Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

kızlar herkese merhaba,
ben bu ay bu konuya abone olmaktan korkuyordum.. ocak ayı olur diye düşünüyordum.. bir kaç gün takip ettim ama o kadar umudum yoktu ki ismimi listeye yazdırmak istemeidm..
bugün test yaptım ve şükürler olsun ki pozitif çıktı.. ilk defa..
İnanamıyorum..
hepinize dua edec eğim.. Allah gönüllerinize göre versin..
bu arada benim belirtilerim çok keskin değildi.

pembe kahverengi akıntılarım olmadı, göğüslerim acımadı, kasıklarım ağrımadı.
sadece gaz sancısı, bel ağrısı, inanılmaz bir idrar sıkılışlığı (her gece uykudan uyanıyorum)
alt kirpiklerim yana sağa sola yattı elimle bile düzlenmiyor.. bu belirtiye önceki aylarda dikkat etmiştim normaldii. ama şimdi düzeltemiyorum.
birde göğüs ucundaki koyu alan genişledi büyüdü biraz.. işte hepsi bu..
ve bugün testim ilk dakikada pozitif oldu..

hepinizi öpüyorum

Hayırlı olsun :KK9::KK9::KK9:
Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin
Darısı bizlere inşallah

çok umutluydum ama yaa, regl bitti ertesi gün başladık düzenli ilişki oldu gün aşırı yaptık. Göğüs uçlarımda da kahve rengi minicik lekeler çıkınca umudum bayağı büyümüştü kısmet olmadı naapalım çok ağladım ama şimdi iyiyim.

Canım bat arkadaşın üzülme lütfen, ben de üzüldüm senin için ama işte herşeyin hayırlısı...
bebek istemediğimiz dönemlerde regl belirtilerimizi çok düşünmüyorduk, dinlemiyorduk kendimizi, belki de bu belirtilerin hepsi o zamanlarda da oluyordu.
ben de yarın bekliyorum kırmızıları, hatta bugün bile gelebilir çünkü dünden beri hafif sancım var karnımda. Yeni bir ay başlıyor, hatta yeni bir yıl.
Dilerim hayırlı zamanda bebişlerimize kavuşuruz :)

ben çoktan kırmızı kartı gördüm minikgelin.artık herşey daha da zor bizim için.eşimdede varikosel çıktı.büyük ihtimalle ameliyat olacak.ben de geçen yıl dış gebelikten ameliyat oldum.bi bebek sahibi olmak için sırayla ameliyat olmamız gerekiyo galiba.yıllar geçiyo ve biz artık eşimle eski hevesimizi kaybettik.hayal bile kurmuyoruz.kimse konuyu açmamaya çalışıyo.sadece görevimizi yerine getiriyoruz.2,5 yıldır kadın doğumculardan hiç iyi haber alarak çıkmadım.bizde keşke dememek için gidiyoruz doktorlara...ne yapalım herkesin imtihanı farklı.vardır bunda da vardır bir hayır...
üzülme cnm hakkımızda hayırlısı elbet olurrrr sabır lazımmm zor ama biliyorum beklemek çok zor...
tedavi ile çözülcek şeyler bence dermansız dert vermesin rabbim olur herşey umudunu kaybetme nolur:KK43:

ooff kızlar çok kötüyüm ayy sinirlerim bozuk ve ağlıyorum kırmızı kartı yedim bat yarındı geçen ayda böyle oldu erkenden geliyor hep ay çok moralim bozuk yaaa :KK43: :KK43: :KK14: :KK14:
cnmmmm üzüldüm ama allahtan erken oldun bi kaç gün gecikse hamileyim diye iyicene heveslenecektin...inşşşş bende adet olcaksam erkenden olurum beklemek istemiyom:KK43:
benim bu ay bebek gitti artık adetimi bekliyorum ateşim yükselmedi çünkü
38c0ae Ovulation charts on FertilityFriend.com
daha dur bacım sürekli yükselemezkiiiiiiiii son 5 gün önemlii moralini bozma nolur
günaydın kızlarrr.....
bilen biri bana ateş tablosu yapabilirmi.....ben yapamadım.......
son 3 gündür ateşimi dil altı ölçüyorum.......bugün 17.gün...
son 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum tek çizgi.......akıntımda yok...
son 5 gündür hafta içi olduğu için eşimle aramızda bişey olmadı.....
aramızda bişey olmuyor diye her gece ağlıyorum.........
bunaldım.....yoruldum....
ah bu kocalar hiç bizaman bizim pskolojimizi anlamazlar.. senin kocan gibi benimkide mal malum:)gamsız ollllll yoksa çatlarsın.. ben eşek gibi özür diledim sırf ovuşasyon zamanım diye..haklıyken haksız oldum yine

anladım hayırlısı olsun hakkında.bende bu yıl işletmeye kayıt yaptırdım.eşime de cocuga baslayalım dedim olmazsa hemen die eşimde bu ay olursa eylülde dogar eylüldeki sınavlara falan gidemezsin yada karnın kocamanken sınavlara gidemezsen gibi seyler söyledi.benmde aklım öle karısık ama bebek onlardan daha önemli hadi ilerde olmazsa demi ama ..
amannnnnn bebiş engel olmas inşşşş... eger herşeyi yoluna koymaya kalkarsakkkkk bebiş olmasss.. çünkü bşy yoluna girince başka bşy eksik oluyor.. ondan yap yani dene belkiii gec olcakkkk kim bilir...
kızlar herkese merhaba,
ben bu ay bu konuya abone olmaktan korkuyordum.. ocak ayı olur diye düşünüyordum.. bir kaç gün takip ettim ama o kadar umudum yoktu ki ismimi listeye yazdırmak istemeidm..
İnanamıyorum..

sadece gaz sancısı, bel ağrısı, inanılmaz bir idrar sıkılışlığı (her gece uykudan uyanıyorum)
alt kirpiklerim yana sağa sola yattı elimle bile düzlenmiyor.. bu belirtiye önceki aylarda dikkat etmiştim normaldii. ama şimdi düzeltemiyorum.

hepinizi öpüyorum
hayırlıı olsun cnm bnm darısı başımıza inş:) bende aşırı gaz var bide gögüsleirmin yanları agrıyor..daha adetime 2 hafta var nerdeyse..gögüslerim normalde agrımas ondan şüphe ediyorum okdr geri kalanlar adet öncesi olan şeyler hep..
inşallah canım sağol Allah hepimizin gönlüne göre versin.evet başka biri olsa benim kocayı boşardı bi anlatsam detaylarını inan abartmıyorum hak verirsin.şimdi yine aynı şeyleri baştan yaşıyorum.üç buçuk yıldır doktora gitmeye ikna edemiyorum.ne yapalım bu da benim imtihanım,duayla geçeceğim yine.tadını biliyorum ben bu acının.artık yabancılık çekmem:KK43:(

famusayyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy kız bacımmmmm önümüzdeki ay alcammmm inş:)

kızlarrr umudum aralıkı ayıydı dun doktara gttm kan testı yaptırmaya pozitif çıktı ama doktor dedıkı adetn gunun daha gecmemıs belli belirsiz cıktı 10 gun sonra tekrara gel dedı eşim sevincle herkese hber vrdıde sevınıyımmı bilmedm 10 gun sonra gel diyince sorunmu var acaba ? bilgisi olan varmı

396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
buda benim ateş tablom.. ovulasyonda 20. gündeyim bugun...
9 ovulasyon testim kaldı.. hamile deilsem diger ay kulanayım diye çok harcamak istemiyorum.. ama 4 gündürde pozitif çıkıyor ya gebelik testim acaba buıgun ne çıkcak diyede merak ediyorum..
3-4 gün bekleyip öyle 1 tane yapsam dahamı mantıklı sizce..sürekli pozitif gidecekse yine ozamanda pozitif olur..
sadece merak ettigim benim iki çizgi eşit oldu belki ikinci çizgim daha koyu olurmuuu diyorumda sacma olur demi böle bşy

kızlar herkese merhaba,
İnanamıyorum..

hepinizi öpüyorum

tebrik ederim canım,ne güzel Rabbim hayırlı sağlıklı bir evlat etsin onu inşallah.bize de dua et.

minikgelinnnn sana özel msj attım bakarmısınn
tmm cnm bnm bakıyorum hemen:)

ama herkesinki yükseliyor benim ateşim sabitlendi

ama düşün cnm 10 gün var demi adetine...
eger hergün yükselse ateşin yüksek ateşten hastalanman lazım:) bi kaç güne yine yükselir sabit kalır sonra yine yükselir böle devam eder :)

kızlarrr umudum aralıkı ayıydı dun doktara gttm kan testı yaptırmaya pozitif çıktı ama doktor dedıkı adetn gunun daha gecmemıs belli belirsiz cıktı 10 gun sonra tekrara gel dedı eşim sevincle herkese hber vrdıde sevınıyımmı bilmedm 10 gun sonra gel diyince sorunmu var acaba ? bilgisi olan varmı

sorun olmasından dolayı dememiştir cnmm.. adet zamanın geçmesini beklemek zorundasın ozaman keisn hamilesin diyebilir..çünkü ya degerlerin yükselmeden düşer ver düşük yaparsın yada dış gebelikte olabilir.. bunlar düşük olasılık tabi.. ama doktorlar bu olasılık yüzünden eksin bşy söyleyemiyorlar adetin gectikten sonra kesin der cnmm:)
hayırlı olsunnnn:)

396e39 Ovulation charts on FertilityFriend.com
buda benim ateş tablom.. ovulasyonda 20. gündeyim bugun...
9 ovulasyon testim kaldı.. hamile deilsem diger ay kulanayım diye çok harcamak istemiyorum.. ama 4 gündürde pozitif çıkıyor ya gebelik testim acaba buıgun ne çıkcak diyede merak ediyorum..
3-4 gün bekleyip öyle 1 tane yapsam dahamı mantıklı sizce..sürekli pozitif gidecekse yine ozamanda pozitif olur..
sadece merak ettigim benim iki çizgi eşit oldu belki ikinci çizgim daha koyu olurmuuu diyorumda sacma olur demi böle bşy

hadi hayırlısı kuzumm bugünn yarınn çeker çizgini ateşin yükseliyorrr :KK36:

sorun olmasından dolayı dememiştir cnmm.. adet zamanın geçmesini beklemek zorundasın ozaman keisn hamilesin diyebilir..çünkü ya degerlerin yükselmeden düşer ver düşük yaparsın yada dış gebelikte olabilir.. bunlar düşük olasılık tabi.. ama doktorlar bu olasılık yüzünden eksin bşy söyleyemiyorlar adetin gectikten sonra kesin der cnmm:)
hayırlı olsunnnn:)

adetim o kadar duzensizki ne zaman olur ben bıle bılmıorm ya ne bılıım sevınmedm dogru duzgun morelm bozuuk 10 gun sonra gdıcem tekrar bakalım noolcak

adetim o kadar duzensizki ne zaman olur ben bıle bılmıorm ya ne bılıım sevınmedm dogru duzgun morelm bozuuk 10 gun sonra gdıcem tekrar bakalım noolcak

ay kız senin yerinde olmak için neler verirdim delü:)
moralini bozmaaaaa belliki daha yeni döllenmiş yeni yeni kana geçmiş ..ondan keisn konuşamaz bekle bakalım :)

hoşgeldin canıııııım:))ben de seni bekliyordum valla:))artık korkmaya başladım,göğüslerim adet olacağım zamanki gibi şişti ve uçları öyle acıyor ki dokunamıyorum sanki kesik atılmış gibi.galiba adet olacağım ben yaa:KK43:(

al bacım al daha bekleme,geçen gün okudum yazdıklarını eşinle ilgili,hani küsmüşsünüz falan özür dilemişsin haklı olmana rağmen.bence al,hamile kal,sonrasında da bu kahveden ona içir,kudursun:)))ama kabul etme,dolansın dursun peşine ama isteme,anlarsın ya:)))nasılmış görsün bakalım:)

X