Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

tabii vardır ben niye şimdiye kadar test yapmadım sanıyorsun en güvenilir olanı kan testi. tamam idrar testlerindende doğru olan çok ama yanlış sonuç verende var ya bize o yanlış sonuç denk gelirse onun için en güzeli kan testi...

ne biliyim galiba umutlandırmak istemiyorum kendimi bir yandan da umudum bitsin istemiyorum:KK43:((gecikmenin üçüncü gününde yanılma olabiliyorsa o zaman hiç üretmesinler bu dandik testleri yaaa:KK43:((resmen moral yıkımıdır bu

kızlar bende heycanla bekliorum. son adet tarihim 23kasım. yani 3günüm kaldı. 1 hafta önce test yaptım tek çizgi çıktı. sizlerin yazdığı hiçbir belirti yok bende. sadece biraz göğüslerim şiş ama ağrı yok. bu kadar... çok üzülüyorum ya olmazsa die.. beklemek ne kadar zormuş:KK43:((

kızlar yaptığım testin adı,"bebe tıme" bu markayı bileniniz var mı?

bebetime ve certain marka hatalı testler cnm ben 2 ay önce bu iki testi yaptım silik çizgi çıktı diye kan verdim negatif çıktı herkes memenun deil o iki testen hataa veriyor benden demesi ben olsm hiç güvenmem o teste başıomdaan anısı geçti.. ondan biraz daha bekle test yap bidaha bacım..
benimde acaip karnım agrıyor kıslar batıma 7 gün oldugunu bilmesem akşama adet olcam derim öle böle bi agrı deil sabahtan beri çiş ypıyorum habire elim ayagım buz ama yanaklarım alev alev yanıyor bilmiyoprum inş bunun sonu hayırdır nediyim ..ögle arasına girdik yemek yiiyp gelcem:)

güzellerim günaydın
bugün kocaman bir akıntıyla uyandım inşaallah bu akıntılar bebek içindir.
bu arada listeyi yenileyeceğim
yasib adet olmuş çok üzüldünm
haberi olan varsa söyleyebiliri yezal hamilemi

çok kötüyüm yaaaaa:KK43:(( valla inşallah dediğin gibidir inşallah testin hatasıdır.bana da hep hatalılar mı denk geldi yaaaa.ama adet olmadım henüz,bilemiyorum çok kötü hissediyorum kendimi.inan ders anlatamıyorum konsantre olamıyorum

selam bayanlar:KK76:
benimde bat 23 aralık
çok sinirlerim bozuk vallahi.:KK43::KK43:
beklemek çok yıpratıcı ve sonunu biliyorum...koskoca bir negatif:KK47:

Benide ekler misiniz listeye BAT 21 Aralık.6 aydır deniyorum bu altıncı ayım.Adetlerim cok düzenli 27 günde bir mutlaka oluyorum.Bu ay içimde cok büyük bir his varki engel olamıyorum dün test aldım ama yapmaya cesaret edemedim üzülmek istemiyorum.Bu ay farklı olarak sadece sol tarafımda batmalar oluyor hiç olmazdı normalde.Sizce bu bir belirtimidir?
Lütfen cevap veriniz arkadaşlar....
Bu ay havletten sonra sağ tarafıma ayttım forumda okumuştum kesin yöntem diye .Acaba bu yöntem tuttuda hamilemiyim yorumlarınız lütfen

güzellerim günaydın
bugün kocaman bir akıntıyla uyandım inşaallah bu akıntılar bebek içindir.
bu arada listeyi yenileyeceğim
yasib adet olmuş çok üzüldünm
haberi olan varsa söyleyebiliri yezal hamilemi

bende de dün akşam başladı akıntı hadi bakalım.
kızlar bu sabah hepimizin tadı yok konuyu dağıtıp neşenelim mi?konu bulalım paylaşım yapalım ne dersiniz

çok kötüyüm yaaaaa:KK43:(( valla inşallah dediğin gibidir inşallah testin hatasıdır.bana da hep hatalılar mı denk geldi yaaaa.ama adet olmadım henüz,bilemiyorum çok kötü hissediyorum kendimi.inan ders anlatamıyorum konsantre olamıyorum

Bozma moralinin famusay yaa, kırmızılar gelmedikçe umut devam ediyordur. hem testlerde de yazar ya negatif sonuç kesin değildir diye. Fırsatın olduğunda kan tahlili yaptır bence de, sıkma canını...

bebetime ve certain marka hatalı testler cnm ben 2 ay önce bu iki testi yaptım silik çizgi çıktı diye kan verdim negatif çıktı herkes memenun deil o iki testen hataa veriyor benden demesi ben olsm hiç güvenmem o teste başıomdaan anısı geçti.. ondan biraz daha bekle test yap bidaha bacım..
benimde acaip karnım agrıyor kıslar batıma 7 gün oldugunu bilmesem akşama adet olcam derim öle böle bi agrı deil sabahtan beri çiş ypıyorum habire elim ayagım buz ama yanaklarım alev alev yanıyor bilmiyoprum inş bunun sonu hayırdır nediyim ..ögle arasına girdik yemek yiiyp gelcem:)

ne marka test aliim minigelinim?

Bozma moralinin famusay yaa, kırmızılar gelmedikçe umut devam ediyordur. hem testlerde de yazar ya negatif sonuç kesin değildir diye. Fırsatın olduğunda kan tahlili yaptır bence de, sıkma canını...

canım haklısın da insanın elinde olmuyor işte evet tek umudum hala adet olmamış olmam.

kızlar bu kahverengi leke ne kadar sürer bilgisi olan varmı?

benim kızkardeşim doktor o diyor ki en fazla iki gün sürer ve en fazla madeni bir lira büyüklüğünde olur istisnalar hariç,istisna da çoğul gebelik demek yani çoğul gebeklerde akıntı üç gün olabilir ve madeni bir liradan daha büyük olabilir

X