Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

yaaaaaaaaaaa üzülesin diye demedim balım üzülmee sakınnnn sen idrar testi yapsana evde yokmu

elbette üzüleyim diye demedin,hiç olur mu öyle şay.yok test yok evde dayanamaz erkenden yaparım diye almamıştım.4 aralıkta birlikte olmuştuk acaba bu kadar sürede idrara geçer mi ki gebelik amaaaaaan ölecem kaygıdan haa oooofffff

hislerin ne diyor hani derlerya insan hissedermiş diye benim ablam diyorki ben ikisindede hissettim hamileliğimi

valla ilk kez kendimi hamile gibi hisediyorummm ns desem hamile moduna girdim.. bşy yiyoru bebegime yarasın diyorum eşimde dalga geçiyor benle:) bebegime deil göbegime dyceksin diyor:) bakalım hisleirm çıkcakmı benimde:)

tabi cnm 4 aralıktaki ilişkiyle hamile kaldıysan çıkar.. idrar testlerinde döllenmeden 10-15 gün sonra gösterir yazıyor genelde..

hislerim hamile olduğumu söylüyor yemin ederim,özellikle son dört gündür içime sevgisi doldu desem yeridir ay bak tüylerim dike diken oldu

ay canım ya duygulandım bende çıldırdım az önce sanki bebişimi koltuga yatırmıım bende tv izliyorum oda bana bakıp gülümsüyormuş gibi hissettim sesli sesli seviyorum evdede yanlızım diyorum birisi duysa delirdm sanır:)

o günlerde gelecek canım,o zaman sana "deli" değil "anne"denecek.

o günlerde gelecek canım,o zaman sana "deli" değil "anne"denecek.

ay canım inşallah amin amin benim çocuk sevgim taa benim çocukluguma dayanıyor okadar çok seviyorumki ablam hep deri sen yegenlerini bukadar seviyorsan kendi çocuguna ne yapacaksın merak ediyorum yerim heralde bana benzeyen bi olluşum olsun istiyorum:)

sen beni bu gece öldürecen hevesten,meraktan:))))

kişiden kişiye değişiyormuş bazılarınında 2hafta geçince görünüyormuş

tabi bacım adet günü test yapıp negatif çıkıp 1 hafta snra pozitif görende var... ama genelde geç döllenme oldugundannn öyle oluyor.. sen yine de negatif görürsen üzülmeee çünkü heran herşey olbailir... yok üzülürüm diyorsan bekel balım briaz daha:)

ben de bu güzel duaya amin diyorum.Ben de bana benzeyen bi kızım olsun istiyorum,kendime rakip doğurmuş olacam ama napalım,tahtı birine emanet etmek lazım:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…