Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kız bacım adetin hangi gündüüü ...kıs mşlh agrısın öle zaten en belirgin özellik gögüsün aşırı agrıması:)benimde taaaa 11 gün var ama agrımaya başladıı..ay hamiş olalım valla bu topikteki herkesi çok sevdim inan foruma gelmeden yapamıyorum,,,,,:)

yumurta çatlatma iğnesinden sonra ki 13. gün.yarın ya da öbürgün dananın kuyruğu kopacak,yumurta orda çatladı ben burda valla,acaba bi tane idrar testi yapsam mı kızlar ne dersiniz?

canııım adetim çatlatma iğnemden sonra 14.gün,eğer olursa bu hafta sonu cumartesi bilemedin pazar olacak.normal adet günümde22 aralık.bekliyorum bakalım. minikgelinim bişey de kızzz acaba bi test yapsam mı

hihihihi güzel cezaa :)

merhaba kızlar nasılsınız? ben yeni gelebildim bugün benim bıcırıklar beni çok yordular:))) ya bu kahve olayı nedir biri banada söylesin(

yeni hamişleri tebrik ederek başlıyorum sözlerime.. Benimde bata saon 4 gün..:18: heyecan dorukta..bel ve kasık ağrılarım var. göğüslerde ve karın bölgemde de dolgunluk hissi var. Allah2ım emeklerimizi ziyan etmez inşallah.(amiinnn).

kızlarrrrrr şu an şoktayım şoktaaaaaa
ovulasyonum oldu zannediyordum ama bugün akıntım geldi veeee
parmağımın arasına aldığımda gerçekten kopmadı ama biz dün çalışma yapmadık bugün yapsak tutarmı acaba

arkadaşım merhaba. sana bişe sorucam bende senin gibi pıhtılaşma sorunum varda. sen adetine kaç gün kala öğrendin. bide idrardamı kanda mı öğrendin. :18:eğer idrarda öğrendiysen testinin markası neydi şimdiden teşekkürler:26:

günaydın kızlaaaarrr hayırlı cumalar bol hamişli güzel bir gün diliyorum hepinize bugün bol bol dua edelim birbirimize. inşallah hepimizin tez vakitte hayırlısıyla bebeği olur

Yaaa kızlar biliyor musunuz ben kötü bişey yaptım iş yerinde öğlen arası dayanamadım, bir idrar testi alıp yaptım. bat yarın falan... ama tek çizgi çıktı tabi ki .ok merak ettim naapıyım

cnm inşallah tutar çünkü bende akıntıya göre takip etmiştim akıntıdan sonra birlikte olduk. inşallah tutmuştur inşallah seninkide tutar tatlım. bide ilişkide önce eşine nescafe gibi kafeinli bişiler içir 2 saat öncesinden çünkü kafein spermleri uyarıyormuş

Yaaa kızlar biliyor musunuz ben kötü bişey yaptım iş yerinde öğlen arası dayanamadım, bir idrar testi alıp yaptım. bat yarın falan... ama tek çizgi çıktı tabi ki .ok merak ettim naapıyım

bence acele etmişsin,bak ne diyor tecrübeli arkadaşlar,gününüz geçmeden yapmayın.bekle bir kaç gün geçsin sonra yap.hem de sabah ilk idrarınla yap

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…