Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Canım merhaba silikte olsa ikinci çizgi yokmu?

Canım merhaba silikte olsa ikinci çizgi yokmu?

merhaba canım yok silikte deil gayet net bı tek cizgi yanı su an cok hamılelık ıstemıyorum esım ıstıyo olursa dogurcam tabı de bu ay hıc ıstemeıdm cunku hastaydım ve ılac kullandım o yuzden tedırgınım bı topıkte yazmıslar 13 gün sonra ıdrar testınde hamılelık cıkmıs

Evet canım negatife güven olmaz zaten korunuyormuydun bilmiyorum? benimde 4 gün geçti çok silik ikinci çizgi bi umut bekliyorum ne zman belirgin olucağı belli olmuyor demekki...Bekleyip tekrar bakman gerekiyor canım.

Evet canım negatife güven olmaz zaten korunuyormuydun bilmiyorum? benimde 4 gün geçti çok silik ikinci çizgi bi umut bekliyorum ne zman belirgin olucağı belli olmuyor demekki...Bekleyip tekrar bakman gerekiyor canım.

anladım canım hayır korunmuyordum o zamn bıkac gün daha bekleyıp olmazsam tekrar yaparım

hayırlısı olsun canım inşallah Rabbim ocak ayında yüzümüzü güldürür.
iş yerin içinde diyeceğim tek şey kimsenin ahı kimsede kalmaz.
sen üzüle yeter ki ama bence o arkadaşınla konusmalısın neden böyle yaptıgını anlatacak yüzü varsa anlatsın sana

oflu nasıl gidiyo çalışmalara başladınmı canım.kanaman bittimi:44::44:

iyi sayılır canım ne olsun.. bitti kanama başladım ama 3 gün oldu daha....
bu ay yumurtlama olmucak heralde.....
şimdi az işim var akşama görüşürüz kızlar :)
akşama burda olun da konuşalım ne zamandır yoksunuz.....

merhaba kızlaaaaaaaaaaar ben geldim topiğin ablası geldiiiiiiiiii:)))nasılsınız bakayım?yorucu bir günün ardında nihayet evimdeyim,ohhhh...kızlar bu ay da hamile olamazsam aşılama yaptıracağım,eşim de kabul etti ama bilmediğim bişey var.devlet hastanelerinde(samsunda kadın-doğum hastanesi de var)yapıldığını duymuştum.merak ettiğim şu herhangi bi şart arıyorlar mı acaba?bilen varsa ve cevaplarsa memnun olurum.

Kızlar adet oldum ilk kez tam gunünde oldum hayit tohumu sayesinde herAlde otibusteyim simdi gelirim yine gorusurz

canım tam zamanında olmana sevindim en azından benim yaşadığımı yaşamadın.canın sağolsun hadi bakalım ocak ayında hep berabeeeeeeeeeeeer kocaları rahat bırakmamaca oynayalım:)

KIslar Allah razı olsun hepinizden kısmet bugun benim icin kötü gecti...bu ay bitsin ocağa gecelim tmm mı:)

elbette canım bu ay bitsin yeni listeyi oluşturalım hemen ama buradan devam edecez unutmayın haaaaa:)))topik topik dolaşıp sizi aramak istemiyorum sizi kaybermek istemiyorum lütfeeeeeeeen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…