Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar bizim hastanede grev var.....
ben burda topiğe yazarken duymadım...
dışarıda davul zurna varmış...millet halay çekiyormuş...
gidip bi bakayım.... sonra gelirim....

canımsın boşver......
benim eltim benden 5-6 yaş küçük 3.ye hamile.....
3.ye hamile kalması için ben ona taktik verdim hemen o ay hamile kalmış...
kısmet işte......
üzme kendini.....
herşeyde bir hayır vardır.....
çocuk doğurup ne oluyorki eminim iyi bir anne değildir....
eltinin senin gibi iyi bir anne olacağınıda hiç sanmıyorum...
sende onun açıklarını yakala.....
en iyisi Allaha havale et onu...

kendini akıllı sananlardan kendisi. bana diyorki olmaması utanılacak bir durum değilki git tedavini ol. eşinin ilk eşinden çocuğu var onda sorun yok belli bence sende tadavine başla biran önce diyor ve beni çıldırtıyor:KK43:(((

kızlar ateş tablosu hakkında bilgisi olan varmı...
diğerlerinni kullandığı yabancı bir sayfa var oraya ateşimi kaydetmeyi beceremedim...
bende her sabah ölçüp kağıda yazıyorum...... acaba gidişatım nasıl
14 Aralık 36.4 (ovulasyon negatif)
15 Aralık 36.5 (ovulasyon negatif)
16 Aralık 36.3 (ovulasyon negatif)
17 Aralık 36.5 (ovulasyon pozitif)
18 Aralık 36.4 (ovulasyon pozitif)
19 Aralık 36.2 (ovulasyon pozitif)

20 Aralık 36.3 (ovulasyon negatif)
21 Aralık 36.4 (ovulasyon negatif)

Selam.

Benim anladigim kadari ile...
Ayin 17-18 ve 19 unda yumurtlaman olmus. Bu tarihlerden iki gun önce ve iki gun sonra esinle cinsel iliski yasadiysan hamile kalma olasiligin cok yuksek...
Umarim Allah gönlune göre verir.

kızlar bizim hastanede grev var.....
ben burda topiğe yazarken duymadım...
dışarıda davul zurna varmış...millet halay çekiyormuş...
gidip bi bakayım.... sonra gelirim....

evt evt cnm bugun haberlerde gördüm acil,cocuk bölümü,onkoloji hariç hasta kabul etmiyormuş hiç bi hastahane
git iki tane oynaaa açlı bacım biizm yerimizede oyna:)

kızlar bende ateş tablomu ateş tablosu ile ilgili konuya koydum bilenler yorum yapsın diye ateşin düşük dediler üzüldüm sanki:KK43:

evt evt cnm bugun haberlerde gördüm acil,cocuk bölümü,onkoloji hariç hasta kabul etmiyormuş hiç bi hastahane
git iki tane oynaaa açlı bacım biizm yerimizede oyna:)

canım bu grev genel grevmiş bizim öğretmenlerde katılacakmış ama tabi biz böyle köylerde süründüğümüzden ne grev görüyoruz ne bişiy:KK43:((

canımsın boşver......
benim eltim benden 5-6 yaş küçük 3.ye hamile.....
3.ye hamile kalması için ben ona taktik verdim hemen o ay hamile kalmış...
kısmet işte......
üzme kendini.....
herşeyde bir hayır vardır.....
çocuk doğurup ne oluyorki eminim iyi bir anne değildir....
eltinin senin gibi iyi bir anne olacağınıda hiç sanmıyorum...
sende onun açıklarını yakala.....
en iyisi Allaha havale et onu...

Selam.
Yazini okuyunca cok meraklandim:), bana da bahsi gecen taktiklerden verir misin? Belki bende de ise yarar, lutfen.

Sevgilerimle...

kendini akıllı sananlardan kendisi. bana diyorki olmaması utanılacak bir durum değilki git tedavini ol. eşinin ilk eşinden çocuğu var onda sorun yok belli bence sende tadavine başla biran önce diyor ve beni çıldırtıyor:KK43:(((

Selam.
Canim biliyorum tanismiyoruz ama burada sorunlarimiz ortak oldugu icin kendimi yakin hissettim ve yazma istegi duydum.
Digerlerinin seni senin sorununla yuzlestirmeye calismasi kolay kabul edilir degil, ama böyle bir gercek var ise kendine yapacagin en buyuk iyilik kimseye söylemeden bir doktorla görusmek ve fikir almak. Sorun sende ise tedavini olursun degil ise en azindan icin rahat eder ve seni elestirenlerin agzini kapaticak bir delilin olur. :)
Sevgilerimle...
Allah yardimcimiz olsun.

kızlar nasılsınız? dün artık 5günlük gecikmeden sonra test alıp yaptım sonuç koca bir NEGATİF neyse belki test hatalıdır dedim ama akşam müthiş bir ağrı vee sonuç yine KIRMIZI KART:KK43:( çok moralim bozuk ya madem hamile değilim niye gecikiyor onu anlamıyorum. neyse inşallah bugün kızlardan hamiş haberleri alırızda keyfimiz yerine gelir...

kader arkadaşım geçmiş olsun

Selam.
Canim biliyorum tanismiyoruz ama burada sorunlarimiz ortak oldugu icin kendimi yakin hissettim ve yazma istegi duydum.
Digerlerinin seni senin sorununla yuzlestirmeye calismasi kolay kabul edilir degil, ama böyle bir gercek var ise kendine yapacagin en buyuk iyilik kimseye söylemeden bir doktorla görusmek ve fikir almak. Sorun sende ise tedavini olursun degil ise en azindan icin rahat eder ve seni elestirenlerin agzini kapaticak bir delilin olur. :)
Sevgilerimle...
Allah yardimcimiz olsun.

merhaba canımm öncelikle teşekkür ederim yazdığın için. ben zaten gittim dr. çocuk düşündüğümüz zaman gidip kontrollerimi yaptırdım hiç bir problem çıkmadı ama bu ay tekrar gideceğim gecikmeler neden oluyor diye. eltim beni rencide etmek için söylüyor psikolojik zaten benim hamile kalamamamın sebebi oda bunu biliyor ve beni çıldırtmak için herşeyi yapıyor:KK43:

canım 6 yıl az zaman değil dilerim Rabbim en kısa zamanda anne olmayı nasip etsin. daha 1 aydır korunmuyorsun sanırım inşallah en kısa zamanda olur.
Erken evlendik biraz, okulda devam ediyordu hala o zamanlar.
Ama üzerimizde nasıl sessiz bir baskı olduğunu söylememe gerek yok sanırım 6 yıllık evlilik neticesinde, okuduğum kadarı ile bize en büyük sıkıntıyı yaşatanda bu.psikolojimi en iyi bunu yaşayanlar anlar.
Rabbim hayırlısını versin

GÜZELEERRRRRRRRRRR ben geldimmmmmmmm
daha yeni uyandım okula gidicem öğlden sonra çarşambaları 2.öğretime ders veriyorum
ateşim yükseldi işte tablomcan
:KK52:
My]Charting Home Page Not Found - FertilityFriend.com Ovulation Chart

38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

hangisi açılırsa artık

mşlh balım ne güzle uyumussun sen öyel:):):)kıskandım hafta soınu bende uyuycam banane banane:):):):
bu arada ateşin mşlhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh uçuşa geçmiş inşş hep uçuşta kalırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:)
396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
buda benimmmmmm sinir eden ateş tablommm..ateş tablosu konusuna koydummmmmm ama kzılar düşük buldu moralim bozulduuuuuuuuuuuuu:KK43:

X