Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

çok teşekkür ederim , Bugün terkar baktırmak istiyorum aslında ama duramıyorum yerimde çünkü bir an evvel nihayete ermek istemenin büyük gerginliği var üzerimde
ama dün baktırdım 162 iken bugün baktırmam durumunda bir değişiklik olabilir mi ? yoksa yarını beklemeye mi çalışayım ? stres yaptım :KK43:

cnm testi dün yaptırdıysan yarını bekle çünkü betahcg değerleri 2 günde bir iki katına çıkar. sen güzel haberi almışsın cnm yaa değerlerin bebek olduğunun kanıtı işte :) yarına kadar sabret ama şimdiden bu anın tadını çıkarmaya başla......

herkese günaydın arkadaşlar

kızlarr günaydınlarrr
şu dakika itibariyle kırmızı kartı yemiş bulunmaktayım :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:

iki gün erken geldii ama böyleside iyi, gecikip strese sokacağına erken gelsinn..

bu ayda nasip değilmiş.

Rabbim hepimizin hakkında hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah..

hayırlısı olsun canım inş. ocak güzellikleriyle gelir bebişini getiir sana da

günaydın kızlar
kırmızılar benide yanıltmadan gece saati itibari ile geldiler.bende kırmızı kart yedim artık önümüzdeki maçlara bakalım :)

hayırlısı olsun umut ocak ayı :)

kızlarrr günaydınnnn
batım 26 aralıktı ama ben henüz olmadııııım

hadi inş. hiçç gelmezlerde bebiş gelir :)

günaydın kılzar.çok şükür bugünde kırmızı kart yemedim.daha önce de yazmıştım.batim 23 aralıktı.şükür her geçen gün beni biraz daha ümitlendiriyor.kılzar ateşim dün 36,6dan 36,4e düşmüştü bugün yine yükselmiş.dün bir iki, kez sancım oldu ama şükür bugün hiç yok.ateşimde hep sabitti sadece dün 2 derece düştü.bu sabah eski haline dönmüş.ne dersiniz.yarın test yapmayı düşünüyorum.ama bir okadar da yapmak istemiyorum:KK50::KK52::KK52:

adetlerin düzenli midir cnm çünkü 4 gün olmuş geçeli..ben senin yerinde olsam dayanamazdım valla kaç kere bakmıştım:) sen kendini ne zaman hazır hissedersen o zaman yap testini ve inşallah test sonucun gönlüne göre olur cnm güzel haberlerini beklioruz :)

inşallh canım haber vericem mutlaka.olumlu yada olumsuz.en son 19 kasımda adet oldum ama benim 34-35 günde oluyor genelde o yğüzden en geç 35.günü olurum mutlaka.uzun zamandır yaklaşık 1 yıldır hiç sekmedi.bakalım inşllh hayırlısıdır.:KK49:test yapmak istemeyişim sürekli 1,5 yıldır negatif görmekten çok bıktım artık canım.resmen yapmak istemiyorum.:KK19:bana kalasa hiç yapmam bi süre daha ma ayarın smear testi vermiştim onun sonucunu almaya gideceğim.belki direk kanda baktırırım:18::18:

inşallh canım haber vericem mutlaka.olumlu yada olumsuz.en son 19 kasımda adet oldum ama benim 34-35 günde oluyor genelde o yğüzden en geç 35.günü olurum mutlaka.uzun zamandır yaklaşık 1 yıldır hiç sekmedi.bakalım inşllh hayırlısıdır.:KK49:test yapmak istemeyişim sürekli 1,5 yıldır negatif görmekten çok bıktım artık canım.resmen yapmak istemiyorum.:KK19:bana kalasa hiç yapmam bi süre daha ma ayarın smear testi vermiştim onun sonucunu almaya gideceğim.belki direk kanda baktırırım:18::18:

o negatifi görmekten ben de bıktım ama hala bir umut bakıyorum :) hatta bat.a 2 gün var ben yine de test yaptım o kadar kafayı yedim yani :) sen en iisini yapmışsın sabırlı davranmakla umarım yarın herşey gönlünce olur ve 1.5 yıllık eziyet son bulur :)

cnm testi dün yaptırdıysan yarını bekle çünkü betahcg değerleri 2 günde bir iki katına çıkar. sen güzel haberi almışsın cnm yaa değerlerin bebek olduğunun kanıtı işte :) yarına kadar sabret ama şimdiden bu anın tadını çıkarmaya başla......

Allah C.c herkese nasip etsin inşallah (Amin)

canım benim ya sağol.inan eşim bile aynı şeyi söylüor.yapma diyor böyle varmış gibi hayli bile güzel.bakalım.umarım mevsimsel yada stressle alaklaı bir gecikme değildir.gerçi ben farklılıklarda da yaşadım belirti olarak.ama bakalaım.eğer gebeysdem yazıcam tüm belirtilerimi.1,5 yıldır insan ezberliyor kendini neler hisdssettiğini.rabbim tamda tedavbiye başlayacaktım bu ayda olmasaydı.belkide yavruşum benimledir.gerek kalmz hiç bişiye:KK43::KK43:

kızlar içim çok dolu çok üzgünüm.. öncelikle lekelenmem var akşama adet olmam lazımm..
işyerinde bugun sözleşme verildi herkes aldı bi kaç kişi almadı onların içindede ben varım... benle aynı gün işe başlayan dostum dedigim hem işte hemde normal hayatta ailecek görüştügüm arkadaşımda sözleşme aldıı... sorun alması deil sorun bana hiç söylememesi gidip başkanla görüşmüşler falan(sözleşme torpille alınıyor bizim işyerinde)... yedigimiz içtigimiz bir gitmeyen insan..dost dedigim insanın bunu yapması ve ayrıca herkesin sözleşme alıp benim almamam çok üzdü beni.. inanın tüm işleri ben yapıyordum ve iş yapmayan insanlar sözleşme aldı.1300 tl maaş alıyorum onuda düzenli vermiyorlar 3 aydır maaş almadım mesela..ama sözleşmeli olunca maaşım 3200 tl olyor ve ayın 15 inde alıyorsun aksaması imkansız...çokkk üzüldüm okdr iş yapıpta torpilim olmadıgı için sözleşme alamadım diye..offf ne bebek ne iş hiç bşy olmuyorrr ..mutsuzum kızlarrr çok salak gibi hisediyroum...ben nerde hata yapıyorum hayatta hep iyi olmaklamı hep merhametli olmaklamı kimsenin kalbn kımam içim dışım birdir her zaman..yalan söylemem.. benim sürekli görüştügüm arkadaşım gizli gizli işleirni hallediyormuş bende ne aklıma gelse söylüüyorum.. ögle arasına ben eve geldimmm o arkadaşımda sözleşme içinnn evraklarını yapmaya gittii çok üzüldüm ya işe falan gitmek istemiyorummmm inanın

minikgelin canım üzme kendini.her işte bir hayır vardır.belkide böylesi senin için hayırlısıdr.hemen moralini bozma.
bende senin gibiyim sanki bütün kötülükler beni bulduğunu düşünürüm herzaman.hiç şanslı değilimdir.ama aslında en büyük şansımızın sağlık olduğunu annemim rahatsızlanması ile anladım.zaten herzaömna söyleriz zönce sağlık deriz.ama genelde pekte umursamayız.annem önemli bir rahatsılık olabilceği söylendiğinde hayytn başka hiçbirşey istemedim annemin iyileş,ip sağlığına kavuşmasından başka.şimdi sevdiklerin ve sen sağlıklı olduğun için bence mutylu olmalısın.boşver işi gücü.hayırlısı nasılsa öyle olsun.bak öğlen okunuyor burada şuan allh sana gönlüne göre versin canım.benimde hayatta işlerim pek istediğim gibi gitmez.olsun elbet bir gün kırarız şeytanın bacağını.tez bebişlerimize kavuşuruz inşllh.sağlıklı ve hayırlı evlatlarımız olur.:KK42:

cnm ovu topigine gelmedin ne yaptin kirmizi karti gordunmu merak ettim geuzelim ins olmamistir net birsey yazmamissin cnm

lekelenmem var dün le bugun akşama kesin olmam laızm normalde leke gelince arkasından hasta olurum beklemedeyim bu ara kolum kanadım kalmıyorr. inannn hayattan sogudum sanki yolunda gitmiyor hiçbişeyim ondan çok gecemedim forumu bu sıra:KK43:

çok teşekkür ederim , Bugün terkar baktırmak istiyorum aslında ama duramıyorum yerimde çünkü bir an evvel nihayete ermek istemenin büyük gerginliği var üzerimde
ama dün baktırdım 162 iken bugün baktırmam durumunda bir değişiklik olabilir mi ? yoksa yarını beklemeye mi çalışayım ? stres yaptım :KK43:

slm canım öncelikle inşallah bebeğin sağlıklıdır ve rahmine sıkı sıkı tutunmuştur kimyasal gebelik geçirmiş biri olarak tavsiyem ilk testten 2 gün sonra test yaptır değerin iki katına çıkmışsa gebeliğin büyük ihtimal sağlıklıdır...

canım yazdıklarını okudum üzüldüm.acaba son gün müydü?yani hala şansın var mı?bence o başkan dediğin kişiyle bi konuş,belki faydası olmayacak ama en azından elimden geleni yaptım dersin,keşke dememiş olursun.her türlü teselli cümlesi boştur böyle durumlarda bilirim.belki bunda da bir hayır vardır.

kızlar içim çok dolu çok üzgünüm.. öncelikle lekelenmem var akşama adet olmam lazımm..
işyerinde bugun sözleşme verildi herkes aldı bi kaç kişi almadı onların içindede ben varım... benle aynı gün işe başlayan dostum dedigim hem işte hemde normal hayatta ailecek görüştügüm arkadaşımda sözleşme aldıı... sorun alması deil sorun bana hiç söylememesi gidip başkanla görüşmüşler falan(sözleşme torpille alınıyor bizim işyerinde)... yedigimiz içtigimiz bir gitmeyen insan..dost dedigim insanın bunu yapması ve ayrıca herkesin sözleşme alıp benim almamam çok üzdü beni.. inanın tüm işleri ben yapıyordum ve iş yapmayan insanlar sözleşme aldı.1300 tl maaş alıyorum onuda düzenli vermiyorlar 3 aydır maaş almadım mesela..ama sözleşmeli olunca maaşım 3200 tl olyor ve ayın 15 inde alıyorsun aksaması imkansız...çokkk üzüldüm okdr iş yapıpta torpilim olmadıgı için sözleşme alamadım diye..offf ne bebek ne iş hiç bşy olmuyorrr ..mutsuzum kızlarrr çok salak gibi hisediyroum...ben nerde hata yapıyorum hayatta hep iyi olmaklamı hep merhametli olmaklamı kimsenin kalbn kımam içim dışım birdir her zaman..yalan söylemem.. benim sürekli görüştügüm arkadaşım gizli gizli işleirni hallediyormuş bende ne aklıma gelse söylüüyorum.. ögle arasına ben eve geldimmm o arkadaşımda sözleşme içinnn evraklarını yapmaya gittii çok üzüldüm ya işe falan gitmek istemiyorummmm inanın

Cnmm çok üzüldüm ama iş hayatı böyle maalesef herkes işin kurdu olmuş ne dost ne arkadaş işlemez orda herkes kendi çıkarının peşine düşmüş işte..İnsan yaşayarak öğreniyor maalesef bazı şeyleri sen de böyle böyle tanıyacaksın gerçek dostlarını..Heh bir de torpil olayı var ki ondan benim de çok canım yandı inan ki..Torpilsiz hiçbir şey olmuyor ne yazık..İnsan emeğiyle bilgisiyle gelemiyor biyerlere ya aferdersin ya..ak olcaksın ya da sırtını sağlam biyerlere yaslayacaksın yoksa ya benim gibi evde oturursun ya da bu kadar çirkinliklerin arasında huzursun mutsuz bir şekilde işine devam edersin..
Hoş yok mu gerçekten insanın huzurlu, istekli çalışabileceği iş yerleri vardır elbet ama şans meselesi böyle bi yerde çalışabilmek......

minikgelin canım üzme kendini.her işte bir hayır vardır.belkide böylesi senin için hayırlısıdr.hemen moralini bozma.
bende senin gibiyim sanki bütün kötülükler beni bulduğunu düşünürüm herzaman.hiç şanslı değilimdir.ama aslında en büyük şansımızın sağlık olduğunu annemim rahatsızlanması ile anladım.zaten herzaömna söyleriz zönce sağlık deriz.ama genelde pekte umursamayız.annem önemli bir rahatsılık olabilceği söylendiğinde hayytn başka hiçbirşey istemedim annemin iyileş,ip sağlığına kavuşmasından başka.şimdi sevdiklerin ve sen sağlıklı olduğun için bence mutylu olmalısın.boşver işi gücü.hayırlısı nasılsa öyle olsun.bak öğlen okunuyor burada şuan allh sana gönlüne göre versin canım.benimde hayatta işlerim pek istediğim gibi gitmez.olsun elbet bir gün kırarız şeytanın bacağını.tez bebişlerimize kavuşuruz inşllh.sağlıklı ve hayırlı evlatlarımız olur.:KK42:

allah razı olsun cnm bmmm oturdum aglıyorum nerde yanlış yapıyorum diyorummmsaglık en önemlisi gerçekten babam 2 sene önce bein kaamsı geçirdi 1 ay yogun bakımda kaldı ölür dediler ama çok şükür sapasaglam şuanda.. ogunlere dönünce ina hiç bşy gözümde yoktuuuu dedigin gibi saglık hrşey ama insan hayat koşurşturmasına kaptırıyor kendinii...çok zoruma gitti... birsürü iş yapıp iki kuruş maaşı bilee düzneli vermiyorlar..3 aydır maaş almadım.. bu ara eşiminde işleri deil sıkışıgızzzz maddi açıdan.. işe gelmeen adamlar yada işe gelipte hiç bşy yapmayan insanlar torpille sözleşme alıyorlarrrr..demek bennnn çalışarakkk hata yapıyorum bundan sonra sözleşme alanlar gibi ögleden sonra 2 saatligine işe gitcem... hiç iş yapmıycam..anladımki haketmeyle olmuyor bu işler..inan bebek te istemiyorummm şuanda....hiç bşy istemiyorum kış uykusuna yatsam keşke hiç uyanmadan..

Olsun canım rabbim hayırlsıı nasip edecektir.güzel günler ilerde ben hep öyle diyorum.tabi bazen umutsıuzluğa kapılır karamsar oluruz.sana şimdi ne desek boş.:KK50:çünkü haklısın benimdee işlerim sorunlu olunca bütün günümü berbat ediyor...:KK4:bu devirde bide kimseye güvenmeyeceksin canım.:KK19:

canım yazdıklarını okudum üzüldüm.acaba son gün müydü?yani hala şansın var mı?bence o başkan dediğin kişiyle bi konuş,belki faydası olmayacak ama en azından elimden geleni yaptım dersin,keşke dememiş olursun.her türlü teselli cümlesi boştur böyle durumlarda bilirim.belki bunda da bir hayır vardır.
belediyede çalışıyorum bacım belediye başkanının yanına hop diye gitmek imkansuz zaten dengesiz bi adammm iki laf edilmez... torpilde yok bende...inan hrrkesin sözleşme almasına üzülmedim herkes alsınnnn benmi vercem cebimden maaşını ama arkadaşım gizli gizli işleirni halletmiş ya ona bozldum aynı gün başladık bide onla işeee...

Cnmm çok üzüldüm ama iş hayatı böyle maalesef herkes işin kurdu olmuş ne dost ne arkadaş işlemez orda herkes kendi çıkarının peşine düşmüş işte..İnsan yaşayarak öğreniyor maalesef bazı şeyleri sen de böyle böyle tanıyacaksın gerçek dostlarını..Heh bir de torpil olayı var ki ondan benim de çok canım yandı inan ki..Torpilsiz hiçbir şey olmuyor ne yazık..İnsan emeğiyle bilgisiyle gelemiyor biyerlere ya aferdersin ya..ak olcaksın ya da sırtını sağlam biyerlere yaslayacaksın yoksa ya benim gibi evde oturursun ya da bu kadar çirkinliklerin arasında huzursun mutsuz bir şekilde işine devam edersin..
Hoş yok mu gerçekten insanın huzurlu, istekli çalışabileceği iş yerleri vardır elbet ama şans meselesi böyle bi yerde çalışabilmek......

malesef bacımm malesefff anladımki bu dünyada nekdr VirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüsVirüs nekdr yalaka nekdr su altından saman yürütensen işin iyi gidiyorrrrr..onca sene okumuşummm ailem okdr okutmuş inannnnn istifa bile edesim geldi amaaaaaaa zorla bu işe sahip oldum elbet sözleşmeyi alcam er geç alcammmm ama şuanda arkadaşımın kazıgı benim canımı daha çok sıkan..
bundan sonra iş falna yapmıycam milet gibi süslenip püslenip oturcam canım istemesse gitmiycemmmm valla milet böle yapıyorrr sözleşme alıyor ben yanlış yapıyorum demekkii

Olsun canım rabbim hayırlsıı nasip edecektir.güzel günler ilerde ben hep öyle diyorum.tabi bazen umutsıuzluğa kapılır karamsar oluruz.sana şimdi ne desek boş.:KK50:çünkü haklısın benimdee işlerim sorunlu olunca bütün günümü berbat ediyor...:KK4:bu devirde bide kimseye güvenmeyeceksin canım.:KK19:

niye dost bulamıyorum bu hayatta yaaaaaaa bu arkadaşım hafta5 gün ya 3 günü işe gelmez gelmedigi günler ben idare ederdim müdür sorunca burda müdürüm gelir birazdan diyip oyalarım adamı sürekli..amaaaaaa sözleşmeyi alan o olur. ne salagım ya ..

minikgelincim sen yanlış yapmışsın güzelim.yılan olucan bu devirde yılan.ozaman değere binersin.kimse iyilikten anlamıyo artık.insanı zorla kötü yapar bu hayat şartları yemin ederim.hayır demeyi öğrendiğin gün tamamdır...:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

X