50:
şu listeyi bi yayınlayabilirmisin kimler ne durumda bi göreyim...zahmet olmazsa...

slm canım.haftasonu evde pek giremiyorum yeni okudum güzel haberini çok tebrik ederim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin sende müjdeli haberi erken alanlardansın darısı başımıza dualarınızı eksik etmeyin:emir_bebek: benim bat 30 du hala gelen giden yok son 3 aydır psikolojikmen adet günlerim çok karıştı :18::18: kırmızıda yok bebekte:KK50:
şu listeyi bi yayınlayabilirmisin kimler ne durumda bi göreyim...zahmet olmazsa...
çok sağol canım.darısı başınıza inşallahhh....listede pek gelişme yok.

İSİM

BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım

hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık

haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık

baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık

perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık

depresyonnn
6 Aralık

mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık

sub
6 Aralık

angelif
6 Aralık

deryalcın
7 Aralık

kepi3
7 Aralık

didos86
7 Aralık

sea.1013
7 Aralık

prensesra
7 Aralık

saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık

mugus1980
8 Aralık

eknhanifsay
8-9 Aralık

nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık

mrysyr
11 Aralık

cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık

sementa33
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık

mzuhal
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

kızlar herkese merhaba benim bu ay olurmu olmazmı bilmiyorum ama benim içim kıpır kıpır çok yaklaştım sanki umarım hislerimde yanılmıyorumdur:)))

:)))) kızlaarrrr karbonatı idrarın üstüne mi serpcem:)) yoksa kaba önce karbonat mı atcam?? cevap istioruummmm valla cok merak ettim deneyeceğim

:)) valla ben karbonati önce kaba koydum (plastik) sonra üzerine idrar , ama ben cok inanamiyorum ,yap ,dene .en azindan cökenleri de biliyoruz.Kabarmaz da dibine cökerse degilmissin.

:)) valla ben karbonati önce kaba koydum (plastik) sonra üzerine idrar , ama ben cok inanamiyorum ,yap ,dene .en azindan cökenleri de biliyoruz.Kabarmaz da dibine cökerse degilmissin.

önce idrarını yap kaba sonra karbonat dok 1-2 cay kasıgı.....ben de inanmıyorum pek aslında ama öncekı yaptıklarımdan farklı olunca heveslendım yanı ne yalan söylıyım..öncelerı hemencık dıbe cokuyodu..dun yaptım cooss ettı kabardı ilk defaa..

ben de dun yaptim kabardi ama daha once hic yapmadigim icin bir sonuca varamadim , aslinda hamisler denese anlariz:KK52:

hamılelık ilerledıgı zaman kabarmıyomus..neden bılemıyorum orasını yapanlar öle dıyo ..gorcem artık ne kadar dogru ne kadar yalann..ayın 13 batım

X