Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş:KK49:
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Kırmızı Kart
sea.1013
7 Aralık
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık
mrysyr
11 Aralık
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık
Kırmızı kart
Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık
Kırmızı kart
sementa33
15 Aralık
Kırmızı kart
Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık
ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık
​Kırmızı kart
mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 AralıkKırmızı Kart
Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık
Kırmızı kart
ddeerryya
20 AralıkKırmızı Kart
ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık
​Kırmızı Kart
gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık
Kırmızı Kart
olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık
​Kırmızı kart
Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık
Kırmızı kart
glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık
​Beklemede
gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık
​Kırmızı kart
gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık
Kırmızı kart
Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

esraefe80​26 aralıkKırmızı kart
gizemsami26 aralık
elif5454

​18 Aralık
04nesli0615 Aralık
conqueror23 Aralık

fermi

_BALIM_29 aralık
Kathrine24 aralık

Aleyna14 ocak

ayyyyy........yazık sana.........
nedir bu ya.....çocuk için uğraşan biz......
diyet yapan biz.........
hayatın zorlukları hep kadınların üzerinde.......

canım test yapmak istiyorum......ama 31 aralığı beklemeye çalışacağım.....
bu arada benim herif yıl sonu işler yoğun olduğu için geç gelicek.....
kedime patates kızarttım.....çoktandır yemiyordum canım çok istedi......

kivi alabildinmi....deneyecekmisin...
ya sorma birde nasıl olsa bebiş yok diye saçımı boyadımm süper oldu :)))
kivi aldım canım deniycem bakalım nolcak

ya aleyyna biz battaşdık seninle, benim de 10. günüm bugün. az önce wcde sanki o yumurtlama zamanındaki yoğun akıntıya benzer bir akıntı geldi ama çok erken :KK43: yarın sabah doktora gidicektim kontrol için bakalım ne diycek, ya yumurtladım ya da ciddi bir enfeksiyon geçiriyorum :KK14::KK14::KK14: ama kasık ağrım falan da olmadı, endişeliyim açıkçası

sabah benim de aşırı akıntım vardı hatta ne bu şimdi dedim öğlene doğru da testi yaptığımda pozitif çıkınca anladım o yüzden olduğunu. Ya dün çalışma yaptık hergün hergün de olmaz ki bugün yapmasak olur mu ki :26: canım acıyor sonra :KK17:

Canımıniçi kırmızı kartı yemişsin canım üzülme sakın 2012 hepimize uğur getirecek buna inanıyorum

Son düzenleme:
lekelenmem var dün le bugun akşama kesin olmam laızm normalde leke gelince arkasından hasta olurum beklemedeyim bu ara kolum kanadım kalmıyorr. inannn hayattan sogudum sanki yolunda gitmiyor hiçbişeyim ondan çok gecemedim forumu bu sıra:KK43:

cnm uzme kendini sagliklisin yasiyorsun ya en onemlisi de herseye care bulunur ama olume care bulunmaz cnm arkadasim dostum dedgin arkadasina mesefe koc demekki icten pazarlikliymissss

kızlar ya ben son 3 aydırda adet olmama ragmen kabullenemiyorum hala kendimi hamile zannediyorum sabah kalktım test yaptım duyda inanma bu seferki gerekçemde şu kanamam normale göre az oluyor birde erken başladı diye tabiki negatif çıktı gerçi batı 29 benim 23ünde gece 2 damla oldu 24-25-26 bugünde devam ediyor aqma az nasıl tarfif etsem klasik bi subardagının altı kadar oluyor 3-4 saatte bir ooof yedim valla yedim ben kafayı ben yedim eşimde destek oluyor her şeyde bana diyorki hamilemisin yoksa az öncede yeni bi kazak aldım buyuk geldi dedimki degiştireyim diyorki git küçügünü alda bu dursun bunuda hamile olunca giyersin öyle heveslendimki :KK43:(

cnm uzme kendini sagliklisin yasiyorsun ya en onemlisi de herseye care bulunur ama olume care bulunmaz cnm arkadasim dostum dedgin arkadasina mesefe koc demekki icten pazarlikliymissss
öle cnm bnm öyleeeeeeee ben bugun yinede kaç kez aradım o arkadaşımı hazırladınmı evrakları diye..salaklık bendeeee..bugun işyerinde odama herkes geldi geçmiş olsun diyor sizin olmamış sözleşme diyor.. bendee bi çabam omadı torpilim yoktu dedimm nedyecm. milet gizli gizli yapıyormuş habrim yok.. bu arkadaşımın sürekli babası belediyeye geliyordu demekki bu iş içinmişşş yazık valla yazıkkkk.. daha işe ilk başladıgımız zaman iş yerine girişimiz olsun diye birini buldu eşimmm ben hemen o arkadaşımında ismini söyledim ikimizinde girişi olsun diye.. amannnnn boşvermek lazımmm böylelikle kimin ne oldugunu gördüm ve aladım ki işyerindeki insanlardan dost olmas.hakkımda hayırlısı böle demekkk sözleşme içinde acelem yok olur elbet ama bu dostum dedigim insanınnn yüzüme baka baka haberim yok nsl olduda sözleşme aldım demesiii sinir etti beni..

Canımıniçi kırmızı kartı yemişsin canım üzülme sakın 2012 hepimize uğur getirecek buna inanıyorum
inş cnmmmm rabbim nasip eder inşş gönlümüzden gecen herşeyiii..ocaka deva etcez:)

canım ateşine baktımmm inşaallah bebiş vardır ama test yapacaksan adet gününü bekle bence
açlıktan başıma vurdu ancak bakabildim diyetteyimde:KK1:
harika bir menüm var 1 avuç haşlanmış ıspanak 200 gr haşlanmış tavuk eti ve yeşil biberr :21:
bacım nezamandan beri rejim yapıyrosun of bende başlıycammmmm internetten araştırdımmmm diyetleri ...kendime ayrı eşime ayrı yemek yapamam vallaaaaa ondan neyapcam bilöiyorum..11 kilo vermem lazım 59 kiloyum.. 48 olmam lazım çünkü ben evlenene kdr hep 47-48 kiloydum..
sabah iki haşlanmış yumurta yiycem..ögleleyin haşlanmış patates.... akşam salata yogur ne yemek yaparsam iki kaşık yemek yiycem...yada corba varsa çorba içcem ton balıklı tavuklu salatada yemek yerine yerim.esmer şeker alcam çay için..çok çay içmem günde 3-5 bardak anca oluyor..kaya tuzu alcammm.akşam 8 den snra hiç bşy yemiycem meyvede dahil.yarınnnn başlıyroum inşşşşşş.. busefer azimliyimm.. bebek yok bari zayıflayayım..en azından hamile kalırsam çok kilo almam...

canım tam zamanında olmana sevindim en azından benim yaşadığımı yaşamadın.canın sağolsun hadi bakalım ocak ayında hep berabeeeeeeeeeeeer kocaları rahat bırakmamaca oynayalım:)

canım şu hayıt çayını nasıl yaptığını bana bi anlatsan:)

bacım vallaaaaa işyerinde çok üzldügümden bu bebek olayı arada kaynadı bide dedigin gibi tam günümde olmam acaip iyi oldu.. hayıt tohumuna inanıryorm normalde adetimin ilk günü kıvranmam lazımdı agrıdan agrımda yokkk tamda gününde oldummm.. 3 ay kulancam inş:)
5 tl lik hayıt tohumu 1 ay yetiyor tam cnm bnmm..sabah akşam 1 subardagı kaynar suya 1 tatlı kaşıgı hayıt tohumu koyup 15 dk demleteceksin..sonra içeceksin.. yalnız demlerken kapalı bşyde demlemen lazım.. ben küçük konserve kavanozunda yapıyorumm..adetin 5. günü başlıycaksın seninde adetin son günleri demi başlamak için tam zamanı:)

kızlar ya ben son 3 aydırda adet olmama ragmen kabullenemiyorum hala kendimi hamile zannediyorum sabah kalktım test yaptım duyda inanma bu seferki gerekçemde şu kanamam normale göre az oluyor birde erken başladı diye tabiki negatif çıktı gerçi batı 29 benim 23ünde gece 2 damla oldu 24-25-26 bugünde devam ediyor aqma az nasıl tarfif etsem klasik bi subardagının altı kadar oluyor 3-4 saatte bir ooof yedim valla yedim ben kafayı ben yedim eşimde destek oluyor her şeyde bana diyorki hamilemisin yoksa az öncede yeni bi kazak aldım buyuk geldi dedimki degiştireyim diyorki git küçügünü alda bu dursun bunuda hamile olunca giyersin öyle heveslendimki :KK43:(

delüüüüüüüüü kız adet oluyosun isteeee ne bebişi:) benceee sen adetin bitiminde sıkı çalışmaya başla inş bu ay olur balım.. rabbim saglık versinnnn eninde sonunda yapcaz kıss işyerinde sözleşme alamam ama bebek yaparım ona torpil gerekmiyor:KK70::KK70::KK70: belki geç olur ama olur yani:)

2-3 süren bel ağrım ve kasıklarımdaki karnımın alt bölgesindeki sancıların şiddeti azaldı...........
beni rahatsız etmiyor.....
neden acaba.......
hamile olanlarda bölemi oluyor....

2-3 süren bel ağrım ve kasıklarımdaki karnımın alt bölgesindeki sancıların şiddeti azaldı...........
beni rahatsız etmiyor.....
neden acaba.......
hamile olanlarda bölemi oluyor....

cnm kimisinde hiç belirti olmazmışşş ondan çok takılma belirtiye..test nezaman yapcan bu ayın sonuna sne hamile ol bari yaf:KK43:

cnm kimisinde hiç belirti olmazmışşş ondan çok takılma belirtiye..test nezaman yapcan bu ayın sonuna sne hamile ol bari yaf:KK43:

canımbenim inşallah......,
geçmiyor günler.........geçmiyor................
bu gece yatsam........31 aralık günü uyansam.......
canımmbu sabah yaptım negatif........
içimden üzülmek gelmedi.....çünkü erken baktım.....

evde test olunca batıyor...insanın yapası geliyor.....

canım diyeti uzun zamandır yapıyorum yani yaklaşık 1,5 ay oldu 5 kilo verdim. o zaman az yiyordum şimdi isveç diyetine başladım ama çok ağır zorlanıyorum. 5 sene önce 38 kilo vermiştim
evlenince aldım malesef :KK43:( sana tavsiyem eşine ayrı kendine ayrı menü hazırla ben öyle yapıyorum. bugün öğlen ben sadece yoğurt yedim o tavuk sote yedi :) alıştım ben artık sende alışırsın

canımbenim inşallah......,
geçmiyor günler.........geçmiyor................
bu gece yatsam........31 aralık günü uyansam.......
canımmbu sabah yaptım negatif........
içimden üzülmek gelmedi.....çünkü erken baktım.....

evde test olunca batıyor...insanın yapası geliyor.....
biliyorum cnm son günler hiç geçmiyor.. ama belirsizlik çok kötü hasta oldum ya bugun sanki bi yük üstümden kalktıı:)

kızlarr su KARBONAT ıle olan hamılelık testını denedınızmı dogrumu sızce?

yapmadım cnmmmmm :)ama bence dogru deil böle şeylerr..bende yaptım merak ettim ama bu ay hiç yapmadımmm onun yerine test yap daha mantıklı:)

biliyorum cnm son günler hiç geçmiyor.. ama belirsizlik çok kötü hasta oldum ya bugun sanki bi yük üstümden kalktıı:)

kuzuu btakma kafanaaaaaaaa ınsallah onumuzdekı ay hamısss olucaz hep beraber

yapmadım cnmmmmm :)ama bence dogru deil böle şeylerr..bende yaptım merak ettim ama bu ay hiç yapmadımmm onun yerine test yap daha mantıklı:)

vallahı ben yaptım sımdı:KK1:merak edıp kopurmedı teste gore hamıle degılım sag kasıgımda son yarım saattır bır agrı var anlatamam sankı tas koydular kasıgıma o dorecedee sıskınlık var kasıgımda

canım diyeti uzun zamandır yapıyorum yani yaklaşık 1,5 ay oldu 5 kilo verdim. o zaman az yiyordum şimdi isveç diyetine başladım ama çok ağır zorlanıyorum. 5 sene önce 38 kilo vermiştim
evlenince aldım malesef :KK43:( sana tavsiyem eşine ayrı kendine ayrı menü hazırla ben öyle yapıyorum. bugün öğlen ben sadece yoğurt yedim o tavuk sote yedi :) alıştım ben artık sende alışırsın

mşlh cnmmmm daha çok veririsn inş:)
ben evlendigimde 47 kiloydum ki düğün zamanı 2 kilo almıştım yani ben üniversite boyuna hep 45 kiloydum.. neyseeee evlendigimden beri neredeyse her ay 1 kilo aldım gibi bşy olduu.. mutsuzummm kilolarımdan.. dolabım kıyafet dolu ama içine giremiyorum.. canım alışverişte yapmak istemiyor çünküü tosun gibi olunca istedigini giyemiyorsun..
bu arada resimlerde zayıfsın cnmm sen 5 sene önce kaç kilydum öyle 40 kilo vermissin vay be:)
eşime ayrı kendime ayrı offfffff çok sıkıcı yaaaa....bu 1 ay içindeeeee baya vercem işkence etcem kendime resmen ama biden vermessem veremyorummm.. 1 ayda 5-6 kilo versem yeter.. 2 ayda istedigim kiloya gelirim..ondan sonrada çok dikat etcem... ipin cunu saldınmı kaçıyor malesef..

vallahı ben yaptım sımdı:KK1:merak edıp kopurmedı teste gore hamıle degılım sag kasıgımda son yarım saattır bır agrı var anlatamam sankı tas koydular kasıgıma o dorecedee sıskınlık var kasıgımda

aman cnm öyle şeyler dogru olsa kimse test yapmaz:) boşver köpürmdi diye üzülme adet günün gelsin test yap:)

canım karbonata göre 5 aylık hamileyim:)) onu bende merak ettim yaptım köpürdü üstüne su döktüm daha çok köpürdü:KK52::KK52::KK52:

X