Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

slm kızlar evegelir gelmez hemen nete girdim evde yoktum..
ovulasyon testinin kagıdını okudumda pozitif olması için
iki çizginin eşit koyulukta yada bizde silik çıkan ikinci çizgiiii diger çizgiden daha koyu olcak şekilde olunca pozitiftir diyor:)
yani benimki şuanda negatifffff..
derecem geldiii acura marka dijital derece kullanan varmı..denemek için baktımda agzımda bekliycem derece ötüncemi çıkartcamm..siz nsl yapıyorsunuz..sabah başlıycam şuanda 36.7 derece:)

kızlarrr öldüm bugün. vize haftası kendi sınavımı yaptım üstüne birde gözetmenlik vermişler öldümmm yorgunluktan daha yeni geldim eve.
size sormam gereken bişey var ateş tabloma bi bakarmısınız çatlıycam ya neden böle anormal
My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart

Kuzu senin tablon niye böyle bir inişli bir çıkışlı ben de anlayamadım ben de ölçüm yapıyorum adetimin 17. günümdeyim bende de ne iniş var ne çıkış:))) 37.01 37.00 37.02 hep böle:)) ama ben her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan ölçüyorum. sen değişik zamanlarda mı ölçüyorsun???

kızlar şu ovulasyontablosunu yaptım ama anlamadıgım bşy var... bi benim tabloma şifremi üyelik adımı versemde baksanız kızlar.. en son 27 kasımda adet oldum.. tablomda yarından itibaren ateş ölçmeye başlarsam 10. gün oluyor vee neredeyse tabomun sonlarınde 10 gün ben 4-5 gün ateş ölçsem tablom biter.. onu ayarlayamadım bi bakarmısın:KK43:

ne kadar değişken ateşin canım...yumurtlamayı takibin bu değişkenlikle zor olabilir..ovulasyon testide kullan bence sen vede akıntını iyi kontrol et..

öğretmenmisin..vize gözetmenlik dediğin göre
...:KK34:

canım artık birgün dolu diğer gün boş çalışıyoruz. ünv.de öğretim görevlisiyim canım

kızlar şu ovulasyontablosunu yaptım ama anlamadıgım bşy var... bi benim tabloma şifremi üyelik adımı versemde baksanız kızlar.. en son 27 kasımda adet oldum.. tablomda yarından itibaren ateş ölçmeye başlarsam 10. gün oluyor vee neredeyse tabomun sonlarınde 10 gün ben 4-5 gün ateş ölçsem tablom biter.. onu ayarlayamadım bi bakarmısın:KK43:

minik gelinim sen ne zaman ölçüme başlıyorsan takvimde o günden başla adetten bu güne kadar olanını boşver ölçmedin ve giremezsin ki zaten...
yarın sabahtan itibaren başla...adete kadar da düzenli ölç..önemli olan ovulasyon adet arası zaten canım.:KK34:..

Kuzu senin tablon niye böyle bir inişli bir çıkışlı ben de anlayamadım ben de ölçüm yapıyorum adetimin 17. günümdeyim bende de ne iniş var ne çıkış:))) 37.01 37.00 37.02 hep böle:)) ama ben her sabah aynı saatte yataktan kalkmadan ölçüyorum. sen değişik zamanlarda mı ölçüyorsun???

canım her sabah 6 da ölçüyorum yataktan çıkmadan ama böyle işte. bu ay anormalim ben :))

minik gelinim sen ne zaman ölçüme başlıyorsan takvimde o günden başla adetten bu güne kadar olanını boşver ölçmedin ve giremezsin ki zaten...
yarın sabahtan itibaren başla...adete kadar da düzenli ölç..önemli olan ovulasyon adet arası zaten canım.:KK34:..

ya işte ben öle yapmamışım hoş neyi nsl yaptıgımıda bilmiyorumda 27 kasım adet günümden başlamış ve düzeltemiyorum dedigin gibi yaparmısın cnmmmm.. 10.günden itibaren yapcam ateş ölçmesiniiyardım et nolur... herşeyi anladım ama tabloyu baştan yapamıyorum:KK43:

kızlarrr öldüm bugün. vize haftası kendi sınavımı yaptım üstüne birde gözetmenlik vermişler öldümmm yorgunluktan daha yeni geldim eve.
size sormam gereken bişey var ateş tabloma bi bakarmısınız çatlıycam ya neden böle anormal
My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart
canım ateşin gerçekten çok ilginç.bölesini hiç görmedim.derecende sorun olmasın????

iyi akşamlar arkadaşlar benim bat yarın ama 4.5 gündür adet ağrısı çekiyorum kasıklarda ağrı oldu ama şimdilik hiç bişey yok sadece hafif adet ağrısı ben adet olmadan önce 2 gün lekelenme olurdu bu ay olmadı birde çok ayaklarım üşüdü 3 patik giyip yattım yinede ısınmadı benim adet ağrımda bu kadar önce başlamaz sizce ir umut varmı birde ğöğüs uçlarım baya büyüdü test yapmaya korkuyorum ne dersiniz
canım o üşüme bende de vardı.hergece çoraplarla yattım ayaklarım hiç ısınmadı...hamilelik belirtisi olabilir benceee:KK49:

canım sen değer girdikçe uzayacak tablon merak etme...sen helebi başla bakalım hayılısıyla inşallahhh....
besmeleyle başla ölçmeye tabloya girmeye.bu arada derceyi dil altına koy elinle tut.ötene kadar ötünce çıkarıp bakıcan kaç bakalım.:KK34:

canım ateşin gerçekten çok ilginç.bölesini hiç görmedim.derecende sorun olmasın????

canım o üşüme bende de vardı.hergece çoraplarla yattım ayaklarım hiç ısınmadı...hamilelik belirtisi olabilir benceee:KK49:

canım sen değer girdikçe uzayacak tablon merak etme...sen helebi başla bakalım hayılısıyla inşallahhh....
besmeleyle başla ölçmeye tabloya girmeye.bu arada derceyi dil altına koy elinle tut.ötene kadar ötünce çıkarıp bakıcan kaç bakalım.:KK34:

haaaaaaaaaaa tmm uzuyomuuuuuu liste:) ay herşeyin ilki zor oluyor inş bidaha yapmam ovucan ve ateş ölçmeyi:)acaip umutluyummm bu aydan :) inş yumurtlarımm ..yoksa çok üzülürüm valla:)
ovulasyonu saat kaçta yapayım iş yeirndyapmak zor oluyor ben eve 4.30 da geliyorum ozman yapsam olurmu:)

Son düzenleme:
ya işte ben öle yapmamışım hoş neyi nsl yaptıgımıda bilmiyorumda 27 kasım adet günümden başlamış ve düzeltemiyorum dedigin gibi yaparmısın cnmmmm.. 10.günden itibaren yapcam ateş ölçmesiniiyardım et nolur... herşeyi anladım ama tabloyu baştan yapamıyorum:KK43:

canım bak bi tablona yarın sabah sanki 36.5 ölçmüşsün gübü girdim..tablo öyle devam edecek en başa alma imkanın yok...27 sinden başlamış tablon doğru yani..

ayarıda celcius yaptım fahrenayt ta imiş..:
34:

haaaaaaaaaaa tmm uzuyomuuuuuu liste:) ay herşeyin ilki zor oluyor inş bidaha yapmam ovucan ve ateş ölçmeyi:)acaip umutluyummm bu aydan :) inş yumurtlarımm ..yoksa çok üzülürüm valla:)
ovulasyonu saat kaçta yapayım iş yeirndyapmak zor oluyor ben eve 4.30 da geliyorum ozman yapsam olurmu:)
canım ben akşam 20:30 da yaptım....eve geldikten sonra uygun bi saatte yaparsın...

canım artık birgün dolu diğer gün boş çalışıyoruz. ünv.de öğretim görevlisiyim canım

mrb canım bence pek takılmayın ateşe ben ilk hamile kaldığım ay 36.4-36.5-36.6 falandı.37.0 de oluyodu ama genelde 37.0 altıydı.benim normaldede ateşim 35.5-36.0 falandır.ayrıca doktorumda bu ay ateş ölçüyomusun diye sordu.hayır dedim.boşver zaten yanıltıcı oluyor dedi.benimde bi faydam olsun dedim.bu arada bende öğretmenim meb'de :)

canım ben akşam 20:30 da yaptım....eve geldikten sonra uygun bi saatte yaparsın...

tmm sgl bebegimmmmm iyik varsınız yoksa mal gibi bakcam böle şeylere:)
işten gelince yaparım rahat rahat:)
keşke sabah ilk idrarla olsaydı akşama kdr merakla işyerinde beklemezdim:)
bu arada byş diycem sen neden heycanlı deilsin bacım:)
saçma bi soru oldu ama cidden ben şmdi hamiş olsammmmm ne yazacagımı bilemem:) sen tecrubelisin ondan olmalı:)

mrb canım bence pek takılmayın ateşe ben ilk hamile kaldığım ay 36.4-36.5-36.6 falandı.37.0 de oluyodu ama genelde 37.0 altıydı.benim normaldede ateşim 35.5-36.0 falandır.ayrıca doktorumda bu ay ateş ölçüyomusun diye sordu.hayır dedim.boşver zaten yanıltıcı oluyor dedi.benimde bi faydam olsun dedim.bu arada bende öğretmenim meb'de :)

cnım herkesin vucut ısısı farklı olabilior ama adete kadar ykselme mutlaka oluyo gebelik var ise...ben anlıyorum mesela gebe olmadığıı tablomdan ve test yapmıyorum..:KK9:
bu arada bende öğretmenim meb de:KK9:

kızlar valla 1 gün dolu bir gün boş olarak düzneli halvet yapsak ne ateş ölçerim nede ovulasyon testi alırım ama biz düzenli yapamıyoruz 4 ay direndim almıycam diye ama olmadı en sonunda aldım..bizim ki rutileşmiş hafta sonu yapıyoruz hafta içi yok nadir yani yorgun deilsek belki 1 kere ama genelde koskoca 5 gün boş geciyor..ee öle oluncada ovulasyon zamanına denk gelse bile yapamıyoruz..

minikgelin yazdığımı görmedin canım galiba cevap yazmadın tablonu düzelttim..devam edersin artık...

hepinize iyi geceler kızlar yarın görüşmek dileğiyle

02 aralı tküp bebek yaptırdım bir tane kızım var polikistik overim normal yolla cok zor oldugu için tüp bebek yaptırdım çok stresliyim dua edelim allah hepimize evlat nasip etsin bu ay yüzümüzü güldürsün test günüm 13 aralık günler geçmek bilmiyo çok zor.......

cnım herkesin vucut ısısı farklı olabilior ama adete kadar ykselme mutlaka oluyo gebelik var ise...ben anlıyorum mesela gebe olmadığıı tablomdan ve test yapmıyorum..:KK9:
bu arada bende öğretmenim meb de:KK9:

evet dediğinde doğru da doktorda önermedi onu söyleyim dedim canım.maaşallhah tüm öğretmenler burda :)

canım bak bi tablona yarın sabah sanki 36.5 ölçmüşsün gübü girdim..tablo öyle devam edecek en başa alma imkanın yok...27 sinden başlamış tablon doğru yani..

ayarıda celcius yaptım fahrenayt ta imiş..:
34:

anaaaaaaaaaaaaaaaaa nsl oldu görmedim ya :) hemen bakıyorum sagolasın cn benim zahmet verdim inş hamiş olursun bak dua ettim sana:)mübarek gün:)

X