Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

adetim 27 aralıkta olcak..

ovulasyonumda 16. gün oldu...yani ayın 12 sinde oldu cnm bnmmm..

canım yani benden 2 gün önce olmuş ozaman batlarımızıda öyle beklicez aaaa çok heyecanlandım şimdi bide bu ay farklı olarak sıcak konusunda çok dikkat ettim ısıtıcı çorap aldım benim ayaklarım hep buz gibidir birde gündüzleri belime ısıtıcı kuşak bagladım dedim birde bunu dniyim e birde ovuasyon testi kullanıp ogünleri degerlendirip kalçamın altına yastık koydum aaay neolur gelsinler bu ay

ayy hadi bakalım ya son zamanlarda geçmez şimdi hee

anaaaaaaa ısıtıcı çorap ve kuşakmı var nsl oluyor ilk kez duydum neyle çalışıyor .. ay anlatsana :) nekdr pahalımı nerde aldım:) o çoraptan almam lasım tam benlik:)

son olarak ayaklarınızı sıcak tutun üşütmeye gelmez kendinize dikkat edin çıkmam lazım koca bebeğim(eşim) :) çağırıyo hayırlı geceler

canım farklıydı demişsin ya nasıl farklıydı benim son 3 aydır dokunamayacak kadar acıyordu eğilirken bile acıyordu ama şimdi o acı yok sadece sızı böyle insanın dişi kamaşırya sızlar öyle garip bi sızı birde senin ovulasyonun ne zamandı ve sen nezaman belirti gördün benim için erkenmi 4 gün oldu ovulasyona :)

anaaaaaaa ısıtıcı çorap ve kuşakmı var nsl oluyor ilk kez duydum neyle çalışıyor .. ay anlatsana :) nekdr pahalımı nerde aldım:) o çoraptan almam lasım tam benlik:)

canım bende önceden görmüşmüydüm hatırlamıyorum ama dur markasını yazayım netten bak hatta pantolon altından giyinmek için tayt ve atlette aldım kafayı sıcaga taktım anlayacagın canım malzemesi farklı bi mekanizma yok içinde heat holders çorapların markası bu tayt ve atlette türkiyedede görmüştüm adını pek hatırlayamıyorum aa neydi boyner magazalarında görüyordum hep

boyner bizim burda yok malesef. ama internetten bakayımmmmm güzel valla çorap ve tayt atlet tam benlik:)

bu arada niye kimse yok ya.. hafta içi birsürü milet olur benim işim olur gelemem hafta sonuda birileri gelsede laflasak diye pc başında beklerim:)
şasns:)

Arkidişler benim kırmızılar gelmeye başladıiçimde garip bir mutluluk var kendimi çok iyi hissediyorum. 15 ay oldu ya alıştım artık, ya da hislerim bitti Aslında 3 gün önce test yapmıştım negatifti , bir de 2 gündür aşamalı bir düşüş oldu ateşimde.Ben de nasılsa hamile değilim diye bbugün temizlik yaptım hem rahat gelsin kırmızılar diye. söz dinlediler çok şükür. 30 günde regl oldum bu yüzden de mutluyum.Geçen ay 1 hafta gelmedi beni kan testine kadar yollamıştı. İnanın hamile olmayanların vaktinde gelsin kırmızıları. bari ümit vermesin. böylesi daha güzel. Tüm hamişleri tebrik ediyorum,adet olmayan arkadaşlar da inşallah tez zamanda bebişleri alırlar göbüşlere.

canım bende önceden görmüşmüydüm hatırlamıyorum ama dur markasını yazayım netten bak hatta pantolon altından giyinmek için tayt ve atlette aldım kafayı sıcaga taktım anlayacagın canım malzemesi farklı bi mekanizma yok içinde heat holders çorapların markası bu tayt ve atlette türkiyedede görmüştüm adını pek hatırlayamıyorum aa neydi boyner magazalarında görüyordum hep çorapları 8 pound yani yaklasık 24 tlye denkgeliyor canı ama harika hayatımda ilk defa ayaklarım ısındı diyebilirim

hayırlısı rahat atlatmak en iyisi zaten olan olmuş oluyor neyazıkki hayırlısı rabbim fazla aratmasın bizleri

cnmm üzülmek yok rabim daha zamanı deil diyor demekii..
hem dediign gibi zmanında adet olmak üzmüyor insanı. inan 2 gün gecikse bile insan acaba diyip duuryor.. iyiki tam zamanında gelmiş adetin önümüzdeki aya hamiş kalırsın inş :)

aay canım hiç kimse bende online görünmüyo bendeyazılanları okuyup cevap veri çıkıyorum bilsem ordasın çıkarmıyım hiiiç:)

ahaaa benimkiler gelmiş
minikgeliiiiiiiiiiiiiiiiin,elsaaaalllllllll kaynanamdaydım bu akşam sizi göremedim diye üzülüyordum ki,bi baktım burdasınız az gitmeyin size soracaklarım var

tamam atıyorum şimdi gördüm canım kusura bakam.

boyner bizim burda yok malesef. ama internetten bakayımmmmm güzel valla çorap ve tayt atlet tam benlik:)

aşkolsun canım beni saymıyorsun heralde bu arada netten baktım gördüm resmini eklemeye calıştım beceremedim thermal heat holders sock yaz googla çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…