Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bu bekleyıs cok zorr adet gunu yaklastıkca kafayı yemeye baslıyorum acabalarla dolu kafamın ıcıııı hıcbır adet belırtısı yokkende adet oldum adet belırtılerım varkende o yuzden habıre gel gıtler yasıyorum elımde son kalan testı yapsammı yapmasammı dıyıp duruyorum ama bılemıyorummmmmm offf offff

balımmm yapmaa tatlım testi. biraz daha sabret lütfen. bak benimde 1 gün gecikmem oldu ama test falan yapmadım henüz. çünkü eğer hamileysem testte negatif çıkarsa üzülücem buda bebişleri etkilicek . sende böyle düşünn.

Evet canım negatife güven olmaz zaten korunuyormuydun bilmiyorum? benimde 4 gün geçti çok silik ikinci çizgi bi umut bekliyorum ne zman belirgin olucağı belli olmuyor demekki...Bekleyip tekrar bakman gerekiyor canım.

canım yeniden test yaptın mı sen hadi senden güzel haber alalım lütfen

hemşerim yapma o testi bekel adet günün en az iki gün geçsin.bak ne güzel henz adet olmadın umudun devam ediyor rabbim boşa çıkarmasın inş.ama erkenden test yapıp bozma moralini bekle sabret canım bak benim arkadaşımın 9.gün çıkmış.bugün anlatıyordu da şaşırdım valla iki günde bir bazen de her gün üstüste test yapmasına rağmen 9. gün hem de akşm idrarında görmüş çift çizgiyi.

canım durumun hakkında bana biraz ayrıntılı bilgi verebilirmisin. bende 2 düşük yaptım o yüzden soruyorum.
nasıldı düşüklerin ve düşükler arka arkayamı oldu

balı canım benim sende ben gibi test yapmadan duramıcan anlaşılan....
boşuna yaparsın sölylimmm
illa canım yapmak istiyosa yapmışsın ama tek çizgi çıkmış gibi farzet
bat gelmeden göremezsin gülümmm
ben geçenki hamileleiğimde battan önce tek bat günü çift çıktı
o yüzden boşa gidecek canım

cnm hoşgeldin...
ben yokum 1-2 gün inş döndüğümde testini yapmış ve 2. çizgiyi görmüş olursun öptüm.........

haklısınnnn bacımmmm dogru dıyorsunnnn ama gelde su yurege anlat bunuuu hele bırde atesımde oynamalar olunca rahımdede hala adet agrısı dewam edınce umıdım gıdıyorrr uff aglıycam sımdı benım hıc adetım gununde olmazzz hep 2 gun yada 1 gun one atarrr ınsallahh yarında olmammmmm

tamam arkadasım ınsallh hamılesındırrr

tamam yapmıycammmm benım adetlerım duzenlıdır hep adet tarıhımden ya 2 gun once olurum yada 1 gun oncesındennn yanıı yarın buyuk ıhtımalle olmam lazımmmmm adett ınsallah olmammm evlendım evlenelı ılk defa gunumde 1 kez hasta oldummm ondada cok sasırmıstımm....

canım inşallah olmazsın inşallah bebeğin seninledir

canımmm hoşbulduk nasılsın.
inşallah dediğin gibi olur
hayırdır nereye gidiyon

20 günlük bi yeğenim var burnumda tütüyo onu görmeye gidicem cnm:) annesiyle hemen hemen aynı zamanda hamile kalmıştık dayanamam sanıyodum ama minicik şey bana nasıl teselli ve umut oldu anlatamam şimdi görmeden duramıyorum :)

sende ucağına alacaksın bebeğini ve missss gibi koklayacaksın canım arkadaşım....
göreceksin rabbim seni de görüyo unutma

canım ateşine baktımmm inşaallah bebiş vardır ama test yapacaksan adet gününü bekle bence
açlıktan başıma vurdu ancak bakabildim diyetteyimde
harika bir menüm var 1 avuç haşlanmış ıspanak 200 gr haşlanmış tavuk eti ve yeşil biberr

kızlaarrrr bugün henüz 12. günümdeyim ama ovucan testim pozitif çıktı erken yumurtluyorum sanırım:26:

ya aleyyna biz battaşdık seninle, benim de 10. günüm bugün. az önce wcde sanki o yumurtlama zamanındaki yoğun akıntıya benzer bir akıntı geldi ama çok erken yarın sabah doktora gidicektim kontrol için bakalım ne diycek, ya yumurtladım ya da ciddi bir enfeksiyon geçiriyorum ama kasık ağrım falan da olmadı, endişeliyim açıkçası

ayyyyy........yazık sana.........
nedir bu ya.....çocuk için uğraşan biz......
diyet yapan biz.........
hayatın zorlukları hep kadınların üzerinde.......

canım test yapmak istiyorum......ama 31 aralığı beklemeye çalışacağım.....
bu arada benim herif yıl sonu işler yoğun olduğu için geç gelicek.....
kedime patates kızarttım.....çoktandır yemiyordum canım çok istedi......

kivi alabildinmi....deneyecekmisin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…