Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
Hamişşş
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
Hamişşş
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Beklemede
sea.1013
7 Aralık
Hamişşş
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Hamişşş
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık
Hamişşş
mrysyr
11 Aralık
Hamişşş
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık
Kırmızı kart
sementa33
15 Aralık
Kırmızı kart
Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık
Hamişşş
ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık
​Kırmızı kart
mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 AralıkKırmızı Kart
Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık
Kırmızı kart
ddeerryya
20 AralıkKırmızı Kart
ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık
​Kırmızı Kart
gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

esraefe80​26 aralık
gizemsami26 aralık
elif5454

​18 Aralık

anladım canımm zaten bendeki leke çamaşırımı bile kirletecek kadar değil. offf hayırlısı olsun hepimiz için inşallah...

canım bir kez ölçmek ile anlayamazsın...
mümkünse hergün aynı saatte ateşini ölç....
bişey yiyip içme......

canım son 5 günün kalmış benimde son 6 ama adet olucak gibi ağrım ve akıntım var hafif benimde canım sıkkın bugün ben bile düşünüyorum acaba gidip kan testi yada fortel alsammı die

hadi yaa bnm hiç bişey yok akıntı normal her zamnki akıntı.ağrı sızı hiç bişey yok.normalde adet öncesinde sadece şu belirtiler olur;canım çok tatlı,ıvır zıvır ister,bide çok gergin ve sinirli olurum.şuan öyle bişey de yok ama bilemiyorum,beklemek çok zor fortel ne? gebelik testi markası mı? erken sonuç mu gösteriyo? öyleyse alıyım deniyim mi yaa? kan testi için gtme daha çok erken,minikgelin bikere gitmiş de doktor 5 gün kala gel en erken o 5 gün kala gözükür o da belki demiş

ama ben yokum listede 15 aralıktı benim bat

valla kzılar ben test falan yapmadım yapsam da çıkarmı bilmiyorum daha erken 23 batım.benide listeye ekleyin kızlar.umutsuzluğumun nedeni hiç adet belirtim de yok.benim normalde her zamn göğüslerim acır şişer karnım sancır.bol gazdn başka bişi yok bu sefer.acaba yumurtlamadımmı bu ay kızlar ne dersiniz?

canım merak etme inşallah Allahın izni ile hamilesindir....
artık bekleme en kısa sürede bi doktora görün....

fortel erken gebelik testi hassas bir testmiş.kanda ggebelik testini cuma günü yaptırcam diğer arkadaşlar kadar sabırlı değilim valla :) bakalım hayırlısı diyorum

3 gün kalmış canım ya sabredip bekliycen yada kan testi yaptırcan umarım hamişler listesine girersin.buarada ezan okunuyor yüce rabbim isteyen ve dileyen herkese nasip etsin.

kahverengi leke normalmidir sizce kızlar. şuan leke falan yok ama dün vardı( sancıda kasıklara batma şeklinde.

CANIM kahverengi leke yerleşme kanaması oluyor....
geçen yıl benimde kürtajla sonuçlanan düşüğüm oldu...
onda kahverengi lekelenmelerim olmuştu...
inşallah hamişsindir.

fortel erken gebelik testi hassas bir testmiş.kanda ggebelik testini cuma günü yaptırcam diğer arkadaşlar kadar sabırlı değilim valla :) bakalım hayırlısı diyorum

amin canım,çok dua edelim birbirmize sabır dileyelim bugün herkesin moral sıfır forteli bi araştırıyım bakiyim.bn de cuma günü yaptırcam kan testini,daha fazla bekleyemem,özel hastaneler ne kadar zamanda sonuç veriyo bileniniz var mı?

inşallh cümlemize versin rabbim hayırlı ve sağlıklı evlatlar.kızlar ben şimdi doktordan randevu alayım diyorum.eğer hamileysem hem belli olur hemde değilsem adetliyken yapılması gereken hormaonlarıma falan bakar diyorum.sizce de daha mantıkı değilmi.

canım inşallah hamilesindir......
yezal hamile diye biliyorum.....

canım sen nerde oturuyosun.istanbulda sonucu engeç yarım saat veriolar.sağlık ocakları ücretsiz birgün sonra veriyor.haberin olsun

bebe time ile ilgili daha önce birçok topicte rastladım hatalı dsonuç verıyor diye.inanma bence beklemelisin famusay.bebetime bazen pozitif verip sonradan gebe olmadığını bile öğrenen var.başka marka ile dene ama bence bekle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…