Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

ecntrk bacım bence senin dpo 7 den sonra gerçek manada dpo başlıyor..ve ordan sonra çizgiyi gözünün önünde canlandır çok güzel kademeli artık var ateşinde:) bence o çizginin yeri yanlışl:)

mşlh balım ne güzle uyumussun sen öyel:):):)kıskandım hafta soınu bende uyuycam banane banane:):):):
bu arada ateşin mşlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh uçuşa geçmiş inşş hep uçuşta kalırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)
396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
buda benimmmmmm sinir eden ateş tablommm..ateş tablosu konusuna koydummmmmm ama kzılar düşük buldu moralim bozulduuuuuuuuuuuuu:KK43:
canım 230. sayfada mulberry nin ateş tablosu var ona bak bence
herkeste ateş olmuyor benim moralim bozukken üyenin biri bana 35.6 ateşle hamile kaldığını söyledi
ayrıca tablonu çok beğendim çünkü inişli çıkışlı olması gerekiyor normali bu
bir diğer husus doktora bu ateş tablosunu sordum tabi ister istemez yapıyorum kendime engel olamıyorum alışkanlık oldu ama doktor bana dediki bir gece terlersin o sabah ateşin farklı olur bir gece üşürsün o sabah farklı olur yani çok takmamak lazım anlatabiliyormuyum
bütün bunlara rağmen bana pazar günü iyi haberi vereceksin canım arkadaşım

ecntrk bacım bence senin dpo 7 den sonra gerçek manada dpo başlıyor..ve ordan sonra çizgiyi gözünün önünde canlandır çok güzel kademeli artık var ateşinde:) bence o çizginin yeri yanlışl:)
canım denemek amaçlı yarına yüksek değer girdim çizgiyi oraya çekti fakat bu seferde adetimi 30 dan sonra yapıyor şimdi otomatik hesapladı ve 26 yazdı

selam kızlar dün eşimle eczaneye başka bişey almak için gittik,aa bide ne göriyim fortel gebelik testi kabak gibi gözümün önünde dayanamadım aldım sabah yaptım ve tek çizgiyi gördüm:) ohhh bi rahatladım bi rahatladım anlatamam alt tarafı 2 gün bekledim dengem bozuldu dayanamadım testi yapınca çok rahatladım şimdi rahat rahat kırmızıları bekliyorum:) bu ilk deneme olduğu için koymadı sanırım,önümüzdeki maçlara bakıcaz artık:KK9: bu arada bata 4 gün var eşim hala umutlu,inanma sen o testlere adet görmeden ümidimi yitirmem bn diyo:KK9:

herkeste ateş olmuyor benim moralim bozukken üyenin biri bana 35.6 ateşle hamile kaldığını söyledi
bir diğer husus doktora bu ateş tablosunu sordum tabi ister istemez yapıyorum kendime engel olamıyorum alışkanlık oldu ama doktor bana dediki bir gece terlersin o sabah ateşin farklı olur bir gece üşürsün o sabah farklı olur yani çok takmamak lazım anlatabiliyormuyum

baktım 230. sayfaya bebişkom..10.günden sonra yükselmiş genelde tüm hamişlerin..inş bizimde yükselir..moral oldu valla 35.6 ile hamile kalanları duyunca..nebilim okdr çok hamiş tablosu baktım ateşleri tavan yapmışşş dpo nun ilk günleri 36.5 den başlıyor en az benimse en yüksegi 36.4 onuda 1 kere gördüm.. bakalım senle benim tabloların ateş oranı birbirine benziyor inş hamişizdir dua ediyorum herkese inannn isimlerini aklımda tuutklarımı söylüyerekten baştada sen tsemai nesli ler:)gizem egem yasib ve enteresan isimleri olup yazamadıgım arkadaşlar:)

Son düzenleme:
Selam.

Benim anladigim kadari ile...
Ayin 17-18 ve 19 unda yumurtlaman olmus. Bu tarihlerden iki gun önce ve iki gun sonra esinle cinsel iliski yasadiysan hamile kalma olasiligin cok yuksek...
Umarim Allah gönlune göre verir.

inşallah canım..
rabbim hepimizin gönlüne göre versin...

baktım 230. sayfaya bebişkom..10.günden sonra yükselmiş genelde tüm hamişlerin..inş bizimde yükselir..moral oldu valla 35.6 ile hamile kalanları duyunca..nebilim okdr çok hamiş tablosu baktım ateşleri tavan yapmışşş dpo nun ilk günleri 36.5 den başlıyor en az benimse en yüksegi 36.4 onuda 1 kere gördüm.. bakalım senle benim tabloların ateş oranı birbirine benziyor inş hamişizdir dua ediyorum herkese inannn isimlerini aklımda tuutklarımı söylüyerekten baştada sen tsemai nesli ler:)yasib gizem egem minik ve enteresan isimleri olup yazamadıgım arkadaşlar:)

Selam.
Yazini okuyunca cok meraklandim:), bana da bahsi gecen taktiklerden verir misin? Belki bende de ise yarar, lutfen.

Sevgilerimle...

canım eltime hangi dönemlerde hamile kalabileceğini anlattım....
oovulasyon gününü anlattım okumuş biri değil bu tür şeyleri bilmiyor....
sonra beraberlikten sonra kalkmaması gerektiğini belinin altına yastık koymasını söyledim...
hepsi buydu ve hemen o ay hamile kaldı...
eltim ben evlendikten sonra bu ikinci hamileliği..
2008 sonları
2009 başları ve şimdi kısmetse
2012 baharında doğum yapacak....
bende 2009 yazı evlendim....
ama ev hanımı köy yerinde dert yok tasan yok..
herşey doğal...
biz çalışıyoruz....bize hayat zor...

canım denemek amaçlı yarına yüksek değer girdim çizgiyi oraya çekti fakat bu seferde adetimi 30 dan sonra yapıyor şimdi otomatik hesapladı ve 26 yazdı
neyse cnm daha biz bilyoruz hangi gün nezamna adet olcagını ona göre bakarız çizgiye takılmayız:)yada çizgiyi çek bşy olmaz cnmmmm mühim olan ateşlerini dogur göstermesiii:)

selam kızlar dün eşimle eczaneye başka bişey almak için gittik,aa bide ne göriyim fortel gebelik testi kabak gibi gözümün önünde dayanamadım aldım sabah yaptım ve tek çizgiyi gördüm:) ohhh bi rahatladım bi rahatladım anlatamam alt tarafı 2 gün bekledim dengem bozuldu dayanamadım testi yapınca çok rahatladım şimdi rahat rahat kırmızıları bekliyorum:) bu ilk deneme olduğu için koymadı sanırım,önümüzdeki maçlara bakıcaz artık:KK9: bu arada bata 4 gün var eşim hala umutlu,inanma sen o testlere adet görmeden ümidimi yitirmem bn diyo:KK9:
cnm fortel test güvenilir diyorlar.. ama daha 4 gün var adetine ondan kesin kesin hamile deilsin demek zor çünkü kırmızılar gelmedi henuz :):):)
canım gitti halay çektim geldim.....
sizin yerinizede.....
kısada olsa değişiklik oldu....

oh ohhhhhhhhhhh:KK24::KK8:iyi yapmısısn cnmmm benimde enerjimi boşaltmam lasımmmmmmmmm şöle bagırasım var bolca yada zıplaya zıplaya oynayasım:)Ama adet olayım öyle zıplarımm nolur nolmaz:)

baktım 230. sayfaya bebişkom..10.günden sonra yükselmiş genelde tüm hamişlerin..inş bizimde yükselir..moral oldu valla 35.6 ile hamile kalanları duyunca..nebilim okdr çok hamiş tablosu baktım ateşleri tavan yapmışşş dpo nun ilk günleri 36.5 den başlıyor en az benimse en yüksegi 36.4 onuda 1 kere gördüm.. bakalım senle benim tabloların ateş oranı birbirine benziyor inş hamişizdir dua ediyorum herkese inannn isimlerini aklımda tuutklarımı söylüyerekten baştada sen tsemai nesli ler:)yasib gizem egem minik ve enteresan isimleri olup yazamadıgım arkadaşlar:)
canım üyenin biri bana şunu yazmıştı;
herkesin vücut ısısı farklı oluyor 36.9 u gören bir kişinin ateş tablosunda 36.7 yi görmesi normal...
benim kendi görüşümde eğer sürekli 36.7 yada 36.6 olsa ateşimiz ben hamilelikten değil enfeksiyondan şüphelenirim çünkü benim ateşim hiç okadar yükselmez. sen içini rahat tut. Rabbim istese sana 34 ateşte bile bebek verir. bunun başka açıklaması yok. ayrıca bu ay olmasa bile üzülme çünkü sen bu ay ovulasyon tarihlerini öğrendin bilinçlendin ve artık daha farklı gideceksin tabi bende öyle.
bende hepinize dua ediyorum Allahım bebek isteyen herkese versin inşaallah aratmasın bize

canım üyenin biri bana şunu yazmıştı;
herkesin vücut ısısı farklı oluyor 36.9 u gören bir kişinin ateş tablosunda 36.7 yi görmesi normal...
benim kendi görüşümde eğer sürekli 36.7 yada 36.6 olsa ateşimiz ben hamilelikten değil enfeksiyondan şüphelenirim çünkü benim ateşim hiç okadar yükselmez. sen içini rahat tut. Rabbim istese sana 34 ateşte bile bebek verir. bunun başka açıklaması yok. ayrıca bu ay olmasa bile üzülme çünkü sen bu ay ovulasyon tarihlerini öğrendin bilinçlendin ve artık daha farklı gideceksin tabi bende öyle.
bende hepinize dua ediyorum Allahım bebek isteyen herkese versin inşaallah aratmasın bize

allah razı olsun balım inş hamiş kalırız ama dedigin gibi olmasada ovulasyon zamanlarımı ögrendim artık.. bakalım nsl gececek senin 5 benim 6 günüm var bu hafta sonu gelmez gibi:KK43:

biliyorum bn de güvenilir bi test olduğunu,ondan bn ümidi kestim de eşim hala umutlu,bakalım nolcak:KK9:

allah razı olsun balım inş hamiş kalırız ama dedigin gibi olmasada ovulasyon zamanlarımı ögrendim artık.. bakalım nsl gececek senin 5 benim 6 günüm var bu hafta sonu gelmez gibi:KK43:
bende bugüne randevu almıştım 2 hafta önce. kan testi yaptırırım diyordum Allahım nasıl bir gün dedim sabah çünkü hastaneler kapalı. beklemem isteniyor anladım bunu.

günaydın potansiyel anneler :KK3::KK3::KK3:
benim rglim bitmedi hala, ctesi olmuştm. sizi okudukça çalışmalara başlamak için sabırsızlanıyorum :KK1::KK1:

X