Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

tamam napalım madem izin çıkmadı sabahı bekleriz:))))

tabi tabi sabah idrarı şart:) bugun akşam sen gör neler içtin::)ondan idrarın saf deildir:) bak ben 1 bardak kola 1 bardak soda 1 bardak çay 3-4 bardak su içtim şimdi bu idrardan ne hayır gelir bacım:) sabahki daha iyi saf saf:)

heralde öle yaparım gibi.. niyeyse bu ay hiç test yapmak istemiyorum korku sardım beni:) hemmmm her ay 5-6 tane test yapıyorum sanki nekdr çok yaparsam pozitif görcekmişim gibi.. hepsindede üzülüyorum aslında gerek yokk gerçekten ..nebilim bacım mantıklı düşünemiorum kendim için:)

hepimiz öyleyiz annem bi baksana başkası olunca ne güzel akıl veriyoruz teselli ediyoruz mantıklı olmya teşvik ediyoruz:))ama sıra kendimize gelince akıl nanayyyyyy:))))

yok balım memiş uclarında tık yok:) sadece memişlerin dış kısmı bastırınca agrıyor.. aslında belirtilere takılmamak lasım ama nebilim yaaa neyse hayırlsıı ben gidem yatam hele.. yarı ateşim yükselir inş moral olur azcık bana:)sende sabah test yap işe gidince telden hemen bakcam buraya:)

tamam balım ilk teneffüste hemen yazacam sonuç ne olursa olsun:)

oy ben seni yerim haaaaaaaaa:)yollamış kdr oldun şimdiden:) inş burdan hepimiz aynı topige gider doguma kdr çok samimi oluruz:) valla gelmeyince aklım kalıyor burda.. ilk kes budkr bagımlı oldum bu ay buraya:) normalde adetime 1 hafta kala gelirdim bu topiklere şimdiii sürkli burdayım:)
ne güzel dua ettin minikgelin:)inşallah hep beraber hamile oluruz bebeklerimizin gelişimini paylaşırız tartışırız,beraber isim ararız kızlarımıza oğullarımıza,ohhhh ne güzel beraber doğururuz:))

famusay bacım bekliyorum güzel haberlerini:)
ecntrk cnmmmm akıntın bollaşsın bebiş olsun inş:)
cuma test yapalım dersen yaparız balımmmm söz verdim sana ecntrk:)
hadi allaha emante olun kızlar rabbim gönülden bebiş isteyene nasip edermiş:)
hadi sabah güzel bi ruhla uyanalım inş:) iyi uykular:)

tabi tabi sabah idrarı şart:) bugun akşam sen gör neler içtin::)ondan idrarın saf deildir:) bak ben 1 bardak kola 1 bardak soda 1 bardak çay 3-4 bardak su içtim şimdi bu idrardan ne hayır gelir bacım:) sabahki daha iyi saf saf:)

haklısın balım bekledim bu kadar bir gece daha beklerim

ne güzel dua ettin minikgelin:)inşallah hep beraber hamile oluruz bebeklerimizin gelişimini paylaşırız tartışırız,beraber isim ararız kızlarımıza oğullarımıza,ohhhh ne güzel beraber doğururuz:))
bende hediye istiyorum teyzesi :))

famusay bacım bekliyorum güzel haberlerini:)
ecntrk cnmmmm akıntın bollaşsın bebiş olsun inş:)
cuma test yapalım dersen yaparız balımmmm söz verdim sana ecntrk:)
hadi allaha emante olun kızlar rabbim gönülden bebiş isteyene nasip edermiş:)
hadi sabah güzel bi ruhla uyanalım inş:) iyi uykular:)

sağol tatlııııııııım hadi git uyu biz az daha kaynatalım sen yarın okursun

benden herkeze tavşanlı tulum çok tatlı arkadaşın çocguna aldım herkes çok begendi:) yapın bebiş tulumlar benden:) ay kaçtım busefer yaaa bırakıp çıakmıyorum ama ayakta uyuyorum:)muck herkese:)

of valla günlerin bukdr uzun oldugunu bilmiyodum:)allahta iş var yoksa evde olsaydım sürekli uyurdumki zaman geçsin diye:)

gerçekten öyle iyiki çalışıyosun ben evde patlıyodum her akşam biyerlere gdesim geliyodu zaman geçsinde yatalım sabah olsun diye rabbim umutlarımızı boşa çıkarmaz inşallah:)

X