Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

dayanamayıp bu sabah test yaptım erken biliyorum ama belki dedim kendi kendime sonuç ne çıktı koca bir tek çizgi.cuma olsa hemen test yeniliycem

Minik78 cnm bnm bende de karın ağrısı ve hfif göğüs ağrısı var okdr ateşim yükselmeseydi bugun yine moralsiz olurdum iste belli olmuyor bı an iyi bı an kötü gidermemizde normal adete az kaldı çünkü

dayanamayıp bu sabah test yaptım erken biliyorum ama belki dedim kendi kendime sonuç ne çıktı koca bir tek çizgi.cuma olsa hemen test yeniliycem

Üzülme cnm idrar testlerine güven olmaz zaten idrar testi adet geçmesi den 1-2 hafta sonra dogruyu gösteriyor ondan erken test yapınca cikmazsa bebis yok anlamında olmuyor:)

Üzülme cnm idrar testlerine güven olmaz zaten idrar testi adet geçmesi den 1-2 hafta sonra dogruyu gösteriyor ondan erken test yapınca cikmazsa bebis yok anlamında olmuyor:)

sabırsızım.senle aynı tarihte günlerimiz.umarım kırmızı kart görmeden yeni yıla gireriz.nezamn kan testi yaptırsak?arkadaşlar bugün güzel haberler verinde moralimiz düzelsin

sabırsızım.senle aynı tarihte günlerimiz.umarım kırmızı kart görmeden yeni yıla gireriz.nezamn kan testi yaptırsak?arkadaşlar bugün güzel haberler verinde moralimiz düzelsin

Cnm idrar testinde pozitifi görene kdr kan testi yaptirmiycam moralim daha bozuluyor hastahanede hamile deilsinizdir negatif demeleri ondan tobeliyim idrarda pozitifi görmeden gitmem:) ben azcik is yapam uğrarım:)

günaydın arkadaşlar...
ben ocağa kaydım ama her sabah mutlaka bir posta sizleri okuyorum. merak ediyorum güzel heberler var mı diye. inşallah bu hafta birkaç tane bebiş haberi alırız :KK16::KK16:

Canım benim 26 sı. bende bekliyorum. zor ama bekliyorum çünkü bende bıktım heray negatif duymaktan tek çizgi görmekten. 6 günüm var zaten beklicem sende bekle moralini yüksek tut.

Canım benim 26 sı. bende bekliyorum. zor ama bekliyorum çünkü bende bıktım heray negatif duymaktan tek çizgi görmekten. 6 günüm var zaten beklicem sende bekle moralini yüksek tut.

valla bekliyorum sabırsızlıkla.akıntım başladı dün akşamdan.cumaya kadar kendimi dinlemek istemiyorum :KK43:
hadi bugün sonuçları haber verecek arkadaşlar güzel haberlerle gelin

güzeller nasılsınız? ben hiç iyi değilim benim bat 15 aralıktı test yapmadım hala bekliyordum ama dün okuldan eve gittiğimde çok feci sancıyla beraber kahverengi leke gelmişti şuan bişiy yok ama çok sancım var yine düşük yapmaktan korkuyorum:KK43:((

güzeller nasılsınız? ben hiç iyi değilim benim bat 15 aralıktı test yapmadım hala bekliyordum ama dün okuldan eve gittiğimde çok feci sancıyla beraber kahverengi leke gelmişti şuan bişiy yok ama çok sancım var yine düşük yapmaktan korkuyorum:KK43:((

maşallah nasıl sabırla bekliyosun test yapsana.ne olur bugün senden güzel haberler alalım keyfimiz yerine gelsin.

o kadar sancın olması kötüü çok geçmiş olsun. bir doktora git bence.

maşallah nasıl sabırla bekliyosun test yapsana.ne olur bugün senden güzel haberler alalım keyfimiz yerine gelsin.

şuan okuldayım canım yaa köydeyim okul bitene kadar test alamamki. eve giderken alıp yapayım artık dua edin ne olur eğer hamileysem yine düşük yapmayayım. peki bu kahverengi leke normalmiydiki acaba:KK43:((

bencede sabırlısın kızım sennn..
hamişsindir umuyorum.
hadi güzle haberler alalım yaa..

kahverengi leke normalmidir sizce kızlar. şuan leke falan yok ama dün vardı:KK43:( sancıda kasıklara batma şeklinde.

famusay senin batın ne zmandı canım ki??
uff bozma moralini hemencik..

valla canım batım biraz karışık.normalde 22 aralık ama ben bu ay çatlatma iğnesi yaptırdım.bu iğneden 14 gün sonra adet olunuyormuş.ben 3 aralıkta oldum iğneyi yani bugün 17.gün ben adet olmadım ama test de tek çizgi var:KK43:((

valla canım batım biraz karışık.normalde 22 aralık ama ben bu ay çatlatma iğnesi yaptırdım.bu iğneden 14 gün sonra adet olunuyormuş.ben 3 aralıkta oldum iğneyi yani bugün 17.gün ben adet olmadım ama test de tek çizgi var:KK43:((

hımmm.. bilmem ki biraz daha bekleyelim canım..

X