Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

bendede hiç heycn yok btti heynmm ama ağzım zehir gibii neden blmym (

3 gün kaldı amannn hayrlısı olsn dyrm hattaa bişe yok der oldm :))

bendede hiç heycn yok btti heynmm ama ağzım zehir gibii neden blmym (

3 gün kaldı amannn hayrlısı olsn dyrm hattaa bişe yok der oldm :))

adet günü yaklaştıkca umutsuzluk herkeste oluyor demekki bacım.. benim yarını saymassak 1 hafta varrr valla umutsuzluk sardı bile beni. kocamla konuştukk bugun yemekte 7. aya kdr bekliyelim olmassa doktora komple muayene olcaz sorun ne diye...2 ay daha deneriz ben sabredemiyorum daha.. herkese yaza düşünüyoruz diyorum halbuki yalan olmuyorkiiii:)yaza kdr hamiş kalmam lasım:)

bence bekle tatlım hamile olsan bile ki bence hamilesin idrar testi negatif çıkabilir ve moralini bozar hiiiiiiiiiiç acele etme

bende kararsızım cnm dün yapcma diyordum bugun yapasım gitti çünk belirtim yo denecek kdr az.. bolca gazım var bide karnım agrıyor okdr..hamile gibide hisetmiyorum

bana baksana sen,dün bana seni döverim diyen güçlü umutlu kız nereye gitti biz onu istiyoruz geri dööööööööööööön:!

bence bekle tatlım hamile olsan bile ki bence hamilesin idrar testi negatif çıkabilir ve moralini bozar hiiiiiiiiiiç acele etme

aslında adet geçtikten sonraa yapmak mantıklıda ben en fazla adetten 1-2 gün önceye kdr dayanabilirim:)yani pazar yada pazartesi yaparım en geçç.. cuma erken oluyor sanki ama bellide olmas.. 3 test var ya evde batıyro bana:) bi ara iş olsun diye yapsamı dedim içimden:)

çok istynce o istelkk bebek olışmunu etkilyrmşş cnmmm ya üzme kndnii

hatta imkanlarnz varsa eşinle başbaşa kısa bir tatile çık :)) ben öle düşnyrm allah izin verrrse yeni yıldaa

keşke benimde akıntım olsa:)))))))))))))))
valla akıntım olmayınca adet olcam gibi geliyor.. daha çok artsın balım:)

aksilik bu ya benim de akıntım kesildi aniden üstelik ben her zaman adet olana kadar akıntı yaşarım yani adet olacağım zaman kuruluk hiç olmaz ben de ama dünden beri çamaşır değiştirmedim düşünün yanii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…