Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

saol canım dün kırmızı kartı yedim sabah sabahinş önümüzdeki ay hamiş kalırım şubatta düşük yapmıştım sanki şubatta tekrar hamiş kalacam gibi geliyor hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim.1 kızım var çok şükür o olmasa napardım bilmiyorum çok zor bişey ya bekle bekle her ay hamiş olmamak ALLAH sabrımızı versin inş.bugün doktordan randevu alacagım bir kontrole gidicem.etrafımdaki herkes hamiş sitrese giriyorum ya

olsun canım napalım sıkma canını bak en azından 1 tane de olsun varmış,biz de o da yok o günkü akıntılardan sonra hiç bişey gelmedi,hiç bi belirti de yok,bnce olmadı bu ay ama yine de dua ediyorum allahtan ümit kesilmez,napıyım cuma günü sabah idrar testi yapcam pozitif de çıksa negatif de çıksa kan tahlili yaptırcam yeter böyle bekleyemem,sabaha kadar uyumadım bu gece,kafaya taktım niye akıntı yok diye,pazar günkü akıntılara anlam veremedim kendimi yedim durdum böyle adetimin falan geçmessini bekleyemem desteğe ihtiyacım var nolur yardım edin kızlar moralim çok bozuk

canım sen hemen kan testi yatır doktora git birkere düşük yaşamışın bence bekleme derim adet olsaydı şimdiye gelirdi kanaman dikkat et kendine

okuldan çıkınca test alıp yapayım. ama eğer sancım devam ederse direk acile gideyim artık( canım dua et ne olur eğer hamileysem bunuda kaybetmeyim((

canım son 5 günün kalmış benimde son 6 ama adet olucak gibi ağrım ve akıntım var hafif benimde canım sıkkın bugün ben bile düşünüyorum acaba gidip kan testi yada fortel alsammı die

canım sıkma canını inşallah hamilesindir herkes de aynı olcak diye bir durum yokki. birinin beli ağrır birinin kasıkları birinin göğüsleri şişer birinde hiç belirti olmaz. dua et rahatlatıyor dua etmek.

kahve rengi akıntıdan sonra devamı gelmemiş bence hamilesin canım:)) ben kızıma hamileyken hiç belirtim yoktu hamilelim süresincede 3 kez kusmuşumdur başkada bişe olmadı aş verme falan sanki hamiş degilmişim gibiydi :))))moralinide bozma güzel haberler vereceksin gör bak :))

canım son 5 günün kalmış benimde son 6 ama adet olucak gibi ağrım ve akıntım var hafif benimde canım sıkkın bugün ben bile düşünüyorum acaba gidip kan testi yada fortel alsammı die

sabırsız seniii canım sabret yaa bir kaç gün heyecanın tadını çıkar. gidip gidip test alma sürekli esraaaaa gelmeyim oraya:)))

yok be balım hiçbir adet belirtim yok,göğüslerimin şişi indi,baş ağrım geçti,arada bir kasık sancım oluyor bir de göğüs uçlarım sızlıyor o kadar

dur bakalım bekle biraz tatlımm bir iki gün sonra kan testi yaptır bakalım. inşallah hamişsindir canımmmm. bende yarın haber veririm size bakalım ne olacak.

dualarım seninle canım inş tekrar rabbim bize öle acı yaşatmaz

amiiinnn canım benim inaşşah o acıyı tekrar yaşamayız çok kötü bir durum. şimdi hep beraber güzel şeyler düşünelim güzel şeyler olsun. göbüşlerde bebek olsun hayırlısıyla doğurup kucağımıza alalım inşallah...

ama tek çizgiyi gördüm artık,yanılma payı var mıdır sizce?

tabii vardır ben niye şimdiye kadar test yapmadım sanıyorsun en güvenilir olanı kan testi. tamam idrar testlerindende doğru olan çok ama yanlış sonuç verende var ya bize o yanlış sonuç denk gelirse onun için en güzeli kan testi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…