Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bana baksana sen,dün bana seni döverim diyen güçlü umutlu kız nereye gitti biz onu istiyoruz geri dööööööööööööön:!

bebişkoo dün dün dü:):):):):):):):)
şaka bi yana sürkeli karnım agrıyor okdr.. gögsümde sanki azaldı agrısı ... ateşimde salak gibi aynı derecelerde gidip geliyo:) heleki kasıklarım hiç agrımıyor:)olumlu bşy bulamadım:)dur bakalım yarın gelirim belki kendime :)Ruh halim sürkeli deişiyor:)

benm perşembe hasta olmam gerek :)) perşembe gidim kan tahlilmi yaptrym ne :)) ama bnmkide ya 2 gün erken ya 2 gün geç olur nerdn anlaycksm yada 3 gün geçnce yaparmm umtsz vakaymm

hiç ümitlenmek istemiyorum ama şimdi hamileysem ağustosta doğacak bende ağustos doğumluyumm:)

ay negüzel olur belki aynı güne denk gelir :)inş cnm inş:) tam sıcaklarda dogurcaz hamiş olursak o kötü.. ben temmuzda başladım ilk çalışmaya mart nisan gibi dogurmaktı amacım ama yalan oldu:)

deli sen de:))))burada herkese doğru olanı öğretiyorsun.doğru olan ne?adet en aziki üç gün geçmeden idrarda belli olmaz rahat dur bakim negatifi görüp moralini düşürmekten başka neye yarar bekle bari adetine bir gün kala yap ya da adet gününde yap.

balım sen değil miydin belirtiler herkesyte farklı olur diyen.bi baksana göğüs uçların sızlıyor mu dokun şöyle parmak ucunla

heralde öle yaparım gibi.. niyeyse bu ay hiç test yapmak istemiyorum korku sardım beni:) hemmmm her ay 5-6 tane test yapıyorum sanki nekdr çok yaparsam pozitif görcekmişim gibi.. hepsindede üzülüyorum aslında gerek yokk gerçekten ..nebilim bacım mantıklı düşünemiorum kendim için:)

balım sen değil miydin belirtiler herkesyte farklı olur diyen.bi baksana göğüs uçların sızlıyor mu dokun şöyle parmak ucunla

yok balım memiş uclarında tık yok:) sadece memişlerin dış kısmı bastırınca agrıyor.. aslında belirtilere takılmamak lasım ama nebilim yaaa neyse hayırlsıı ben gidem yatam hele.. yarı ateşim yükselir inş moral olur azcık bana:)sende sabah test yap işe gidince telden hemen bakcam buraya:)

cnm ben hesapladım 27 yaa batım:) eylülün 1-4 arasına geliyor hamişssem dogum.. sneinkide agurosun tam sonu olur:)

anaaaaam sıcak zamanlar:)))ay ben bayılırım sıcağa ayyyyyyyy kızlar hayali bile ne güzel de mi?kız minikgelin hamileysek doğurduğunda bebeğine kargoyla hediye gönderecem bak söz veriyorum minnoş minnoş hediyeler:))

oy ben seni yerim haaaaaaaaa:)yollamış kdr oldun şimdiden:) inş burdan hepimiz aynı topige gider doguma kdr çok samimi oluruz:) valla gelmeyince aklım kalıyor burda.. ilk kes budkr bagımlı oldum bu ay buraya:) normalde adetime 1 hafta kala gelirdim bu topiklere şimdiii sürkli burdayım:)

batlar yaklştkça tutuşduk ha :))))

bndede tık yok heycn yokk hatta bebekde yoık dyrmm ya varsa süprz olsnki mutlu olaymmm der oldm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…