Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

off kızlar bu zaman nsl gececekkkkkkk bi diyorm gelip okumayayım ama kendimi alıkoyamıyorum çok baglandım buraya valla:) ovulasyonda 3-4 gün kocam evdeydi artık adamda benden korkar hale geldi çocuk yapalımı diycem diye evde durmuyor:)

alemsin kız valla bende açamasamda aklım burda:))))

canım ateş tablomu buldum
22 kasım 36.6(leke)
23kasım 36.6(leke)
24 kasım 36.6(leke)
25 kasım 36.7(leke)
26kasım 36.7(leke arttı)
27 kasım 36.5(leke arttı)
28 kasım 36.5(adet)
29 kasım 36.4 (adet)
30 kasım 36.4 (adet)
1 aralık 36.5 (adet)
2 aralık 36.6(leke)(ovulasyon testi negatif)
3 aralık 36.4 (leke)
4 aralık 36.4 (leke)
5 aralık 36.4 (test neg.)
6 aralık 36.4(test neg.)
7 aralık 36.7 (test neg)
8 aralık 36.6 (test neg)
9 aralık 36.7 (test neg)
10 aralık 36.6(test neg)
11 aralık 36.3 (test neg)
12 aralık 36.6(test neg)
13 aralık 36.3 (leke) (test neg)
14 aralık 36.4 (hafif leke)(test pozitif:))
15 aralık 36.7(test pozitif)
16 aralık 36.7(test poz)
17 aralık 36.6(test poz
18 aralık 36.6
19 aralık 36.6
20 aralık 36.4 ((

alemsin kız valla bende açamasamda aklım burda:))))

normalde ben işten 4.30 gibi geliyroum eve.. ve 6 -7 ye kdr uyurum genelde:) eşim diyor hayret nolduda sen yatmıyorsun akşamları:) bilmiyorki bura içn uyumuyorum:) sabah iş yerinde elimde tel buraya bakıyorum iş yerindekiler yine telin içine düştün diyorlar:)

cnm böyle düşüşler normal yarın bakta gör yükselce bede dün üzülmüyormuydum bu ateşim niye yükselmiyor diye bugu biden yükseldii mesela:)ama yinede çok güvenilemz belki yaırn düşerr.. mühim olan son günlerde düşmemesi.. okdr çk hamile tablosu inceledimki onlarınkide inişli çıkışlı sadece son günler ya yükselmiş ya sabit kalmış:)

hamilemiyim yanlızlıktanmı yoksa kocama canım sıkıldıgı içinmi bilmiyorum ama içim sıkılıyor nefes alamıyorum boguluyorum sanki biraz hava alıp geleyim of patmadım agladım sabah yetmedi görüşürüz öpüldünüz kızlar iyiki varsınız

ya canımın içi kocaların hepsi aynı malum odunlar onları sallama boşver ovuasyonda senle birlikte olsun geri kalan günlerde neyaparsa yapsın:) bak kaç gündür benim koca evde yok offfffff kafamı dinliyorum yavvvv çok lasım deillll vallaa peşinde koştukca bşy snaıyolar kendilerini en iyisi saldım çayıra mevlam kayıra:)
sen git biraz bşylar ye iç evi dolaşşş azcık tv isle gel bende sürkeli masa başında oturdugumdan belim agrıdı bide evde pcde oturuyorum azcık uzanayım dzi falan izleyip gelcem geri:)

işte bu aynı benim ağrım minikgelin ben de anlamadım niye oluyor ve orası tam olarak neresi

canım yok hatalı çıkmadı negatif çıktı ama minikgelin diyor ki "bebetıme"markalı testler genellkle yanlış sonuç veriyor.şu saat oldu hala adet olmadım doğrusu keskin bir adet belirtim de yok,baş ağrım artık yok ama bunun yanı sıra arada bir gelen kasık ağrım da yok.belim bazen ağrıyor bazengeçiyor.bakalım iki gün daha bekleyeceğim eğer adet görmezsem yenileyeceğim testi

kızlar merhaba ben geldimm
ay karnım acayip şişti çok gaz var. bide tansiyonum düşüyo sanırım . eğildiğimde falan gözlerim kararıyoo

inşAllah hastalanmazsın nedenide bebiş olsun

pamukcuk cnm bşy sorcam sne hamişssin:)
karnım acaip agrıyor seninde böle oldumu bide çişimi yaparken azcık zorlamam gerekiyor ozamanda kasıklarım agrıyor.. sendede böle oldumu cnm bnm bide bi üşüklüyorum titriyorum bi ateş basıyorrr...

Son düzenleme:
canım ben böyle bişey yaşamadım ama yerleşme kanamsı olabilir şu sıralar kendine dikkat et,

bende öyle umuyorum yaklaşık 10 gün öncede bundan daha daha az miktarda lekelenme olmuştu ve kendimi adet olucakmış gibi hissetmiştim.bakalım yarın netleşir herhalde sağolun desteğiniz için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…