Umudumuz aralık ayı diyenler....!!!!

Vücut ısısı yumurtlama gerçekleştikten sonra progesteron hormonunun etkisi ile yükselir, ve gebelik gerçekleşirse yüksek olarak devam eder. Yumurtlamanın olmadığı vakalarda vücut ısısında da pek değişiklik olmaz. Bu yöntem yumurtlamanın olup olmadığının tespit edilmesi için kullanılan çok kaba bir yöntemdir. Bazı vakalarda yumurtlama olduğu halde vücut ısısında artış olmayabilir. Bu tablolara göre cinsel ilişkinin zamanını belirlemek bazen yanıltıcı olabilir.
internetten aldım bunu

ben henüz ates ölçmediğim için yada tablo kullanmadıgım için bilgim yok aama inş. bilgisi olan birisi güzel seyler söyler sana.ama üzülme hem bu ay olmazsa bile önümüzdeki ay olur inş.

ben henüz ates ölçmediğim için yada tablo kullanmadıgım için bilgim yok aama inş. bilgisi olan birisi güzel seyler söyler sana.ama üzülme hem bu ay olmazsa bile önümüzdeki ay olur inş.
önümüzdeki ay olursa beni görevden atarlar bebekli hoca istemiyorlar doğum ekime gelecek ya

önümüzdeki ay olursa beni görevden atarlar bebekli hoca istemiyorlar doğum ekime gelecek ya

öyle seymi var ya doğum izni gibi seyler yokmu yani hamile oldugun için calısamayacak mısın? ünileri bilmiyorum gerci ama liselerde hamile hocalar olurdu dogum iznine ayrılırlardı.bebek biraz büyüynce de işe baslarlardı tekrar.öğretim görevlisiydiniz demi

evet öğr.görevlisiyim seneye merkeze geçmek istiyorum hamile olunca almazlar işte derdim o.

dur hele ,kaç yıllık evlisin,kaç yıldır deniyorsun?bu ne umutsuzluk böyle sen beni de geçtin.Bak ne anlatacağım sana.12 yıldır evliyim ben,31 yaşındayım.ilk 7 yıl çocuğumuz olmadı ve umutsuz vakaydık biliyor musun.eşimin sperm sayısı çok ama çok düşüktü nerdeyse azospermdi yani.ben de hangi kadın doğumcuya gittiysem tüp bebekten başka çareniz yok dediler.peki kocam istedi mi tüp bebeği?hayır istemedi.şiiddetle karşı çıktı"hiç olmasın daha iyi,rezil olamam ben"dedi.ama vazgeçmedim dua etmekten,Rabbimin kapısını aşındırmaktan.Rabbim de 7 yıl sonra açtı kapısını bu aciz kuluna,"OL" dedi ve oldu.valla hiçbir tedavi görmeden.dört buçuk yaşında bir oğlum var şimdi.o doğduktan kısa süre sonra ikinci çocuğu istedik son üç buçuk yıldır da oğlum abi olsun diye çalışıyorum:))rabbim çok büyük hayırlıysa verecek.Doktor hastası için zararlı ilaı verir mi?vermez Rabbim de kulu için hayırsızı vermez.duaya devam et,müminin en büyük silahı duadır.duayla değiştirilemeyecek hiçbişey yok.

canım günaydın...üzme kendini....biliyorum zor bir durum.....ama kendini yıpratma...

çok umutluydum ama yaa, regl bitti ertesi gün başladık düzenli ilişki oldu gün aşırı yaptık. Göğüs uçlarımda da kahve rengi minicik lekeler çıkınca umudum bayağı büyümüştü kısmet olmadı naapalım çok ağladım ama şimdi iyiyim.

evet öğr.görevlisiyim seneye merkeze geçmek istiyorum hamile olunca almazlar işte derdim o.

anladım hayırlısı olsun hakkında.bende bu yıl işletmeye kayıt yaptırdım.eşime de cocuga baslayalım dedim olmazsa hemen die eşimde bu ay olursa eylülde dogar eylüldeki sınavlara falan gidemezsin yada karnın kocamanken sınavlara gidemezsen gibi seyler söyledi.benmde aklım öle karısık ama bebek onlardan daha önemli hadi ilerde olmazsa demi ama ..

hayırlısı olsun hakkında seninde üzüldüm ama inş. önümüzdeki ay olurrr inş..

okurken cok değişik seyler hissettim.maşallah cok sabırlı güçlüymüşünüz.Allah gönlünüze göre vermiş inş. en kısa zamanda ikincisi de olur.

kızlar herkese merhaba,
ben bu ay bu konuya abone olmaktan korkuyordum.. ocak ayı olur diye düşünüyordum.. bir kaç gün takip ettim ama o kadar umudum yoktu ki ismimi listeye yazdırmak istemeidm..
bugün test yaptım ve şükürler olsun ki pozitif çıktı.. ilk defa..
İnanamıyorum..
hepinize dua edec eğim.. Allah gönüllerinize göre versin..
bu arada benim belirtilerim çok keskin değildi.

pembe kahverengi akıntılarım olmadı, göğüslerim acımadı, kasıklarım ağrımadı.
sadece gaz sancısı, bel ağrısı, inanılmaz bir idrar sıkılışlığı (her gece uykudan uyanıyorum)
alt kirpiklerim yana sağa sola yattı elimle bile düzlenmiyor.. bu belirtiye önceki aylarda dikkat etmiştim normaldii. ama şimdi düzeltemiyorum.
birde göğüs ucundaki koyu alan genişledi büyüdü biraz.. işte hepsi bu..
ve bugün testim ilk dakikada pozitif oldu..

hepinizi öpüyorum

Son düzenleme:
benim hamile çok arkadaşım vardı okuyan

okurken cok değişik seyler hissettim.maşallah cok sabırlı güçlüymüşünüz.Allah gönlünüze göre vermiş inş. en kısa zamanda ikincisi de olur.

inşallah canım sağol Allah hepimizin gönlüne göre versin.evet başka biri olsa benim kocayı boşardı bi anlatsam detaylarını inan abartmıyorum hak verirsin.şimdi yine aynı şeyleri baştan yaşıyorum.üç buçuk yıldır doktora gitmeye ikna edemiyorum.ne yapalım bu da benim imtihanım,duayla geçeceğim yine.tadını biliyorum ben bu acının.artık yabancılık çekmem(

önceki aylarda ada çayı denedim, belime yakı yapıştırdım yok yok. bişi olmuyordu.
bu ay her gün eşime keçi boynuzu pekmezi yedirdim bir kavonuzu bitirdi bile :)) ve onun etkisi olduğuna inanıyorum ben..

benimde 2 gündür gaz problemim var birde adet olacakmışım gibi ağrılarım
bu arada hayırlı olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…