Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

haydi sor sor burdayım canım nasılsın
bugün (yani cumartesi günü)adet olmalıydım olmadım.bu iyi haber:))belimde ara ara gelip giden ağrılar var kasık ağrım iyice azaldı yok gibi bişey,göğüslerimin sızlaması devam ediyor.her adetimden önce yaşadığım şiddetli başağrısından eser yok.bu benim durumum sen nasılsın?soruma gelince;hani çatlatma iğnesinden 14 gün sonra adet olunuyormuş ya bugün 14.günümdü ama olmadım,acaba test yapsam mı

bugün (yani cumartesi günü)adet olmalıydım olmadım.bu iyi haber:))belimde ara ara gelip giden ağrılar var kasık ağrım iyice azaldı yok gibi bişey,göğüslerimin sızlaması devam ediyor.her adetimden önce yaşadığım şiddetli başağrısından eser yok.bu benim durumum sen nasılsın?soruma gelince;hani çatlatma iğnesinden 14 gün sonra adet olunuyormuş ya bugün 14.günümdü ama olmadım,acaba test yapsam mı
cnm herkes 14. gün adet olcka diye bi şart yok ama genel olarak 14. gün adet olunuyor.. 14-15-16 dede olur.. test yap tabiki ben adet olmadan 3-4 gün önce bitane yapcam:) heleki adetim geciyorsa keisn yaparım sen yarın sabah idrarınla yap..normalde başın agrıyıp şmdi agrımıyrsa iyi haber sanki:)ateş ölçüyormuydun sen
haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaamileyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

oley oley oley:)hadi hayırlı olsun cnm darısı bizlere inş:)

iyi geceeler kızlarr.. bu gün itibarı ile bat 2 gün kalmış durumda ve heyecan dorukta..:KK52::KK52: kasık ağrılarım devam edio..belimde de var ağrı..:KK31:
inşalah bebeğim benimledir:18::18::18::KK52::KK52::KK52::KK53::KK37:

iyi geceeler kızlarr.. bu gün itibarı ile bat 2 gün kalmış durumda ve heyecan dorukta..:KK52::KK52: kasık ağrılarım devam edio..belimde de var ağrı..:KK31:
inşalah bebeğim benimledir:18::18::18::KK52::KK52::KK52::KK53::KK37:

ay azcık kalmışşş bebek haberi vrirsin inş bize:)
ayrıca belin ve kasıklarındaki agrı bebişin rahme yerleşiyor diyedir inş:)

famusaycım bencede iyi haber gibi duruyor pazartesi mutlaka kan tahlili yaptır bence hemde 2gün geçmiş olacakya dahada net olmuş olur inşallah hayırlı mutlu haberler ver bize akıntında varmı

cnm herkes 14. gün adet olcka diye bi şart yok ama genel olarak 14. gün adet olunuyor.. 14-15-16 dede olur.. test yap tabiki ben adet olmadan 3-4 gün önce bitane yapcam:) heleki adetim geciyorsa keisn yaparım sen yarın sabah idrarınla yap..normalde başın agrıyıp şmdi agrımıyrsa iyi haber sanki:)ateş ölçüyormuydun sen

oley oley oley:)hadi hayırlı olsun cnm darısı bizlere inş:)

yaaa bak üzüldüm şimdi:KK43:(evet başım şiddetli ağrır bir ya da iki gün önceden başlar ağrımaya am yok ağrımıyor.ateş ölçmüyorum bacım.

neyse kızlar ben gidiorum kocişim beni çağırıyo :KK55:sabah bi test daha yapıcam bakalım sonucu bildiririm size iyi geeler hepinize:KK16::KK16:

famusaycım bencede iyi haber gibi duruyor pazartesi mutlaka kan tahlili yaptır bence hemde 2gün geçmiş olacakya dahada net olmuş olur inşallah hayırlı mutlu haberler ver bize akıntında varmı

akıntım var ama o bende belirti sayılmaz çünkü benim akıntım hep olur zaten

hislerin ne diyor hani derlerya insan hissedermiş diye benim ablam diyorki ben ikisindede hissettim hamileliğimi

X