Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar yardım edin ne olur kafayı yiyicem yoksa((

kızlar yardım edin ne olur kafayı yiyicem yoksa((
valla canım ben bunu yaşamıştım ama adetten önce
kuzenimde böyle olmuş adet ağrısı gibi ağrı çekmiş adet gününde kahverengi lekelenmesi olmuş ama hamileymiş
test yaptınmı

merhaba kızlar nasılsınız benim ovucan kıpkırmızı oldu sonunda

yasibden haber var mı???
ooo hadi bakalım 3 gün üstüste yap balım benim kocam 2. gün küstü diye yapamadım..yasib beklemede cnm test yaptı negatif ama aldıgı test hata veren testlerden onda bidaha yapcak inş hamiş haberi vercek:)

cnm yarına kdr kan gelmesse yerleşme kanaması olur ve hamiş olursun:)

cnm fazla yumurtlamışssındır ondan olur benimde olur genelde:)

ben geldimmmm huhu

birazdan kaçıcam anlarsınız ya işim var

yaaaaaaaaaaaaaa ecntrk bacım nireyeee:):):) hadi hemen yap gel bak bugun budayım ben 9.30 gibi çıkarım az uzanırım:)

kızlar bşy sorcam yardım edin bakim..
şimdi benim 3 gündür karnım agrıyor özellikle bugun karın agrısı tavan yaptı.. neyse 1 saattirde göbek deliginin tam sağ dışı yani belim tarafı acaip bi agrı var bıcak saplanır gibi sabahtan beri saga sola dönüyorum ..kasık la alakalı deilki demi orası bek alt tarafta olcaksa benim oram niye kasık agrısı gibi agrıyorrr

famusaycım geçmisi okuma zamanım olmadı bugün oysaki sabah uyandım gözümü actım dedimki acaba famusay test yapmışmıdır yazmışmıdır foruma bi baksam dedim kocam derki delirdinmi sabah sabah sonrada günlük tempo başlayınca geçmisi okumadan senin son yazına baktım sanırım yine hatalı çıkmış önceden geçikmelerin olurmuydu belirtin falan varmı allah bize sabır versin bekleme gücü versin rüyamda düştüğünü gördümde nasıl agladım bi bilsen allah çabalarımızı boşa çıkarmasın benim arkadaşımın ablasıda yıllarca 2. bebek için ugraştı olmaduı aşılamayla olmuştu şimdi oglu 8aylık rabbim inşallah senin ve bizlerin hepimizin çabalarını boşa çıkarmaz

minikgelincim malesefki ben ff de tablo yapmayı beceremedim olmadı bi türlü sana kendim yazmıştım kaçıncı sayfada oldugunu hatırlamıyorum ama arayıp bulucam birazdan bulamazsam eger benim adet günlerimde bile 36.4 lere düşmüştü ovu günüm.dede 36.4ü son 4-5günürde 36.6 çıkıyordu bugünde 36.4 çıktı ama gün içinde 37nin üzerine çıktı
canım senderüyanı anlatmışsın bence öyle düşünme her rüya tersi çıkmaz bazısı aynen çıkar bazısı ters çıkar inşallah allah bu ay yüzümüzü güldürür

canım söylediklerine bakıyorumda ya ikimizde hamileyiz yada ikimizde degiliz benzer şeyleri 1gün arayla yaşıyoruz benimde öyle sanki adet oluyorum ve agrıda sol bacagıma vuruyor ama hiç biri sürekli degil bigün olan belirti ertesi gün kayboluyor agzım kuruyor sanki hasta olursunda agzının tadı tuhaf olurya öylearada bir sızı vuruyor kasıklarıma gögüslerime alahım sonumuzu hayır ettttttttttttt bu arada hergün dualar okuyorum bebegi niyetleyip dua kitabından murad duası okuyorum inşallah muradımıza kavuşuruz

canım benim gaz sancın varmı hala

cnmm işte düzneli ölçmeyince net bşy diyemiyorum nedesem yalan olur şimdii.. bak bugn bi örnek verdim kıslara ateş ölçme ile ilgili.. ben her sabah 7.45 de ateşimi ölçyorum bugunde ölçtüm 36.4 çıktı neyse uyuklamışım 40 dk gözümü açar açmaz yine ölçtüm 34.5 olmuştu düşünki 40 dk da bile deişti ateşim.. meselaaa az önce ölçtüm 36.9 düşünki nsl fark var...ondan bebegm tam bşy söyleyemiyorum bu ateş ölçmeyi sabah 6-8 arası dakikası dakikasına yapmak lasım.. inş gerek kalmaz bu ay hamiş olursun yoksa diger ay düzenli ölçersin aşkım balım:)

ay inş hamişizdir cnmm... çok tuhaf oldu bünyem iş arkadaşım sürekli üşüyen biri bugun incecik giymişti ve çok sıcak diyip durdu bense hiç üşümem bugn dondum resmennnnn yanaklarım cayır cayır yanarken elim ayagım burun ucum buz gibidi.. hani hastada deilim ki ona yorayım öylede deilim.. kasıklarıma agrı girmiyor daha çok göbek deliginin yan taraflarına yani belime giriyor gibi hani iki elini belne koyarsın ya işte oralar.. bilmiyorum bu ay değişik şeyler oluyorrr allahım bebiş göndermiştir inş:) dediign gibi agzım acaip kuru..normalde benim adete 1 hafta kala şiddertli başım agrıması lasım mesela agrımadı..bacak bel agrısı arada oluyor ama öyle abartılı deil sızlama şeklinde:)

merhaba kızlar..
ateş ölçümü yapan arkadaşlarım...

sabah kalktıktan sonraki ölçtüğünüz ateşler dışındaki yani gün içindeki ateşlerinizi dikkate almayın sakın...

ben geçen ay adet günü gün içi ateşim 37.1-36.9 arası değişiyordu ama adetim geldi..ve çok çok üzüldüm..

sabah dışındaki ateşlerinizi dikkate almayın olur mu??

inşallah hepimiz bir an önce bebişlerimize kavuşuruz

Son düzenleme:

inş bu ay hiçbiriz adet olayız9 ay sonra foşur foşur adet oluruz inşşşşşşşş:)

inşallah canımmm..İNŞALLAH..

bugün ovucanım kızardı,preesed kullandım ilk kez...hayıtta içiyorum..ne biliyim inşallah..gelsin gari bebişler.:119:

bende hepsini yapıyorum cnmm preesed kulanmadım bi:) bu ay olmassa ondan alcam inş:)
ben hayıtı adetin 4. günü başladım.. ve ovulasynda çift çizgi çıktıgı gün acaip bi akıntı geldi bende inanamadım ömrümde ilk kez öyle akıntı gördüm uzayan tam ovulasyon akıntısı.. sankii işe yarıyor hayıtt:) 20 gündür kulanıyorum adet olana kdr kulancam bakalım:)

canım ben o dediğini yaşoyorum adet günü yada önceki gün..ve ertesinde adetim gelio..

inşalalh seninki adet değildir

minikgelin cnm yarına kdr kan gelmesse yerleşme kanaması olur ve hamiş olursun:)

sağolun kızlar beklemekten başka çare yok yarın netleşir herhalde yarında olmazsam test yaparım hakkımızda hayırlısı...

kız bacım benim daha 7 günüm var adete:) yerleşme kanaması gelse keşke nsl svenirim anlatamam:)

canım cevabın içime su serpti Allah razı olsun

kız bacım benim daha 7 günüm var adete:) yerleşme kanaması gelse keşke nsl svenirim anlatamam:)

canım benim bilsemki yerleşme kanaması veya üstüne görme içim rahat olur ama ne olduğuna karar veremedim anlamadım kafam allak bullak beklemek çok zor Rabbim hepimize haytrlısını versin:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…