Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

anladım canım aman olmasında zaten :)
bak bu ay 5. ayın yaaa hamiş kalacan inşallahhhh:KK16:

inş cnm inş.. yumurtalardada sorun yokkk bende srn yokkkkk acaba eşimdemi var diycemmmm artık ondan şüpheleniyorum... eşimin babası abisi ve kardeşlerini bisürü çocukları var inş onlara çekmiştir:)

inş cnm inş.. yumurtalardada sorun yokkk bende srn yokkkkk acaba eşimdemi var diycemmmm artık ondan şüpheleniyorum... eşimin babası abisi ve kardeşlerini bisürü çocukları var inş onlara çekmiştir:)

olur canım olur üzülme 1 seney kadar olmaması normalmiş zaten ama işte biz sabırsızız biraz ben özellikle kaybettim ya bebeğimi bi an önce olsun istiyorum 2 ay oldu düşükten sonra deneyeli sanki hiç olmicakmış gibi umutsuzluğa kapılıyorum bazen

olur canım olur üzülme 1 seney kadar olmaması normalmiş zaten ama işte biz sabırsızız biraz ben özellikle kaybettim ya bebeğimi bi an önce olsun istiyorum 2 ay oldu düşükten sonra deneyeli sanki hiç olmicakmış gibi umutsuzluğa kapılıyorum bazen

cnm bnce senin çok umutlu olman lazım niye dersen düşük yapmıssın yani hamile kalabiliyorsun eşininde spermlerinde sorun yok bunları biliyorsun eninde sonunda hamile kalcaksın tabii rabbimmm nasip ederse.. ama ben acaba bi sorunmu varda olmuyor diye düüşünüyorum. hani biri dese 2 sene sonra çocugun olcak beklerim inan ama böle bekleyince korkmaya başladım:)bu aydan umutluyummm normalde böle olmazdıı.. hatta ilk kez eşime dedim okdr aydan sonra bu ay hamişim hisediyorum diye..
eger olaki bu ay hamile olmassam üzülürüm ama hayırlısı derim ndiym.. adet oldugum ilk gün çküzülüyorum sonra kendime geliyorum:)rabbim bugune kdr gönlümden gecen herşeyi nasip etti çok şükür... egerrr bekliyorsam bi bildigi vardır zamanı gelmemiştir demekki

cnm bnce senin çok umutlu olman lazım niye dersen düşük yapmıssın yani hamile kalabiliyorsun eşininde spermlerinde sorun yok bunları biliyorsun eninde sonunda hamile kalcaksın tabii rabbimmm nasip ederse.. ama ben acaba bi sorunmu varda olmuyor diye düüşünüyorum. hani biri dese 2 sene sonra çocugun olcak beklerim inan ama böle bekleyince korkmaya başladım:)bu aydan umutluyummm normalde böle olmazdıı.. hatta ilk kez eşime dedim okdr aydan sonra bu ay hamişim hisediyorum diye..
eger olaki bu ay hamile olmassam üzülürüm ama hayırlısı derim ndiym.. adet oldugum ilk gün çküzülüyorum sonra kendime geliyorum:)rabbim bugune kdr gönlümden gecen herşeyi nasip etti çok şükür... egerrr bekliyorsam bi bildigi vardır zamanı gelmemiştir demekki

hamileliğin ilk belirtisi kendini hamiş hissetmekmiş canım ama çokta kaptırma kendini sonra hayal kırıklığı yaşama
umutluym ama daha önce hemen olmuştu şimdi 2 ay oldu bişi yok 2 kere dra gittim bi sorun yok dediler zamanını bekliyor demekki
sende 6 ay olmazsa 7 ay eşinde bi dr görünsün bence içiniz rahat eder ama inşallah bu ay bebişin gelir sanaa:KK16:

hamileliğin ilk belirtisi kendini hamiş hissetmekmiş canım ama çokta kaptırma kendini sonra hayal kırıklığı yaşama
umutluym ama daha önce hemen olmuştu şimdi 2 ay oldu bişi yok 2 kere dra gittim bi sorun yok dediler zamanını bekliyor demekki
sende 6 ay olmazsa 7 ay eşinde bi dr görünsün bence içiniz rahat eder ama inşallah bu ay bebişin gelir sanaa:KK16:

belki hayıt tohumu içiyorum ateş ölçüyorum ovulasyon testi aldım hepsini bu ay yaptımmmm normalde 1 saat ilişkiden sonra yatmasdım en fazla 15 dk yatıp kalkardım.. belimin altına yastık koyup 1 saat yattım hep... nebilim baya çabaladım beki ondan umutluyum:)olmassa üzülürüm ama daha olmuycak bebegim falanda demem :)alıştım sanırım 4 aydır adet olmaya:)seninde gelir bacım bebiş hep derler düşük yapanlar hemen hamile kalırmış bence bu ay hamile kalırsın sen:)

belki hayıt tohumu içiyorum ateş ölçüyorum ovulasyon testi aldım hepsini bu ay yaptımmmm normalde 1 saat ilişkiden sonra yatmasdım en fazla 15 dk yatıp kalkardım.. belimin altına yastık koyup 1 saat yattım hep... nebilim baya çabaladım beki ondan umutluyum:)olmassa üzülürüm ama daha olmuycak bebegim falanda demem :)alıştım sanırım 4 aydır adet olmaya:)seninde gelir bacım bebiş hep derler düşük yapanlar hemen hamile kalırmış bence bu ay hamile kalırsın sen:)

inşallah Allah çabalarımızı boşa çıkarmaz tatlım en kısa zamanda sağlıkla bebişlerimize kavuşurz
belki düşükten sonraki ay deneseydim hamile kalırdım çabuk ama 3 aya ara verdim ben rahim kendini anca toparlar dedi dr
inşallah olur canım beklicez bakalım daha adetliyim bitsin çalışcaz yine canla başla:KK9::KK9::KK9:

inşallah Allah çabalarımızı boşa çıkarmaz tatlım en kısa zamanda sağlıkla bebişlerimize kavuşurz
belki düşükten sonraki ay deneseydim hamile kalırdım çabuk ama 3 aya ara verdim ben rahim kendini anca toparlar dedi dr
inşallah olur canım beklicez bakalım daha adetliyim bitsin çalışcaz yine canla başla:KK9::KK9::KK9:

bu ay sıkı çalış ozamannnnnnnnnnnnnnnnn:) hayıt tohumu içsene sendeeee kolaylaştırıyormuş hamileligii.. bakalım ben bu ay hamiş kalırsam ona yorumluycam:)

bu ay sıkı çalış ozamannnnnnnnnnnnnnnnn:) hayıt tohumu içsene sendeeee kolaylaştırıyormuş hamileligii.. bakalım ben bu ay hamiş kalırsam ona yorumluycam:)

hayıt içtim canım bu ay ama olmadı 3 ay düzenli kullanınca daha kolay oluyomuş ama kimininde kullandığı ay oluyomuş inşallah senin bu ay hemen gelir bebişinnn.ben geçen ay çok sıkı çalıştım ovu testi gün aşırı olmadı ama
bu ay oluruna bırakıyorum canım ne zaman isterse ozaman:KK17::KK17:

hayıt içtim canım bu ay ama olmadı 3 ay düzenli kullanınca daha kolay oluyomuş ama kimininde kullandığı ay oluyomuş inşallah senin bu ay hemen gelir bebişinnn.ben geçen ay çok sıkı çalıştım ovu testi gün aşırı olmadı ama
bu ay oluruna bırakıyorum canım ne zaman isterse ozaman:KK17::KK17:

cnm hayırlıs aslında akışına bıraksak daha iyi ama biz ilişkiyi çok nadir yaparız akışına bırakırsak.. hafta sonları 1 kere olur ondada hamile kalmam mucize ondan ovucan aldım.. ve kendi bünyemi tanıdım 15-20 .günler arası sıkı çalışcam ondan sonrasını sallamıycam artık:)
bu arada benim gögüslerim çok agrıyor yaaaaaa bide dün ilişkiye girdigimde canım çok agrıdı gerçekten zorlandım ki bende olmasdı bu.. evliligimin ilk aylarındaki gib zorlandım.. acaba? DEDİM COK MErak ediyorum 10 gün var adete... engeçmeyen zamana girdimm yaaaa koca 10 gün off:)

Kızlar...kırmızılar geldi bugün,tam zamanında yani :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Ama yoğun değil, ağrım da yok nedense. heralde bu gece ya da yarın yoğunlaşıcak...
artık kısmet ocak ayına

Kızlar...kırmızılar geldi bugün,tam zamanında yani :KK5::KK5::KK5::KK5::KK5:
Ama yoğun değil, ağrım da yok nedense. heralde bu gece ya da yarın yoğunlaşıcak...
artık kısmet ocak ayına

üzüldüm renktaşım ya..:KK14: Allah hayırlıısını versin.. Benimde bata 3 gün var bakalım ne olucak hayırlısı Allah'tan
:18::18:

İSİM
BAT
DURUM
fidankaa
30 Kasım
Beklemede
hulyabaskurt
1 Aralık
Hamişşş:KK49:
mavusbebek
1 Aralık
Kırmızı kart
su4184
1-2 Aralık
Kırmızı kart
Sinemsonay
2 Aralık
gull-aslan
2 Aralık
Kırmızı kart
aysunayy
2 Aralık
Kırmızı kart
seraprap
3 Aralık
Kırmızı kart
haticeee
3 Aralık
Kırmızı kart
ozler86
3 Aralık
Beklemede
baharer
4 Aralık

sheima80
4 Aralık
Kırmızı kart
perilous
5 Aralık
Kırmızı kart
sinhus
5 Aralık
Kırmızı kart
depresyonnn
6 Aralık
beklemede
mulberry8092
6 Aralık
pdr55
6 Aralık
Beklemede
sub
6 Aralık
Beklemede
angelif
6 Aralık
Beklemede
deryalcın
7 Aralık
Kırmızı kart
kepi3
7 Aralık
Kırmızı kart
didos86
7 Aralık
Beklemede
sea.1013
7 Aralık
prensesra
7 Aralık
Kırmızı kart
saremsinsen
7 aralık

seastarh
7 Aralık

slna
8 Aralık
Kırmızı kart
mugus1980
8 Aralık
Kırmızı kart
eknhanifsay
8-9 Aralık
Kırmızı kart
nevercare
9 Aralık

accident
9 Aralık

Sdfclb
9 Aralık
Umutsunuz
9 Aralık

sakaaar
11 Aralık
mrysyr
11 Aralık
cadicuk
11 Aralık

niluferr
12 Aralık

orkide2
12 Aralık

Sesevda
12 aralık

_elegance_
12 Aralık
Kırmızı kart
nilufereren
13 Aralık

Sama
13 Aralık

Yesil33
14 Aralık
Kırmızı kart
sementa33
15 Aralık
Kırmızı kart
Cipskolam
15 Aralık

yezal
16 Aralık

ozlemk
16 Aralık

Arakzo
16 Aralık

aleyyna
17 Aralık
​Kırmızı kart
mzuhal
18 Aralık

Fdeda
18 AralıkKırmızı Kart
Berkerim
18 Aralık

saranhaeyo
19 Aralık

yasib2538
20 Aralık

ddeerryya
20 Aralık

ikizler5
20 Aralık

beklenti
20 Aralık

gamzelal
21 Aralık

Famusay
22 Aralık

olimbera
23 Aralık

sedosumm
23 Aralık

Elsal
23 Aralık

Minik78
23 Aralık

Naz8
24 Aralık

egemn
25 Aralık

glsshh
24 Aralık

ecntrk
26 Aralık

gocmenkuslar
26 Aralık

cewo
27 aralık

minikgelin
27 Aralık

gece_07
27 Aralık

Gull_aslan
29 Aralık

Zelve
30 Aralık

Seraprap
30 Aralık

neslisesu
31 Aralık

mavusbebek
31 aralık

Aysunayy
31 Aralık

Ciceklara
31 Aralık

Eliflevent
31 Aralık

Kepi3
10 Ocak

esraefe80​26 aralık
gizemsami26 aralık
elif5454
​18 Aralık

cnm herkes ben deil:) beceriksiz çıktık biz:)
bak benim arkadaşım temmuzda evlendi 5 aylık evlii 3 aylık hamile ve ilk ayında hamile kaldı onu düşürdü ikinci ayında yine hamile kaldı adet olmadan:)
kısmet yani ben oöumsuz bi örnektim ama olumlu örneklerde çok:):):):):

hah şimdi içime su serptin:KK9:

kelin ilacı olsa başına sürer kız:)))))) benimki kurnaz murnaz da değil anam,offff o urnazlık düşünemez yorulur bacım.ne yapacağını şaşırma olduğu gibi kabul etmeyi dene valla bak bu yöntem çok dinlendirici:)))))dedim ya 12 yıldır evliyim ben eşimle,üçüncü yıldan sonra onu olduğu gibi kabul etmeyi öğrendim,heeeeeeç yorulmuyorum:)))))))))

canım haklısın onu bi başarabilirsem hiç fena olmicak en basit seyi bile benden izliyor sank karısı degilde düşmanıyım.bende hiç küsemem birisiyle dargın bile kalamam oyun plan hiç bilmem düzmdüz yaşarım eşim benide kendi gibi sanıyor ban bişey olunca diyorki ne şeytranlıga böyle yapıyorsun benim gibi içi dışı bir kadına bile şeytan demesine deli oluyorum :KK43:

aaaa kızlar ben size bişey sorcam; bn ikizim,acaba benim ikiz çocuklarım olur mu? yani ikizin ikizleri olur mu ki? bu neye bağlı,erkeğe mi kadına mı? genetik bişey mi? cevaplarsanız sevinirim:KK16:

yok o değil bacım belki o da etkilidir.benim dediğim başak istersen atarım özeline adını.

sekerım özele atarsan sevinirim valla merak ettim:) bekliyorum ha unutma :KK9:

aaaa kızlar ben size bişey sorcam; bn ikizim,acaba benim ikiz çocuklarım olur mu? Yani ikizin ikizleri olur mu ki? Bu neye bağlı,erkeğe mi kadına mı? Genetik bişey mi? Cevaplarsanız sevinirim:KK16:

canım bildiğim kadarıyla anneden geçen birşey ikiz bebek olması.ama sen ikizsen senin olma ihtimali düsük sanırım.çünkü sen ikizsen, sen değil de, bebişinin ikizi olma ihtimali var diye duymuştum.yanı her kusakta olmuyormus, ne derece doğru bilmiyorum tabi:9 ama istıyorsan ikiz insallah olur canım allah gönlüne göre versin

aaaa kızlar ben size bişey sorcam; bn ikizim,acaba benim ikiz çocuklarım olur mu? yani ikizin ikizleri olur mu ki? bu neye bağlı,erkeğe mi kadına mı? genetik bişey mi? cevaplarsanız sevinirim:KK16:

slm evet ikizlik genetiktir erkek yada kadın farketmez hatta sizin ikiz olmanızda degil hala teyze yani akrabalardan herhangi birindede yani sülalelerde ikizlik varsa ikiz çocugun olma olasılıgı var

X