Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar bi sorum var sizeeee... bata 4 gün var test yapsam çıkarmıııııı:18::26:

testin varm evde cnm eger hasas test se çıkar.. bi bak testin arkasına kaç milim..20 ise hassa deil çıkmayabilir. 5 yada 10 milimse gösterebilir. ama sabah idrarınla yap cnm yarın sabah yap:)

testin varm evde cnm eger hasas test se çıkar.. bi bak testin arkasına kaç milim..20 ise hassa deil çıkmayabilir. 5 yada 10 milimse gösterebilir. ama sabah idrarınla yap cnm yarın sabah yap:)

20 milim dio minikgelinim..:44: yani bu durumda yarın sabahta yapmiyim ben dimi. :44::18:acele ediorum çünkü pıhtılaşma sorunu var bende
:18::18::18:

du hemen bakim geliom:18:
tmm cnm bak gel bekliyorum:)

sana da merhaba renkdaşım benimm.. valla son testim evdeki.. bat 20 aralık. ama işte bilmiyorum ya..:18: dün yaptım bi tane tabiki çıkmadı ama hassasmıydı değilmiydi bilmiyorum..:18:aslında dünden bu yana umudum biraz kırıldı ama

Ben de öyle oldum bugün testi yapınca... Haftasonu sabredip beklicem, zaten kırmızılar gelirse yapacak birşey yok ama gelmezse gidip kan vermeyi düşünüyorum.

Bu kan tahlilini sağlık ocakları falan yapıyor mu? Gidip ne diyoruz, gebelik şüphem var falan mı diyoruz? Ay hayal ettim şimdi....Keşke pazartesi olmuş olsa ve ben regl olmamış olsam...

paluk burcundayım cnm duygusalım ..bugun işten çıktım otobus duragında 5 dk bekledim dondum söyleniyordum biden el arabasında meyve satan bi adma gördüm ve acaip üzüldüm ben 5 dk durakta bekleyemedim adam cagız sabahtan akşama kdr orda duruyor o sogukta iki kuruş kazancak diye.. inan gözleirm doldıu şükrettim hemen halime..şimd bunuda niye anlattım bilmyorum:)[/QUOTE]

ayyy yufka yüreklim bende sen gibiyim aynı yaa.bende özellikle sakat demeyimde eli kolu olmayan ayagı olmayana daha cok acır üzülürüm acımak haddime deil tabi Allahın verdiği bişey ama ne bilyim öyle insanların yanında yürürken utanırım kendimden şükretmiyorum yeterince diye

aha da böyle yazmıştım,ben buldum burdan oku diye kopyaladım balım:))
al bacım al daha bekleme,geçen gün okudum yazdıklarını eşinle ilgili,hani küsmüşsünüz falan özür dilemişsin haklı olmana rağmen.bence al,hamile kal,sonrasında da bu kahveden ona içir,kudursun:)))ama kabul etme,dolansın dursun peşine ama isteme,anlarsın ya:)))nasılmış görsün bakalım:)

valla tecrübe ettiğim kadarı ile(burdan duydum onu da) sağlık ocakları yapıyormuş.. oflu die bi arkideş vardı o yaptırmıştı ama sonuçlar geç çıkıyo onu biliyorum.
bende öyle yapmaya karar verdim aslında doktorum 20sine kadar bekle olmazsan gel kanda bakalım demişti.:26: pıhtılaşma olduğu için. ama işte ne kadar önce öğrenirsem o kadar kâr :18:yani..inşallah gelmez kırmızılarda renkdaşım sarı lacivertlere doğan yeni kanaryacıklarımıza sahip oluruz inşallah..

inşallah
hem"...gözümüz kalmaz arkada, evladıma miras bu sevda..."
umarım bebişim benimledir...

arkadaşlar biraz konu dışında bişi sorucam size ben istanbulda yaşıyorum burda yeniyim eğer bebekim olursa hangi hastane ve hangi doktora gidicem hiç bilmiyorum ve bu benim için çok büyük sorun bununla ilgili konu açmıştım ama cevap veren olmadı bide burdan sorayım dedim başlığımızla alakasız olduğu için özürdilerim ama ne yapimm yaaaaaa yalnızım burdaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…