Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

batdaşım nerdesın sen kaç gündür hiç göremedim merak ettim valla:) ben idrarı yaptım negatif çıktı ya o yüzden artık hiç merak kalmadı:) bence kan testi için falan erken biraz daha bekle canım. ama inşallaaaahh hamişsindir.:)

canım misafirden başını kaldıramadım kaç gündür. bu akşam eşim de kursta olacak burada olurum.
iyiyim ne olsun.meraklardayım. sen nasılsın peki?
idrar testi yapacaktım sabah.olmadı.yarın sabah yapayım diyorum.
gerçi daha batımıza var.negatif de çıksa kırmızılar gelmeden bebiş yok demeyelim. inşallah vardır.
:KK49:
dün 6 aylık bebeği ile arkadaşlarımız geldi.gittiler eşim diyor hemen olsun inşallah diye. dedim o vakti zamanını bilir.hayırlı zamanda gelir.
ne diyelim başka. hakkımızda hayırlısı olsun.

bende erkenden öğreneyim diye sabah test yapacaktım. (bat 7 aralık)
paketi açınca testin yapılmış olduğunu gördüm. :KK53: sabah sabah cinler başa durumu tabi.akşam eczaneye gidip cırlayacağım :KK4:

nasıl bi rezalet bu yaaa...hangi akıllı testi yapıp geri eczaneye götürürki.....amaç ne yaniiii...
pozitif miydi bariii:KK52::KK52::KK52:
alan kişi negatif çıkınca morali bozuldu geri götürdü herhalde :18::18:

nasıl bi rezalet bu yaaa...hangi akıllı testi yapıp geri eczaneye götürürki.....amaç ne yaniiii...
pozitif miydi bariii:KK52::KK52::KK52:
alan kişi negatif çıkınca morali bozuldu geri götürdü herhalde :18::18:[/COLOR][/B]
eğer pozitifse,başkaları da sevinsin diye düşündü zaar..:KK1::KK1:
negatifse senin dedğin mantıklı,"sizin verdiğiniz test yanlış,hamile değilsin diyo" deyip götürmüştür.Onlarda unutup rafa koymuşlardır.:KK55::KK55:

Son düzenleme:
önce idrarını yap kaba sonra karbonat dok 1-2 cay kasıgı.....ben de inanmıyorum pek aslında ama öncekı yaptıklarımdan farklı olunca heveslendım yanı ne yalan söylıyım..öncelerı hemencık dıbe cokuyodu..dun yaptım cooss ettı kabardı ilk defaa..

ben karbonatı üstüne dökmedim, kabın içine 1 çay kaşığı döktüm üstüne idrar. dibe cöktü kaldı valla:KK70:

off kızlar yaw...İçimdeki her an adet olacakmışım hissi ile çok kötü hissediyorum.Hamiş değilim ya;eminim artık:KK5::KK5:

bilmıyorum ben yaptım umutlandım accık:))) gorcez artık ne kadar dogru adet gunumuz gelınce..:)

benim batim 7 si ama cok da umudum yok gibi adet agrilarim var midem bulanmaya basladi,hatta karnim da bi tuhaf agrilar var .bakinca hamilelik belirtilarine benziyor ama gecen ay da ayni seyleri yasadim ,bu hamile olma istegi insani hasta ediyor:))

slm kızlar nasılsınız murberry arkadaşım tebrik ederim tabi ki diğer hamile arkadaşlarıda...
benim göğüslerde ara ara sızlama oluyo bide kirpiklerim karıştı sankim:)) bata 5-6 gün var inşallah bu topikten herkes hamiş çıkar

slm kızlar nasılsınız murberry arkadaşım tebrik ederim tabi ki diğer hamile arkadaşlarıda...
benim göğüslerde ara ara sızlama oluyo bide kirpiklerim karıştı sankim:)) bata 5-6 gün var inşallah bu topikten herkes hamiş çıkar
çok sağol canım.inşallah darısı isteyen bütün arkadaşlarımın başına.....

canım misafirden başını kaldıramadım kaç gündür. bu akşam eşim de kursta olacak burada olurum.
iyiyim ne olsun.meraklardayım. sen nasılsın peki?
idrar testi yapacaktım sabah.olmadı.yarın sabah yapayım diyorum.
gerçi daha batımıza var.negatif de çıksa kırmızılar gelmeden bebiş yok demeyelim. inşallah vardır.
:KK49:
dün 6 aylık bebeği ile arkadaşlarımız geldi.gittiler eşim diyor hemen olsun inşallah diye. dedim o vakti zamanını bilir.hayırlı zamanda gelir.
ne diyelim başka. hakkımızda hayırlısı olsun.

didoşcum sen hamişssin sankim öyle hissediom valla. belki olmasını çok istediğim için olabılır ama öyle gibi geliyor:) bende ne adet ne hamilelik belirtisi hiç bir sey yok, bakalım bi kaç güne belli olur:)
bide bise sorcam, testte tek çizgi ve de nokta gibi bise çıktı, kenarda? hiç sizede öyle oldumu? burdan anlam cıkarayım mı:)

Kizlar lütfen yardım edin az önce ovulasyon testlerim geldi yaptım belirgin silik ciZgi cikti ilk kez yaptım simdi nolduuuu bugun halvetmi olcak ama adetim 4 gün oldu biteli.sabahta akıntım geldi kasıklarımda acaip agriyo :)ben ovulasyon testinin kipkirmizi olmasinimi bekliycem nolur yardım Edin

Kizlar lütfen yardım edin az önce ovulasyon testlerim geldi yaptım belirgin silik ciZgi cikti ilk kez yaptım simdi nolduuuu bugun halvetmi olcak ama adetim 4 gün oldu biteli.sabahta akıntım geldi kasıklarımda acaip agriyo :)ben ovulasyon testinin kipkirmizi olmasinimi bekliycem nolur yardım Edin

canım benim bu konuda hiç bi bilgim yok:KK43: ama bence değerlendir yine de bu ve bundan sorakı bi kaç günü?

canım c ve t çizgisi aynı koyulukta çıkınca başla çalışmalaraaaaa...silik çizgiyi dikkate alma....

canım c ve t çizgisi aynı koyulukta çıkınca başla çalışmalaraaaaa...silik çizgiyi dikkate alma....

Hadi ya bende heycsnlandim ama testin açıklamasında silik ikinci ciZgi pozitif diyor size sorayım dedim evde resmini cekip eklerim simdi iftara akrabaya geldim bitaraftan orucumu actım bitaraftan buraya yazıyorum:)peki dün kipkirmizi bugun silik cikmazdi demi cok korkuyorum kacirmaktsn ovulayon günümü:KK43:

canım benim bu konuda hiç bi bilgim yok:KK43: ama bence değerlendir yine de bu ve bundan sorakı bi kaç günü?

Ya adetim biteli 4 gün oldu dün yapmadık testim gelene kdr ögünleri atlatmiyalim dedim bügünde oruç tuttum hic halvet yapasim yok ama aklımda kalmasın bugun yapam ozman ben 4 aydır hep 14-15-16 da iliski yaptım demek ondan bosa çıkmış hic adeti. Hemen sonra hic yapmadım:KK43:

X