Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

tabi bacım adet günü test yapıp negatif çıkıp 1 hafta snra pozitif görende var... ama genelde geç döllenme oldugundannn öyle oluyor.. sen yine de negatif görürsen üzülmeee çünkü heran herşey olbailir... yok üzülürüm diyorsan bekel balım briaz daha:)

yalan söyleyemem üzülürüm.ama meraktan da çatlıyorum:)))

ben de çıkayım artık eşim bilgisayarı istiyor:)))

oo herkes gidiyor galiba canım sabah ola hayr ola bu arada tv de esra erolla oglunu izliyorum şimdi duygulandım biz balayındayken tvde bu kadının düğününü gösteriyordu o dogurdu oglu 4.5 aylık oldu ben hala hayalini seviyorum çocugumun:KK43:(

ayyyhhh tam 47 dkdır okuyorum kızlar siz hep aksam takılıyosunuz bende tavuk gibi kocamın kucagına 10 bucukta uyyup kalıyorum. ya yetişeyim die tüm sayfaları okudum gözlerim yoruldu valla :)

arkadaşlık isteğini kabul ettim ama oldu mu bilmiyorum,teşekkür ederim:) yok canım erken değil,olana kadar zaten nerdeyse 1,5 senelik evli olursun.benim okulum vardı onun için korunduk,bu sene son senem hayırlısıyla inşallah olcak,bn inanaıyorum.adetim bi gün geçsin hemen test yapcam zaten,sonrada sonuç ne olursa olsun direk buraya yazarım:)

olmus canım evet.evet ya şimdi yapım da doğana kadar bende alısırım herseye inş.inş. güzel haberlerini beklioruz seninde.

mşlh güzel çalışmısın cnm benim kaçarı yok bebişin rabbimde nasip ederse olur inş:) bende 1-2 saat burdyıam yemege arkadaşlara gitcez gel az laflıyalım:)

gelemedim minikgelinim k bakma ya asureyi yaptım sonra yemek yaptım eşim geldi falan derken o gelince de pc onda o da srekli arabayla ilgili forumlarda :)

bebek hayalleri gümmmmmmmmmmmmmm
ateşim sabitlendi
38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com

ayy inanmıyorum ya neyse hayırlısı olsun inş. yeni yıl mutluluk getirsin dilerim.

aaaa kızlar ben size bişey sorcam; bn ikizim,acaba benim ikiz çocuklarım olur mu? yani ikizin ikizleri olur mu ki? bu neye bağlı,erkeğe mi kadına mı? genetik bişey mi? cevaplarsanız sevinirim:KK16:

ayy bende bu ikizlik mevzusunu meraak ederdim ama istediğim için değil ben yapamam bakamam zaten ikizlere de kaynanam inş. ikizilerin olur die dua eder hep bana ama bana beddua gibi ya pek de sevmem zaten iyki ikiz olmamısın derim belki kıskanırdım :)bende esten kaynaklanıyor zannederdim hani spermler güçlü olur 2si 3ü birden tutunur falan zannederdim hehehe :KK70:

ya kızlar bugun garip bşy oldu konu ile alakalı değil ama anlatayım...
dün gece 2 rüya gördüm..
1.sinde bir kolatım çok kılıydı digeri temizdi... rüya tabirlerine baktım evlat sahibi olmak demekmiş..hemen bebişe yordum tabii..
2. rüyam isee benim iki arkadaşım var bebekleri var biri 6 aylık digeri 7 aylık. iki bebegi ve anelerini görüyorum 7 aylık bebek yere düşüyor çok kötü oluyor doktora götürüyorz diger 6 aylık bebegin anneside hastahaneye gelmişken kızımı muayene ettireyim diyor.. bende kızıyorum bak diyorum 7 aylık bebek ölmek üzere senin düşündügün şeye bak diyorum..
neyse böle oluyor uyanıyorummmm.. sabah tuhaf oldummmm.. sallamadım ama.. bugun 6 aylık bebegi olan arkadaşıma gittim... rüyamı anlattım kız donakaldı...
dün 7 aylık bebek çok kötülemiş 6 aylık bebekin annesi hemen arabayla doktora götürmüşler.. o sırada 6 aylık bebegin annesi kendi kızınıda muayene ettirmiş...
resmen rüyamın aynısı kıslar çok etkilendim yaa...
acaba bebegim olcakmı ilk rüyamda dogru çıkarsa tabiii..
normalde kolay kolay rüyalarım çıkmas şaşırdım..

ayy valla minikgelin okuyunca bi tuhaf hissettim valla bi üşütme geldi.müneccimmisin bacım sen ya :KK70: inş. kendinle ilgili gördüğün rüya cıkar inş. hamişsindir.

haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

tebrik ederim Allah tamamına erdirsin saglıkla kucagınıza alın inş..

egemn günaydın nasılsın ? pazar sabahı ikimizden baska kimseler yok :KK70: millet gecenin yarılarına kadar burda of ya ben dayanamayıp erkenden uyyorum :KK43:

egemn günaydın nasılsın ? pazar sabahı ikimizden baska kimseler yok :KK70: millet gecenin yarılarına kadar burda of ya ben dayanamayıp erkenden uyyorum :KK43:

günaydın canım iyiym sen nasılsın:) valla aynen bn de hiç geç saatlere kadar oturamam erkenden uyurum:) nasıl gidiyo çalışmalar :KK17: bn bugün bitircem çalışmaları yeter yaa bugün adetin 24.günü,12-14-16-18-20.günler yaptık bugünde yaparım,daha da yapmam haşatım çıktı:KK52:

günaydın canım iyiym sen nasılsın:) valla aynen bn de hiç geç saatlere kadar oturamam erkenden uyurum:) nasıl gidiyo çalışmalar :KK17: bn bugün bitircem çalışmaları yeter yaa bugün adetin 24.günü,12-14-16-18-20.günler yaptık bugünde yaparım,daha da yapmam haşatım çıktı:KK52:

hehehe:KK70: bende iyyim saolasın.eşim uyyo sabahın nurunda dayanamadım hemen kalktım geldim aksamki yazıları okudum.iyi gidiyo ya valla sıkı tutuyorum bakalım.11,12,14,16,bugn 20,22 yaparım sonrası Allah kerim bakalım.sonra beklerim.

cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim:) bakalım hayırlısı mevlam taşıyamayacağımız yükü vermesin inşallah:) bnm annemin halasının tarafında ikiz varmış,baba tarafında hiç yok,olursa ikiz mikiz haber veririm kızlar:KK34:

baska bi topicten buldum paylasayım belki işe yarar arkadaslar.

''Çörek otu hamile kalma ihtimalini oldukça yükseltir. Hamilelikten önce 6-8 ay süreyle çörek otu kullanılır. Çörek otu rahim kaslarının kasılmasını uyardığı için düşük yapmamak için hamile kalındığı öğrenildiğinde çörek otu kullanımına ara verilir, doğuma 1 hafta kala tekrar başlanır, emzirme süresi boyunca kullanılır ve emzirme süresi mümkün olduğunca uzatılmalıdır. Böylece anne ve çocuk sağlığı korunmuş olur. Hamilelik ve emzirme döneminde ilaç kullanımı modern tıpta bir kural olarak istenmez. Çünkü çocuk gelişimi çok özel bir durumdur, her müdahale az veya çok zarar verir. Bu zarardan korunmak için hamileliğe hazırlık çok özel bir zorunluluktur, bu şekilde hamilelik ve emzirme dönemi çok daha rahat geçer.

Çörek otu doğum ve doğum sancısı, doğum sonrası anne sütünün artırılması ve bebek beslenmesi ve gelişimi için yaratılan en mükemmel şeydir. Çörek otu özellikle kadınlarda ovülasyon, menustrasyon ve hamilelikte üreme sistemlerinde fonksiyonel olup, rahim kaslarının kasılmasını teşvik eder. Bu sayede doğumu kolaylaştırır.

Macun yapılık tüketildiğin de anne sütünü artırır. Hamilelik süresince çörekotu kullanılmamalıdır, düşüğe sebeb olabilir. Macunun yapılışı aşağıdaki link te ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Bkz. Çörek Otu Macunu Nasıl Yapılır.

hamile kalmak için Çörek otu Bal Tarçın Macunu

12 silme tatlı kaşığı taze öğütülmüş çörek otu (30 gr.)
10 çay kaşığı toz tarçın
10 yemek kaşığı saf bal

Bu karışımdan her gün 1 yemek kaşığı adetin 2. günü başlanıp 12. güne kadar sabah akşam yenir. Bu karışım yumurtaları büyütüp hormonları düzenler. Dolayısıyla hamile kalma ihtimalini yükseltir.

insallah isinize yarar. bunu 1 ay kullanan bir bayanin normalde 1 yumurtasi varken o ay 5e cikmis. devaminda fayda var derim. hem bir hadis=i serifte duymustum. corekotu olumden baska her derde devadir diye.bi de 6=8 ay diyor ama bunyeye gore farklilik gosteriyormus.yani daha once de olabilir.''

hehehe:KK70: bende iyyim saolasın.eşim uyyo sabahın nurunda dayanamadım hemen kalktım geldim aksamki yazıları okudum.iyi gidiyo ya valla sıkı tutuyorum bakalım.11,12,14,16,bugn 20,22 yaparım sonrası Allah kerim bakalım.sonra beklerim.

benim ki de zıbarıyo:KK70: bz de sıkı tuttuk bakalım ne olacak:) bn de bugünden sonra artık beklemeye geçicem bat haftaya pazar:) adetim genelde sekmez,1 gün geçince test yapmak istiyorum ama erken mi ki?testi aldım 20 tl verdim ilişkiden 8-10 gün sonra kesin sonuç diyo.başka testim de yok,bilmiyorum napıcam:KK52:

benim ki de zıbarıyo:KK70: bz de sıkı tuttuk bakalım ne olacak:) bn de bugünden sonra artık beklemeye geçicem bat haftaya pazar:) adetim genelde sekmez,1 gün geçince test yapmak istiyorum ama erken mi ki?testi aldım 20 tl verdim ilişkiden 8-10 gün sonra kesin sonuç diyo.başka testim de yok,bilmiyorum napıcam:KK52:

canım ya kızlar o kadar paraya test alcagımıza gider kan testi yaptırrız garanti olur diolar keske ucuz alıp kan testi yaptırsaydın.burdaki kızların önerileri öle yani.ben test filan almadım valla bat 3 ocak beklerim gecerse 1 hafta falan direk kana giderim :) sabırlıyım ilk deneme ya bakalım umutluyum ya olmazsa kendime güvenim azalcak gibi oluyor bazen ama normaldir diorum kendi kendime hayırlısı inş.

kalkayım da kahvaltı hazırlamaya baslayayım bende acıktım sanki.ne hazırlasam ki ya pazar günü börek falan iyi olurdu ama yufka almadım amann paates kızartması menemen falan yaaparım :) öptümm aeo

ffeda canım senin kırmızılar gelmiş miydi.öle okudum sanki gelmişse umudunu kaybetme inş. yeni yıl ugurlu gelir ..

canım ya kızlar o kadar paraya test alcagımıza gider kan testi yaptırrız garanti olur diolar keske ucuz alıp kan testi yaptırsaydın.burdaki kızların önerileri öle yani.ben test filan almadım valla bat 3 ocak beklerim gecerse 1 hafta falan direk kana giderim :) sabırlıyım ilk deneme ya bakalım umutluyum ya olmazsa kendime güvenim azalcak gibi oluyor bazen ama normaldir diorum kendi kendime hayırlısı inş.

ahh işte bn istanbulda oturuyorum ama bulunduğum yer mahrumiyet bölgesi:) yakında hiç biyer yok,bn de aldım,hazır bulunsun dedim.pozitif çıksa bile kan testine ne zman gidebilirim bilmiyorum.bu arada 2 tane test aldım biri de 3 tl,tam donanımlıyım yani:KK9: kahvaltıda menemen,patates kızartması mikemmel olur,afiyet bal şeker olsun,süt olsun yarasın:KK56:

ffeda canım senin kırmızılar gelmiş miydi.öle okudum sanki gelmişse umudunu kaybetme inş. yeni yıl ugurlu gelir ..

evet canım geldi kırmızılar :KK14::KK14::KK14:
ilk denediğimiz aydı olmadı...insanda korunmayı bıraktığı anda hamile kalıcakmış hissi oluyor ama gerçek hayat öyle değilmiş..
dediğin gibi inşallah yeni yıl uğurlu gelir, bi sonraki yumurlama zamanımda 31 aralık-1 ocak, tam yılsonu-yılbaşı...kısmet bakalım
Dilerim sen kırmızıları görmezsin

evet canım geldi kırmızılar :KK14::KK14::KK14:
ilk denediğimiz aydı olmadı...insanda korunmayı bıraktığı anda hamile kalıcakmış hissi oluyor ama gerçek hayat öyle değilmiş..
dediğin gibi inşallah yeni yıl uğurlu gelir, bi sonraki yumurlama zamanımda 31 aralık-1 ocak, tam yılsonu-yılbaşı...kısmet bakalım
Dilerim sen kırmızıları görmezsin

bişey paylastım baska topicten okudum.onu dene istersen bi ben bu ay olmazsa yapıcam.bal çörekotlu karısım.inş. olu benm bakalım ama gün gectikce insan karamsar oluyor.ilk zamanlar hemen olur zannediordum şimdi korkuyorum olmıycak gibi gelio bazen bazende olucakmıs gibi .. tuhaflastım iyce.ALLAHTAN HAYIRLISI

kızlar ff de ateş tablosu yapan varmı
siteye giremiyorum ben bende mi sorun var acaba

X