Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ama senin kanda şuan kesin bellidir adetin daha önce hiç geçermiydi benimki hiç geçmedi önceden oldu ama geçmedi onun için benim aynı gün olmamak bile hamilelik ışıgı bana hatta benim önümüzdeki hafta lekeler başlamazsa 23ünden sonra ancak ozaman umutlanabilirim canım senin belirtilerin azalmasına üzülme ben ne belirtiler yaşadım bi bilsen hatta adet oldum kesin üstüne görüyorum dedim kesinlikle başka bişe olmaz çevremdekilere soruyorum hiç kimse şu şu belirtilerim oldu demiyorum yani yogun belirtisi olan yok benim çevremde bu belirtileri biz kendiliğimizden çıkarıp sonra ona inanıyoruz:)

tatlım benim her zaman gecikmem olur hem de 3 gün 5 gün 1 hafta olur da olur.ama bu ay doktorum dedi ki çatlatma iğnesinden sonra 14.ya da 15 gün en geç 16.gün adet olman lazım.iğneyi 3 aralıkta yaptırdım.dolayısıyla üzerinden 17 gün geçmiş oluyor hadi az daha bekleyeyim bari.ya kırmızılar ya da bebek:)

ayyyyyy olmaz canım kusura bakma biz asla öyle normal normal sohbet edemeyiz:)))))bak mesela az önce kolum hafif uyuştu şimdi size sormam lazım bu hamilelik belirtisi midir diye :)))))nasıl normal konuşabiliriz ki hepimiz çıldırmışkeeeeeeeeeeeeen:)))))

vay seni sarı huni vay inan mor huniyi çok güldürüyorsun sagolasın bacım benim:))

Kızlar hepinizi tek tek öpüyorum yatıyim artık bende..Haydi bakalım bol bebişli rüyalar sizede :) banada tabii hoşçakalın iyi geceler....:KK3:

bak işte en çok sıyıran da bu arkadaş uyanıkken bebek bebeeeeeeeeek diye sayıklıyoruz yetmiyor bi de rüyalarımızda da sayıklayalım isityor.kız git yat:)))

tatlım benim her zaman gecikmem olur hem de 3 gün 5 gün 1 hafta olur da olur.ama bu ay doktorum dedi ki çatlatma iğnesinden sonra 14.ya da 15 gün en geç 16.gün adet olman lazım.iğneyi 3 aralıkta yaptırdım.dolayısıyla üzerinden 17 gün geçmiş oluyor hadi az daha bekleyeyim bari.ya kırmızılar ya da bebek:)

öyle yürekten inşallah bebektir dedimki senin için bilemezsin biliyoruzki birbirleri üzerinde hakları olmayan insanların birbirleri için yaptıgı dualar kabul olurmuş aklımıza geldikçe dualarımızda birbirimizi analım kızlar inşallah rabbim kabul eyler amiiiiiiiiiiin

bak işte en çok sıyıran da bu arkadaş uyanıkken bebek bebeeeeeeeeek diye sayıklıyoruz yetmiyor bi de rüyalarımızda da sayıklayalım isityor.kız git yat:)))

:KK60::KK60: Valla ben rüyalarımdada görüyorum napiyim içime işlemiş heralde çok güzel oluyor yuvarlanıyoruz falan tavsiye ederim :KK9: Hadi öptüm byeee

öyle yürekten inşallah bebektir dedimki senin için bilemezsin biliyoruzki birbirleri üzerinde hakları olmayan insanların birbirleri için yaptıgı dualar kabul olurmuş aklımıza geldikçe dualarımızda birbirimizi analım kızlar inşallah rabbim kabul eyler amiiiiiiiiiiin

amiiiiiiiiiiiiiiin:)evet bunu ben de okumuştum bir yerde bu bir hadis-i kutsi.birbirini tanımayan insanların birbirlerine ettikleri dualar peygamber duası gibi makbul olurmuş,inşallah.

kızlarrrrrrrrrrr delirdiniz siz iyice be ya
ateşinizmi var hamilelik belirtisi olandan
:KK52:

işde bu imkansz herşye inanırım ama bizim burda gebelik belirtsi dışnda 2 dk bişe konşblrzz..

bişe konşrkn aa midem bulnyo glcm brzdn derz :))

gündüzler hayalimizde geceler rüyalarımızda bebek bebek diyip duruyoruz rabim bir an önce nasibetsin bu arada biraz şarkı vari konuştum ama:KK43:(

kızlarrrrrrrrrrr delirdiniz siz iyice be ya
ateşinizmi var hamilelik belirtisi olandan
:KK52:

kızlar bak ne güzel gülüyoruz vallaha Allah gülmekten ayırmasın dolu dolu kahkahalar attım.aaaaaaaaaaa acaba böyle bir belirti var mı,sürekli gülmek istiyorum ben:))))))))))))))))))))))))))

kızlar bak ne güzel gülüyoruz vallaha Allah gülmekten ayırmasın dolu dolu kahkahalar attım.aaaaaaaaaaa acaba böyle bir belirti var mı,sürekli gülmek istiyorum ben:))))))))))))))))))))))))))
benim baş parmağım ağrıdı belirti olabilirmi:))))))

ben varım. bugün 36. gün ve kırmızılar gelmedi. geçen çarşamba kan testi negatif, pazar idrar testi negatif. yüzümde kocaman sivilceler var, sol kasığım sürekli ağrıyor, ama testler negatif. psikolojikmen belirti mi oluşturuyorum
beklemek çok sıkıyor, kaç gündür rahat nefes alamıyorum o darlıktan. bir an önce kırmızılar gelse ya da bir mucize ben hamile olsam:KK43:

ay canım benim rabbim yüreklerimize feraklık versin inşallah kan testin ne zaman negatif çıktı hala olmadınmı doktora git bakalım ne diyecek eger degilsen zaman kaybetmezsin belki ilaç falan verir bana öyle yapmıştı bi defa

X