Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

minikgelin yazdığımı görmedin canım galiba cevap yazmadın tablonu düzelttim..devam edersin artık...

hepinize iyi geceler kızlar yarın görüşmek dileğiyle

AYYYYYYYY sgl bacımmm şimdi tablomu gördüm mavi noktoyı kondurmuşsun oley oley oley:)teşekür ederimmm cnm bnm allah razı olsun:)

02 aralı tküp bebek yaptırdım bir tane kızım var polikistik overim normal yolla cok zor oldugu için tüp bebek yaptırdım çok stresliyim dua edelim allah hepimize evlat nasip etsin bu ay yüzümüzü güldürsün test günüm 13 aralık günler geçmek bilmiyo çok zor.......

1 hafta kalmışş inş hamişssndir şuanda cnm:) allahım nasip etsin isteyen herkese:)

Oooffff canım sıkıldı yaa regl tarihlerim 26 ağustos 23 eylül 23 ekim 19 kasım. Temmuzu hatırlamıyorum ama ağustosta 5 ya da 6 gün gecikmeli olmuştum zaten ondan sonra dengesizlik başlamış ben ne zaman yumurtladım acaba hesaplamalar yapıyorum kimisi 3 aralık kimisi 4 aralık, 17. günümdeyim ama benim bugün akıntım çok geliyor acaba yımırtlıyor muyum? :26: bu ay ovülasyon testi alacaktım vazgeçirdiler beni ay içim sıkıldı afakanlar bastı :KK37: adetim bitti gün aşırı çalışma yaptık umarım tutmuştur :KK14: :KK16:

Oooffff canım sıkıldı yaa regl tarihlerim 26 ağustos 23 eylül 23 ekim 19 kasım. Temmuzu hatırlamıyorum ama ağustosta 5 ya da 6 gün gecikmeli olmuştum zaten ondan sonra dengesizlik başlamış ben ne zaman yumurtladım acaba hesaplamalar yapıyorum kimisi 3 aralık kimisi 4 aralık, 17. günümdeyim ama benim bugün akıntım çok geliyor acaba yımırtlıyor muyum? :26: bu ay ovülasyon testi alacaktım vazgeçirdiler beni ay içim sıkıldı afakanlar bastı :KK37: adetim bitti gün aşırı çalışma yaptık umarım tutmuştur :KK14: :KK16:

bugunu boş geçirme cnm ben doktora gittigimde 10-18. günleri degerlendir dedi. bence sen bugun yarın hatta 20.güne kdr yap:)
bende b ay ovulasyon testi aldım ilk kez çünkü düzenli yapamıyoruz hatta 1 aya 5-6 kez anca birlikte oluyorz ondannnnn riske atmak istemedim bu ay..
hemm düzenli ilişkide bulunanlara ne ateş ölçmek nede ovulasyon testi gerekir.. ondan salla düzenli yapın yeter:)

Merhaba kızlar.. Uzun zamandır giremiyordum.. Oldukça yogun bı ay geçiriyorum.. Simdi uyumadan bı gelip bakayım dedim listeye kimler hamis .. Aralık ayı tüm hamislerimizi kutluyorum.. Sinhus ve minik gelin sizlerden naber.. Sinhus senin bugunmjs adet gunün umarım gelmemistir kırmızılar.. Var mı bı belirti.. Ben de ovulasyon donemimdeyim.. İnşallah bu ay hepimiz için hayırlısı olur..

Merhaba kızlar.. Uzun zamandır giremiyordum.. Oldukça yogun bı ay geçiriyorum.. Simdi uyumadan bı gelip bakayım dedim listeye kimler hamis .. Aralık ayı tüm hamislerimizi kutluyorum.. Sinhus ve minik gelin sizlerden naber.. Sinhus senin bugunmjs adet gunün umarım gelmemistir kırmızılar.. Var mı bı belirti.:KK49:. Ben de ovulasyon donemimdeyim.. İnşallah bu ay hepimiz için hayırlısı olur..

Merhaba kızlar.. Uzun zamandır giremiyordum.. Oldukça yogun bı ay geçiriyorum.. Simdi uyumadan bı gelip bakayım dedim listeye kimler hamis .. Aralık ayı tüm hamislerimizi kutluyorum.. Sinhus ve minik gelin sizlerden naber.. Sinhus senin bugunmjs adet gunün umarım gelmemistir kırmızılar.. Var mı bı belirti.. Ben de ovulasyon donemimdeyim.. İnşallah bu ay hepimiz için hayırlısı olur..

mrb cnm nasılsın az önce aklmdan gecti hiç gelmiyor die kalbım temizmiş :KK70::KK70: ya cnm bugun batımdı henüz gelmedi biz heveslendikçe heveslenıyoruz belirti cok ama pskilojik mi onuda bilmiyorum öylece kaldım yarın ola hayrola cnm sende bu gunleri değerlendir cnm hadi inşalh hepimiz ağustos topiğine geceriz inşallahhhhhh

mrb cnm nasılsın az önce aklmdan gecti hiç gelmiyor die kalbım temizmiş :KK70::KK70: ya cnm bugun batımdı henüz gelmedi biz heveslendikçe heveslenıyoruz belirti cok ama pskilojik mi onuda bilmiyorum öylece kaldım yarın ola hayrola cnm sende bu gunleri değerlendir cnm hadi inşalh hepimiz ağustos topiğine geceriz inşallahhhhhh

İnsallah gelmez bebeğim..Yarın da gelmezse bı test yap bakalım.. Heves iyidir ben şimdiden heveslenmeye başladım bile:KK1: biz de Değerlendirmeye calisiyoz bakalım hem de ilk defa bu kadar düzenli:KK19: inşallah dediğin gibi Ağustos topigine geceriz.. Daha sık gelmeye calisicam canım su islerimi biraz hafifletiyim de.. Sizlerin muhabbetini hem çok özlüyor hem d merak ediyorum.. Gelemesem de hep aklimdasiniz.. Öpüyorum kocaman.. İyi geceler canım

bugunu boş geçirme cnm ben doktora gittigimde 10-18. günleri degerlendir dedi. bence sen bugun yarın hatta 20.güne kdr yap:)
bende b ay ovulasyon testi aldım ilk kez çünkü düzenli yapamıyoruz hatta 1 aya 5-6 kez anca birlikte oluyorz ondannnnn riske atmak istemedim bu ay..
hemm düzenli ilişkide bulunanlara ne ateş ölçmek nede ovulasyon testi gerekir.. ondan salla düzenli yapın yeter:)

canım benim yaa ama hergün olunca sperm kalitesi düşüyor ya, daha dün çalışma yaptık. :KK17: Hem de 48-72 saat içerde canlı kalıyormuş spermler yıımırtlıyorsam döllenme olur herhalde :26:

İnsallah gelmez bebeğim..Yarın da gelmezse bı test yap bakalım.. Heves iyidir ben şimdiden heveslenmeye başladım bile:KK1: biz de Değerlendirmeye calisiyoz bakalım hem de ilk defa bu kadar düzenli:KK19: inşallah dediğin gibi Ağustos topigine geceriz.. Daha sık gelmeye calisicam canım su islerimi biraz hafifletiyim de.. Sizlerin muhabbetini hem çok özlüyor hem d merak ediyorum.. Gelemesem de hep aklimdasiniz.. Öpüyorum kocaman.. İyi geceler canım

inşallah cnm hafiflette gel cnm 2 lafın belini kıralım :KK70: bende öptüm cnm kib dualarım senınle cnm iyi geceler

kızlarrr öldüm bugün. vize haftası kendi sınavımı yaptım üstüne birde gözetmenlik vermişler öldümmm yorgunluktan daha yeni geldim eve.
size sormam gereken bişey var ateş tabloma bi bakarmısınız çatlıycam ya neden böle anormal
My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart

canım hep aynı saatte ölç yataktan kalkmadan ve erken bir saatte ölç o zaman daha düzenli olacaktır.

canım normalde adet gecikmen olurmu?
eğer bu ilk se hamilelikten şüphelenebilirsin....kan testinden önce bi gebelik testi yapabilirsin bence....
25 yıllk hayatımda 2.kez gecikme oluyor,ilki nişanlıyken stresten olmuştu sanırım,şimdiki de stresten mi acaba?ama benim bildiğim bu durumda stres ters etki yapar yani istenmeyen başa gelir:44::KK1:

slm kızlar evegelir gelmez hemen nete girdim evde yoktum..
ovulasyon testinin kagıdını okudumda pozitif olması için
iki çizginin eşit koyulukta yada bizde silik çıkan ikinci çizgiiii diger çizgiden daha koyu olcak şekilde olunca pozitiftir diyor:)
yani benimki şuanda negatifffff..
derecem geldiii acura marka dijital derece kullanan varmı..denemek için baktımda agzımda bekliycem derece ötüncemi çıkartcamm..siz nsl yapıyorsunuz..sabah başlıycam şuanda 36.7 derece:)

canım ben markasına bakmadım hiç ama dil altına koyuyorsun aynen derce ötünce çıkarıp bakarsın.

haaaaaaaaaaa tmm uzuyomuuuuuu liste:) ay herşeyin ilki zor oluyor inş bidaha yapmam ovucan ve ateş ölçmeyi:)acaip umutluyummm bu aydan :) inş yumurtlarımm ..yoksa çok üzülürüm valla:)
ovulasyonu saat kaçta yapayım iş yeirndyapmak zor oluyor ben eve 4.30 da geliyorum ozman yapsam olurmu:)

canım 4:30 uygun bir saat.testi yapmadan önce 4 saat bişey içme o zaman daha ii sonuç verir.

ya kızlar ben bat bugundu ve cok sukur gelmedı test yapıyorum son 4 gundur gölge gibi çift çizgiyi görüyorum ama hayalet gibibelirtilerim bugun sabah mıde bulantım cok oldu kasık batmalarım var gecen gün bas dönmem ve basbaşrım oldu 1 hafta boyunca dun ateşim 37.1 di bugun sabah 37.0 smdi ölçtüm 36.5 düşmüş smdi bilen varsa anlayan yada yardım etsin kızlar :KK31:

ya kızlar ben bat bugundu ve cok sukur gelmedı test yapıyorum son 4 gundur gölge gibi çift çizgiyi görüyorum ama hayalet gibibelirtilerim bugun sabah mıde bulantım cok oldu kasık batmalarım var gecen gün bas dönmem ve basbaşrım oldu 1 hafta boyunca dun ateşim 37.1 di bugun sabah 37.0 smdi ölçtüm 36.5 düşmüş smdi bilen varsa anlayan yada yardım etsin kızlar :KK31:

canım şu anki ateşini ciddiye alma sabahki ateşin yüksek güzell.sende n güzel haber alacak gibiyiz.bu arada testlerin bebetime marka ise onlar herkese silik çıkıyormuş ona dikkat et.ama sen bu ay boş değilsin bence umarım güzel haberlerini alırız.

canım şu anki ateşini ciddiye alma sabahki ateşin yüksek güzell.sende n güzel haber alacak gibiyiz.bu arada testlerin bebetime marka ise onlar herkese silik çıkıyormuş ona dikkat et.ama sen bu ay boş değilsin bence umarım güzel haberlerini alırız.

ya içime su serptin cnm inşallah düşük görünce ateşimi moralim bozuldu ay inşalh vardır bu ay yarında gelmezse daha bi rahat etcem sğl cnm yorumun için bide babetıme değil cnm laboguıck testlerim

son adet gunlerim 19 agustos , 17 eylul, 15 ekim , 17 kasim ne zaman hamilelik testi yapmami onerirsiniz ya da ne zaman adet beklemeliyim sizce adet dongum hep 29 gundur gecen ay 33 olmus oldu :KK43:

X