Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

canım daha detaylı yazarsan yorum yapabiliriz eğer sol ayağının baş parmağıysa gebelik belirtisi olabilir yok sağ elinin başparmağıysa mümkün değil,soğanı doğrarken olmuştur:)))))))))

ay deli ya iyice espiriye bagladın sen sayende biraz açıldım sagol canım ama
yani şimdi demeden edemicem al belime sancı vuruyo acaba demiyimmi kıız:)

ay deli ya iyice espiriye bagladın sen sayende biraz açıldım sagol canım ama
yani şimdi demeden edemicem al belime sancı vuruyo acaba demiyimmi kıız:)

nihayet biri deli olduğumu anladı:)))))de gız de demeden olur mu heç:))))deli deliliğini yapmazsa olur mu:))))))))benim de azcık ağrıyor nolcak şimdi

gız sen benim yazdığımı okuyup gülmedin ya inşallah baş parmağının ağrısı hamilleiktir.inşallah beş kiloluk nur topu gibi bir oğlan doğurasın

gidip yatacam kızlar yoksa yarın ders mers anlatamam böyle ben anaaaaam tahta başında uyurum vallaha:)hadi iyi geceler

canım benim allah rahatlık versin sana ve herkese bende çıkıyorum geçmişi okuyup millete laf yetiştirdim :) ve nihayet bitti yorgun hissediyorum ay canım böyle diyince öğretmenlik günlerimi özlediğimi farkettim ev kadını oldum bunalıma girdim neyse bende kaçtım öpüldünüüüüüüüüüüüüüüüüz:KK1:

kızlar günaydınnnnn :))
son 5 günüm acayip merak ediyorum.
sabah ateşimi ölçtüm 36.4 çıktı düne nazaran yükselmiş.
adet olucak gibi kasıklarım ağrıyor. ay bide göbüşüm kaşınıyor sinir oldum yaaaa:))

herkese günaydın bayanlar :)

ya nereye yemekten sonra gel bari azcık dur:)bendehafta içi işteyken giremiyorum ee ozaman bi snele hafta sonlarımı görüşcez sadece:KK43:[/QUOTE]

minikgelin yemekten sonra gelemiyorum ben hiç.çünkü yemekten sonra pc eşime kalıyor o da opelim forumuna giriyor:KK43: karılı kocalı forumlardan cıkmıyoruz :KK70:uyutayım eleyim diorum ama ben ondan önce uyuyup kalıyorum.hehe.inş. hafta sonu bol boll görüşürüz senle böle özlüorum yaa senle muhabbeti valla

adet olucak gibi kasıklarım ağrıyor. ay bide göbüşüm kaşınıyor sinir oldum yaaaa:))

günaydın:) heyecan doruktaa.inş. bu ay bebiş gelir yüzün güler.Rabbim gönlüne göre versin

Günaydın. Kizlar:)bugun ateşim 0.1 derece düştu yinede mutlu uyandım Temizlikci kadın geldi evi temizlemeye fazla para verdim sevindi ise erken geldim cok enerjigim suanda hic belirtim yok hafif karın ağrım var okdr benim belirtiler aksam oluyor iki gündür sabah hafif midem bulandı ama adete yakın bulanıyor sanırım bide ishal oldum dün ezme salaya yedim belki onsandir ile iste :)hamile miyim bsy diyemiyorum:))bu arada dün bı arkadas baya akıllıca konuşmuş bence o hamiledir kizlar niye üstüne gidiyosunuz:KK53:

Son düzenleme:
kızlar nasılsınız? dün artık 5günlük gecikmeden sonra test alıp yaptım sonuç koca bir NEGATİF neyse belki test hatalıdır dedim ama akşam müthiş bir ağrı vee sonuç yine KIRMIZI KART:KK43:( çok moralim bozuk ya madem hamile değilim niye gecikiyor onu anlamıyorum. neyse inşallah bugün kızlardan hamiş haberleri alırızda keyfimiz yerine gelir...

kızlar nasılsınız? dün artık 5günlük gecikmeden sonra test alıp yaptım sonuç koca bir NEGATİF neyse belki test hatalıdır dedim ama akşam müthiş bir ağrı vee sonuç yine KIRMIZI KART:KK43:( çok moralim bozuk ya madem hamile değilim niye gecikiyor onu anlamıyorum. neyse inşallah bugün kızlardan hamiş haberleri alırızda keyfimiz yerine gelir...

Geçmiş olsun canım. gecikme stresten hava değişikliğinden olabilir ama sen yinede bir uzmana başvur. Üzülme hiç. daha önümüzde uzun aylar olur inşallah :nazar:

Cnm beninm hayırlısı olsun Senelerdir 30-32 günde bır adet olan ben son iki aydır gecikiyor 5 gün ve 9 gün gecikti herkes rahim hamileliğe hazırlıyor ondan böle gecikiyor diyordu bakalım bu ay nolcak...ondan sende bu gecikmeyi hayra yor bacim bebis icin hazırlıyor rahim kendini:)

ay inşallah canımm allah herkesin gönlüne göre versin. sen nasılsın iyimisin ??:KK76:

iyyim cok şükür canım Allah razı olsun.calısıyoruz biz benim günüme daha cok var.bat 3 ocak.daha gecmesini bekliycem falan tabi gelmezse.hayırlısı inş.Rabbim herseyin hayırlısını nasip etsin

Günaydın. Kizlar:)bugun ateşim 0.1 derece düştu yinede mutlu uyandım Temizlikci kadın geldi evi temizlemeye fazla para verdim sevindi ise erken geldim cok enerjigim suanda hic belirtim yok hafif karın ağrım var okdr benim belirtiler aksam oluyor iki gündür sabah hafif midem bulandı ama adete yakın bulanıyor sanırım bide ishal oldum dün ezme salaya yedim belki onsandir ile iste :)hamile miyim bsy diyemiyorum:))bu arada dün bı arkadas baya akıllıca konuşmuş bence o hamiledir kizlar niye üstüne gidiyosunuz:KK53:

ayy minikimm inş. hamişsindir.inş. bu ay bebiş gelir.ya ben gecmişi cok okuyamadım bugün.biraz okudum ama sayfaya baktım bitmiycek :) kim ne yazdı ya merak ettim o akıllı arkadas kimmiş kii?hangi sayfada aceba merak ederim şimdi ben :)

bayada da gecikmiş aslında ama neyse hayırlısı olsun inş.üzülme.ocak ayı güzellikleriyle gelsin

Cnm beninm hayırlısı olsun Senelerdir 30-32 günde bır adet olan ben son iki aydır gecikiyor 5 gün ve 9 gün gecikti herkes rahim hamileliğe hazırlıyor ondan böle gecikiyor diyordu bakalım bu ay nolcak...ondan sende bu gecikmeyi hayra yor bacim bebis icin hazırlıyor rahim kendini:)

inşallah öyledir tatlımmm. hadi kızlar sizler bari güzel haberler verin yaaa:KK43:(( eşimin dün akşamki yüz ifadesini hiç unutmayacağım çok kötü baktı yüzüme sanki senin çocuğun olmuyor boşuna uğraşıyoruz der gibiydi:KK43:((

günaydın canım......
Allah ımm sabır versin...hayırlısı ile kırmızılar gelmez inşallah..

canım minikgelinim günaydın.....
Rabbim enerjini hiç bozmaz inşallah.....
ve inşalllah hamilesindir......

kızlar günaydın..
biliyorssunuz dün kahverengi akıntı geldi demiştim.sabaha belli olur diye konuştuk bazılarınızla..
hala gelen giden bişii yok..
bekliyourm hala..
sizlerden de güzel haberler bekliyorum haaa:)

X