Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kafama dank etti zaten cnm bnmmm bundan sora canım nsl istiyorsa nsl mutluysam onu yapcam kimseyi sallamıycam ( iş yeri için gecerli bu)
yeni yılaaaaaaa mutsuz gircem anlaşılan ne bebek var ne sözleşme var ne para var... çok şükür rabbime sağlıklı sıhatliyizzzz...sinsi olcam bundan sonraaaaaaa vallaaaaa:)işe gitmek istemiyorum ögleden sonra ama gitmesemmmm arkadaşımmmm ksıkandı gelmedi diycekkk.. onda gitmem lazım akşama da hasta oluru heralde haber veririm

ooo sen tam yerine düşmüşsün cnm yaa ben firma fln sanmıştım allah yardımcın olsun:) valla tek tavsiyem kurt olacaksın sende yapılacak bir şey yok..Heh bir de ne olursa olsun sakın kendini küçümseme orda farklı olan sensin onlar değil......torpille bi yerlere gelmeye çalışmadın sen bu en büyük farktır senin ne kadar üstün olduğunu gösterir onlardan..
Sakın sıkma canını bu devran böyle işler bu şekilde yürüyor maalesef bunu kabul edip yoluna böyle devam et ve istifayı fln düşünme er geç sende alırsın sözleşmeni biraz daha sabır..Senin yerinde olmak isteyen bir sürü insan var bunu unutma...
Bak sana birkaç ay önce başımdan geçeni anlatayım..
2.bebeğimi de kaybetmiştim ve tek avuntum bir devlet bankasının (isim vermeyeyim yine de ) sınavıydı..Girdim kazandım hemde yüksek bir puanla..sıra mülakata geldi hazırlandım ben de hem de çok iyi görünüş süper,kendine güven duruş gayet iyiydi..bilgi desen zaten ispatlayıp gelmişim sınavda..grdim komisyon odasına zaten abuk subuk sorularla bitirdik mülakatı ama benim için çoook iyi geçti mülakat millet ağlayarak çıktı ben gülerek..Sonuçlar geldiğinde inanamadım..Resmen puanlarla oynanıllmış,listede adı dahi olmayanlar listeye alınmış ehh haliyle ben yokum sapsız üzüm...gösteremedik tabi ağır abilerden bi referans:9 Neyse dünya başıma yıkıldı aynen senin şuan düşündüklerini düşünmeye başladım..Ne iş oluyo ne de çocuk kendimi işe yaramaz hissediyordum..inat ettim gerekçesini öğrendim taaa tanıdıkların tanıdıklarının tanıdıkları sayesinde...hayatımda ilk torpilim ama sadece merakımı gidermek için ihtiyaç duydum ama öğrenmez olaydım yaa çünkü bu babamın mesleğiyle ilgili bişeydi..Pez. olsa tamam diyeceğim ama gayet şerefli bir mesleği vardı.
Neyse şimdi içim rahat bir daha asla böyle bir sınava girmeyeceğim..ve hem kendimle hem de ailemle gurur duyuyorum ordaki bir çok kişiden üstünüm ben bunu kanıtladım..
Şimdi girenlere bakıyorum da çocu istifa etmiş işin zorluğuna dayanamamışlar....
Yani kimsenin ahı kimsede kalmıyor ve kim kimin hakkını yediyse bigün boğazına takılıyor..Böyle düşün ve her zaman kendine güven olur mu:)

canım 4 günün geçmiş....
yarın test yaptır bence...

canım üzme kendini.herşeyde bir hayır vardır.
belkide böylesi senin için hayırlısıdr.hemen moralini bozma.
insanoğlu çiğ süt emmiştir........
kime güveneceğini bilemezsin....,
hani derler ya babana bile güvenme......
CAnımm ne olur üzme kendini....
her inişin bir çıkışı vardır...............

adet olcam ben saçımı bile boyadım olcam diye :)))
önümüzdeki aya sıkı çalışmaya devam :))

üzülme canım ya, yani aslında boşuna üzülme diyoruz üzüleceksin her türlü, kim olsa canı sıkılır...
ama var hayatta böyle şeyler, böyle insanlar hepimizin etrafında. sabırla beklemek ve kendi doğrularından şaşmamak lazım.
sen doğru olanı yapıyorsun. aldığın para 3 de olsa 5 de, sen onu hak etmek zorundasın, helal kazancın olmalı...o yüzden az çalışıyım, iş yapmıyım, geç geliyim kısmını beceremiyoruz biz. sabırla bekleyeceksin, hakkında hayırlıysa daha güzellerine elde edeceğin zamanlar da gelecektir.
eğer gebe değilsen (ki inşallah hamilesindir), regl öncesi dönemin etkisiyle daha da depresifsindir şimdi. iyi şeyler düşünmeye çalış. Rabbim biz kulları gibi sabırsız değil, senin için iyi olanı zamanı gelince elbet sunacaktır

off yaaa zaten bu banka sınavlarına mülakatı niye koyuyolar torpille alsınlar diye.. torpilsiz bi hayat istiyorumm.. heryerde torpilmi olur ya.haftahanelerde bile var babam beyin kanaması gecçirdiginde hiç bi doktor ilgilenmemeiştii neyse başhekimi tanıyor akrabamız aradı ve inan nerdeyse hastahanedeki tüm doktorlar babamın yanına geldiler.. toprilin gözü çıksın.. onca sene okuyup ettim bacım bu işe bile zorla girdimmm aylarca başkan kapısının önünde bekledim.. zorla işe girdim nsl bırakayımmmm: o sözleşmeyi alan arkadaşımda miletvekilni tanıyor diye birkere bile belediyeye iş başvurusuna gelmemiş.miletvekili hop yapmış öle başlamışş..ve miletvekili sözleşme verin demiş ve sözleşmeyide almış.. aslında 1300 tl maaş da az deil bacımmm tabi sözleşmeliler gibi 3200 tl deil. ama çok şükür diyordum hani heray düzenlide vermiyorlar.. 6 aydır işe başladm iki kez maaş aldım..yazık yaniii hakszlıga tahamülüm yok.. ama belediyede bunları ögrencem bu gidişle..
seninde hakkında hayırlısı cnm inşş istedigin gibi bi iş blursun... size anlattım azcık içim rahat etti vallaaaaa...saglasınnnnnnnnnnnnn:)

Son düzenleme:

aman bacımmm ben sinirle söylyormmmm işe gitmem çalışmam diye:) bu hafta geçsin sakinleirim ama iş eskisi gibi yapmıycam otursun sözleşmeliler okdr para alıyor yapsınlar banane.. valla bu belediyelerde neler neler dönüyor artık hak geçmesin demiycemmmm çünkü bana sıra gelene kdr ooooooo:):):):)
dün akşamdan bri kahve akıntım var yaaaaa benim çoktan adet olmam lazımdı eger adet öncesi akıntısıysa bu..akşama kdr adet olmassam bi tuhaflık var diycem.. acaba hayıt tohumu içiyorum omu etkiliyor.. bideben iç tam bat tarihimde adet olmam 3-5 gün gecikirrrr...belkide çok stresliydim son günlerde ondan böle oldu: (

selam kızlar nasılsınız
slm cnm çıkıyorum ben sonra görüşürs:)
öle cnm aslında ben bu işi bulana kdr neler çektimmmm ogunleri düşününce çok şükür halime tabii ama beedye okdr adi basit bi yerkiiii içine girinceeeeeeee boş beleş adamların maaşlarını paşa gibi alıp işe gelmedikleirni görüce kendin salak gibi hisediyorsun.. bundada bihayır varr zamana bırakmak lasım..

adet olcam ben saçımı bile boyadım olcam diye :)))
önümüzdeki aya sıkı çalışmaya devam :))

:):):): delü adet olup öle boyasaydın:)
bende akşama olcam büyük ihtimall.. adetim biter bitemz boyuycam bal köpüğü yaparım herhalll saçımı:)sen neye boyadın:)

canım benim seni okadar iyi anlıyorumki bak ben sana ne anlatıcam benim 13 senelik bir arkadaşım var lisansdan önce tanışıyorduk lisansda da beraber okuduk aynı sınıfta. şimdi görev yaptığım yerde o da. 3 sene olmuş onun daha ben okula başlamadan duymuş gideceğimi öğrencileri düşük not veririm diye tehdit ederek imza toplamış imza dilekçesinin üstünde benim adım yazılı memnun değiliz ondan falan diye yazmış sadece bu olsa iyi her hafta o benim derslerimi aldı işsiz kalıcam falan diyormuş halbuki ben 5 o 11 ders alıyor benim verdiğim dersi zaten önceden hiç vermemiş. yani diyeceğim o ki HAYATTA KİMSEYE GÜVENME her an sırtından vurulabilirsin

kopkoyu siyaha boyadım heheheheheh :)))

1-Mide bulantısı

2-Baş dönmesi

3-Tansiyon düşmesi

4-Alt karında şişkinlik ve hassaslık

5-Kasıklarda batma yada sancı, kramp

6-Kirpiklerin karışması

7-Bel ağrısı

8-Akıntı artması

9-Göğüslerde hassasiyet

10-Göğüslerde şişme

11-Göğüs uçlarının acıması

12-Göğüs uçlarının renginin koyulaşması

13-Sık idrara çıkma

14-Uyku hali

15-Halsizlik

16-Ağızda kuruluk

17-Ağızda metal tadı hissetmek

18-Dudakların fosur fosur olması

19-Göz bebeklerinin büyümesi

20-İdrar kokusunda değişme

21-Kokulara aşırı hassasiyet

22-Gazlı olmak

23-Mide yanması

24-Avuç içlerinde sıcaklık hissi

25-Bel kalınlaşması

26-Adet gecikmesi

27-Akşamları aşırı üşüme hatta titreme

28-Mide kazinmasi-cok acikma

kızlar bunu bi yerde buldum hamile kalan kadınlarda en çok olan ve ortak olan belirtiler miş bende olanları yazıyorum
4 6 7 8 13 14 16 19 22 28 bazende 27 oluyo ve miğde ağrısı oluyo bende
kızlar sizde neler var

minikgelinim hayırlısı olsun,bn de senden umutluydum,sen de bnden umutluydun gerçi neyse..demek ki bu ay da hayırlı değilmiş,rabbim nasip etmedi napalım ya iş olayına da şok oldum bn hep eşimle ve ailesiyle çalıştığım için hiç bilmiyodum böle şeyleri ne biçim bi adaletsizlik yaa insanlığa ne oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…