Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Herkese merhaba, bu sitede yeniyim, 6 yıldır evliyim ve son 1 aydır korunmayı bırakıp bebek sahibi olmaya odaklandık yani umudu şuan için aralık ayı olanlardanız. İnşallah hayırlısı olur.
Burda yazılanlardan ve sizlerin birikimlerinde eminim çok faydalanıcam.
Güzel haberleri birlikte paylaşmak dileğiyle ,hepinize güzel günler.

üzülme canım allah hayırlısını tez zamanda versin inşallah:)

04nesli06 canım adaşım ne olur üzme kendini....
herşeyde bir hayır vardır.....
kimsenin sözleri davranışaları bakışları seni üzmesin buna izin verme olurmu...
sonra olan sana olur....
sen hep güçlü kalmaya çalış...
umudunu yitirme.....
sabret.....sabret......
Rabbim inşallah en yakın zamanda gönlüne göre nasip eder...

günaydın kızlarrrrrr.......................
sabah sabah topik ne kadar kalabalık şaşırdım....
genelde bu saatlerde en fazla dört kişi olurdu....
hepinizi heyecan sardı dimi....
bide buraya çok bağlandık....
topikte olmayınca meraklanıyoruz....
bugün inşallah hepimiz için hayırlı şeyler olur....
birbirimize dua etmeyi unutmayalım...
kulun kula duası kabul olur derler...

5-10 sayfa gerilerde snaırım cnm bnm:)of snein kocada işten geliyo azcık uzanıp uyusun dinlensin:)sana kalsın pc:)

valla cnm banada eşim bu ay daha olur artık dedii..bende olmassa senden ötürü dedim:)onlardan daha çok üzülüyoruz umurlarında deilki onlar 1 ayda sadece 1 gün adet oldugumuzda üzülüyor bizse 7/24 sürekli aklımızda hep üzülüyoruz sen takılma inş 2012 ocagında bebiş gelcek:)

canım günaydın.....
aramıza hoşgeldin....
inşallah en kısa zamanda hamiş kalaırsın...

canım minikgelinim günaydın.....
Rabbim enerjini hiç bozmaz inşallah.....
ve inşalllah hamilesindir......
günüm günümü tutmuyorki bacımmm garip bi korku ama bi okdrda bi heycan var rabbim haır getirsin:)

günaydın balım çoktan gelmesi lazımdı kanın..demekki yerleşiyor bebiş:) test yap bugun bekle yarın yap:)

inş cnm bilgilere gerek kalmaddan ilk ayında hamiş oldugunu ögrenirsin..nekdr çok bilirsen bşyleri okdr çok can sıkıyor:)

canım günaydın.....
aramıza hoşgeldin....
inşallah en kısa zamanda hamiş kalaırsın...

çok teşekkür ederim canım, inşallah.Adım nilüfer buarada.
geçtiğimiz ay ilk kez denedik eşimle ama sanki bebek kapının arkasında bekleyen bir misafirdi 6 yıldır, bizim kapıyı açmamızı bekliyor gibi hissediyordum, olmayınca sarsıldım biraz ve bu saçma fikrimide gerilere itmeye çalışıyorum.
Kısmet bu aya inşallah.

minikim bunu mu dedin :) tuhaf soru olmus biraz ama belki bilmiyodur ya.bende öle bişeyler duymustum ama hamile kaldıktan sonra bi kac ay daha normal adet olanlar varmıs.

kızlar ateş tablosu hakkında bilgisi olan varmı...
diğerlerinni kullandığı yabancı bir sayfa var oraya ateşimi kaydetmeyi beceremedim...
bende her sabah ölçüp kağıda yazıyorum...... acaba gidişatım nasıl
14 Aralık 36.4 (ovulasyon negatif)
15 Aralık 36.5 (ovulasyon negatif)
16 Aralık 36.3 (ovulasyon negatif)
17 Aralık 36.5 (ovulasyon pozitif)
18 Aralık 36.4 (ovulasyon pozitif)
19 Aralık 36.2 (ovulasyon pozitif)

20 Aralık 36.3 (ovulasyon negatif)
21 Aralık 36.4 (ovulasyon negatif)

tamam canım benimm,testi ben akşam eve giderken aliim.. gün içerisinde gelmezse tabii.
sabaha da yaparım artık hayırlısı inşallah..

sağolasın adaşım yaa en sinir olduğumda eltimin davranışları( akşama oraya davetliymişiz şimdi beni sinir etmek için herşeyi yapar eminim. kadın benden 8 yaş küçük ikinciyide doğurdu bir nispet bir hava delircem yaa((

inşallah canım Rabbim kimimize hemen hamile kalmayı kimimize biraz sabretmeyi nasip ediyor...
sonu ne olursa olsun sabırla bekle.....
canım benim adımda neslihan....

tamam canım benimm,testi ben akşam eve giderken aliim.. gün içerisinde gelmezse tabii.
sabaha da yaparım artık hayırlısı inşallah..
tmm cnm bak son günlerde hamişimiz yok bu haberi sen ver bize yarın:)

offf yaaa zaten bu miletin lafı insanı çok üzüyor ben kalabalık ortamlara girmek istemiyorum artık çünkü sorular hep aynı "yokmu hala bşyler... daha yappppp ...ne bekliyorsun ...yoksa olmuyormu .....dogru söyle" bıktım vallaaa..rabbimmmm bebiş nasip etsin bize hem biz sevinelim hem miletin çenesi kapansın:)

Son düzenleme:

canımsın boşver......
benim eltim benden 5-6 yaş küçük 3.ye hamile.....
3.ye hamile kalması için ben ona taktik verdim hemen o ay hamile kalmış...
kısmet işte......
üzme kendini.....
herşeyde bir hayır vardır.....
çocuk doğurup ne oluyorki eminim iyi bir anne değildir....
eltinin senin gibi iyi bir anne olacağınıda hiç sanmıyorum...
sende onun açıklarını yakala.....
en iyisi Allaha havale et onu...

canım 6 yıl az zaman değil dilerim Rabbim en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin. daha 1 aydır korunmuyorsun sanırım inşallah en kısa zamanda olur.

çevremiz böyle işte alışkınlar hemen ilk aylardan hamile kalınmasına...
olmayınca hemen niye olmuyor yoksa sorunmu var demeye.....
ben düşük yapınca kaynanam kısır değilmiş diye sevinmiş.....
gerisini düşünün....
bizimkiler en azından yüzüme bişey demiyor.....
akrabalar sürekli soruyor.....
bende bakacak kimse yok ben çalışıyorum....
yada biz istemiyoruz diyorum...
içimin na kadar yandığını kimse bilemez....
bizi ancak bizim gibiler anlar....

aynen bacım aynennn bende yaza düşünüyoruz diyorum artıkk.. yaza kadar olmassa ne yalan söyleirm bilmiyorum..zaten yazın istiyoruz diyinceede bisürü laf duyorum kimene allah aşkına onlarmı bakcak ya yaparım yapmam of ya hem bebek olması zorunlumu belki nasipte yok..rabbimmmm hayırlısını versin daha boguluyorum bu konular olunca..

çok tatlsın canım sağol..
herkes güzel haberler versin istiyorum. bizim topikimiz güzel ama yaa. sonra da burdan mı devam edriz bilmem artık:)))
burda herkes çok iyi.. biz ayrılmayalım kızlarr:)

çok tatlsın canım sağol..
herkes güzel haberler versin istiyorum. bizim topikimiz güzel ama yaa. sonra da burdan mı devam edriz bilmem artık:)))
burda herkes çok iyi.. biz ayrılmayalım kızlarr:)

cnm ya ocak diye topik açılır yada var olan ocaga geceriz farketmiyor hepbirlikte olalımda:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…